yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (25)
  • medya (1)

  25. pazarda çakmaları olan gereksiz bir marka

  14 ocak 13:41

  24. çantalarını alıp kullanıyorum ama bana da pek sağlam gelmedi hep askıları soyuluyor. soyulduktan sonra da çok çirkin oluyor öyle kullanılmaz çöpten toplamışsın gibi duruyor.

  13 ocak 14:20

  23. ben çok memnunum bir tane var 4 senedir kullanıyorum başına hiçbir şey gelmedi. klasik model, her şeyin üstüne gidiyor. şu an fiyat bandını bilmiyorum ben 600e almıştım 1000den fazla verilmez yine de. 

  bendeki model bu;

  ilgili medya:
  1
  13 ocak 13:58


  22. parasını asla haketmeyen çantalardır. ve benim güzel kafamın bunu anlaması için 8 tane çantasını alması gerekmekteydi. allahtan ben aldığımda bu kadar pahalı değillerdi. ortalama 100-200 tl bandındaydı hep çantalar. (gizlinot: şimdiki kafam olsa zamanında vakkodan alırdım benzer modellerin hepsini, ah salak kafam )

  benim aldıklarımın biri hariç (gizlinot: onu da boynerden aldım) hepsini morhipodan topluca aldım. hepsinde beymen sertifikası ve etiketi mevcuttu, sıfır defo. beğendim de, modelden modele değişse de hepsinin içinde en az 1 göz var falan ama hepsi 1-2 ay taktıktan sonra ya sapı koptu ya derisi parçalandı. ki ben malımı hor kullanan bir insan asla değilim, çantayı oradan oraya da atmıyorum. sanki çantayı arabanın arkasına bağladık da ralliye girdik, öyle bir değişik hal aldı çoğu. sapın kopmasını ayrıca anlamadım bir modelin. zaten küçük, içine bir cüzdan bir de telefon sığıyor. özür dilerim acaba onları da mı koymayacaktım içine. bilemedim. ama şaşırtıcı bir şekilde boynerden aldığım çanta sapasağlam. hepsinden fazla o çantayı kullanmışımdır. tık yok. neden böyle oldu diye insan sorgulamıyor değil...

  şimdi fiyatlarına baktım asla ederi değil, asla ucuz değiller ki neden böyle kalitesiz yapılıyor anlamış değilim. eskiden ''oo beymen çanta'' diye abartılan bir üründü bence ama o ünü almadı artık.

  12 ocak 19:32

  21. beğenilmemesine çok şaşırdım çünkü ben çok memnunum. morhipodan da, beymenden de satın aldım, aldığım bütün çantalar taş gibi duruyor. bence kaliteli

  12 ocak 17:24

  20. Üstteki girdiye istinaden, hem Beymen hem de morhipo Boyner grubuna ait markalardır. Dolayısıyla Morhipo'da satılan Beymen çantaların orijinal olmaması gibi bir durum söz konusu değil. Aynı sebepten bu çantalar online alışverişte sadece Morhipo'da satılıyor. Şöyle bir durum söz konusu, Beymen Morhipo'da satmak üzere orta kalite ve daha erişilebilir fiyatlı bir çanta koleksiyonu oluşturdu. Gayet zeki bir strateji olduğunu düşünüyorum. Hem Beymen'den hem Morhipo'dan aldığım çantalarım var, hepsini tarz olarak da kalite olarak da çok beğeniyorum ve uzun yıllardır kullanıyorum. Morhipo'da bu markaya uygulanan kampanyalarla gerçekten çok iyi duran çantalara gayet makul fiyatlara erişebiliyorsunuz.

  3 mayıs 2020 22:58

  19. KESİNLİKLE MORHİPODA SATILANLAR ORJİNAL DEĞİL. Dün o kadar ucuz da değil 390 tl ye aldığım çanta elime ulaştı ve üstünde ne bir fiyat etiketi ne bişey hiç bir şey yok. bir de made in trkiye yazıyor. aynen böyle ü yazmayı unutmuşlar türkiyeye . orjinal beymen gibi markanın kalite kontrolünden geçebilcek bir ürün değildi kesinlikle. bugün hemen iade edeceğim.

  31 ocak 2020 15:26


  18. derimod'un sahte deri çantaları(gerçek deri değil ama) ve pierre cardin çantaları bunlardan daha kaliteli bence. sadece özellikle derimod için kauçuk gibi malzemeyle dikiş yerlerini kapatıyorlar, o bir süre sonra soyuluyor. o yüzden kauçuksuz ve deri olmayan(evet derimod'un sahte deri çantaları daha kaliteli nedense) modeller seçilmeli.

  pierre cardin beklemediğim kadar sağlam çıktı.

  beymen ise dağılmak konusunda mango çantalarla yarışır halde. en azından mango, zara gibi mağazalarda sorgusuz gidip değişim yapabiliyorsunuz, fiş olmasa bile en son düştüğü fiyat üzerinden işlem yapıyorlar ve hatanızı bir bluze dönüştürebilirsiniz. beymen'de bir kere tadilata verip sonra yıldım.

  4 ocak 2020 00:25

  17. hakkında yazılan olumsuz yorumlara şaşırdığım çantalar, belki de eski ürünleri daha kalitelidir yeni üretimlerde sorun vardır. 3 sene önce beymen club mağazasından siyah deri hem elde taşınabilen hem de askıyla çapraz kullanılabilen bir çanta aldım, askısı sık kullanıldığı için deforme olsa da kendisinde renk solması ya da deri soyulması asla yok, sapasağlam kullanıyorum ve çok memnunum.

  3 ocak 2020 13:38 3 ocak 2020 13:38

  16. Morhipo'dan özellikle indirim dönemine denk getirip iki kere Beymen çanta aldım, ikisini de geri iade ettim, kılıfında gelmesine ve güzel paketlenmesi rağmen çantaların eli yüzü kaymıştı. İndirim dönemi dahi olsa ucuz değiller ve ben o paraya en azından derisi kaliteli duran bir çanta almak isterim. Gerçek deri tabii ki değil, ama duruşu da kötü olmasın, neticede marka alıyorsun. Bir çanta fiyatına gerçek deri ayakkabı alabiliyoruz baktığın zaman, ben beğenmiyorum Morhipo'da satılanlarını, bana denk gelenler kalitesiz duruyordu en azından, bir daha almayı hiç düşünmedim. Kendi mağazasında satılan ürünler bu klasmanda değil bu arada, ama onların da fiyatları malum.

  3 ocak 2020 11:19