sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (15)
  • medya (0)

  15. catrice Prime And Fine Professional Contouring Palette 010 ashy radiance

  inglot HD Sculpting Powder no 304

  12 şubat 05:46

  14. ürün öneremem ama teknik önerebilirim biraz soğuk tonlu olan bir siyahi fondöteni edinin kendi boynunuzla birerebir aynı olan fodnöteninizle karıştırın şuana kadar bir sürü kontür ürünü denedim ancak en doğal sonucu bu karışımla aldım...

  12 şubat 05:19

  13. Sanırım bronzer ve kontür arasındaki fark tam olarak anlaşılamamış bu yüzden ilk önce bu ikisi arasındaki farkı anlatmak istiyorum:

  - Bronzer; cildi soluk görüntüden kurtarmak, sunkissed (gizlinot: Güneş öpmüş gibi?) görünümü yakalamak, canlı ve genç göstermek için kullanılır. Sanılanın aksine bronzer yalnızca bronzken veya beyazken veya esmerken kullanılmaz. Her cilt kendine uygun rengini bulduğu takdirde çamur veya makyaj makyaj değil sıcak, canlı ve genç görünecektir. Beyaz tenliler için daha sarı tabanlı (bkz: Benefit hoola lite) (bkz: The body shop honey bronzlaştırıcı) (bkz: Nyx khaki bronzer) ürünler daha güzel sonuçlar doğurabilir fakat yine de cilt alt tonuna göre değişir.

  - Kontür; yüzü boyutlamak için kullanılır. Yani yüzümüze yapay bir gölge efekti vermek için. Cildin gölgesi de keza cilt rengine göre değişeceği için farklı cilt renklerinin farklı renkteki ürünleri kullanması daha doğru olacaktır. One size fits all gibi bir durum yok yani. Ama ortak bir durum vardır ki kontür renklerinin gri tabanlı olması gerekmektedir çünkü gölge dediğimiz şey zaten gridir. (bkz: Fenty beauty match stix amber) (bkz: Kat Von D shade and light yüz paleti) (bkz: Nyx taupe allık)

  O yüzden buradaki diğer süslülerin keza benim sözümü dinlemeden önce ürünleri deneyebiliyorsanız denemenizi (gizlinot: Ve bir süre beklemenizi çünkü bazen oksitlenip turunculaşabiliyorlar) ve özellikle kontür için üstünde bronzer değil shade veya sculpting gibi kelimelerin yazmasına dikkat edin.

  24 ocak 16:48

  12. benefit - hoola lite bronzer

  24 ocak 11:01

  11. Fenty beauty contour stick “amber” rengi + the balm ın yeni çıkan kontür pudralarından oliver “rengi kullanıyorumm. 

  23 ocak 17:42

  10. Ben şu anda Sleek kaş kitinin krem olan tarafını kullanıyorum, soğuk bir kahvesi var. (Kaşlarımda sabit durmadığı için değerlendirme amaçlı)

  23 ocak 14:10

  9. Absolute new york pro contour paletin light rengi. Bu markanın farlarını her ne kadar sevmesem de bu paletteki renk, wet n wild ve the balmın kontür ürünlerinin renklerine göre daha soğuk bir ton. Tek eksisi iyi dağıtılması ve arttıra arttıra uygulanması gerekiyor. Ben sevdim, yalnız yanındaki aydınlatıcı, pudra değil ve işe yaramaz, bunu da belirteyim.

  Edit: Aydınlatıcısı da güzelmiş süslüler. Tek sürüşte etkisini göstermediği için verim alamamışım. İki üç kat geçtiğinizde çok doğal şampanya rengi bir aydınlatma sağlıyor.

  23 ocak 12:06 21 haziran 23:19

  8. nyx-taupe allik

  charlotte tilbury-bronze and glow

  23 ocak 11:39

  7. Pretty by flormar’ın light brown renkli kaş farı. Soğuk alt tonlu ve güzel duruyor ciltte, yapısı da yumuşacık ve güzel dağılıyor. Çok keskin bir kontür yapmayı denemedim henüz bu ürünle.

  Wet’n wild contour stick de güzel ama kontür tarafı az da olsa kızıllık barındırıyor, aydınlatıcı tarafı direkt kötü.

  23 ocak 04:45

  6. Benim gibi soğuk alttonlular için nyx pro contour palette'deki ice queen ve tan renkleri. Bazı fotoğraflarda soft light ve cream rengi oldukça sarı çıkmış ama sarı renkler değiller. Özellikle soft light tam benim tenime yakın bir pembe rengi.

  Bir kadının kontüre dair tüm ihtiyacını karşılayan bir palet olduğunu söyleyebilirim.

  Yine de cream rengini ve diğer koyu renklerini far olarak kullanıyorum. Ve refill palet olduğu için ice queen için tekrar palet almayacağımı biliyorum.

  İkincisi gosh bb skin perfecting kit 01 light rengi. Başlığına da girdi yazdım harika bir kit diye. Hala sözümün arkasındayım. Harika bir kit. Hit the pan yapınca Gosh türkiyede artık satılmıyor diye oturup ağladım. Yine olsa yine ağlarım.

  Yurtdışına çıkabilen süslülere önerimdir. Getirin burda üstüne kar koyup el altından satın. İlk müşteriniz ben olurum.

  23 ocak 00:55