yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (9)
  • medya (0)

  1. al işte. korkulan ve beklenen linç gerçekleşti.

  hiç bir ceza almayacaklar. üstelik sırtları sıvazlanacak. bunu bilmek daha çok koyuyor.

  dininizde kitabınızda sevabınızda günahınızda sizin olsun. ramazanın mübarekliği evrensel değil şunu bir öğrenin. bu ülkenin %90 ı da müslüman değil. gerçek müslümanlar ve müslüman adı altında her şeyi yapanlar var o dediğiniz %90 da.

  11 ay kaldırımda kadınları izle mastürbasyon yap,kul hakkı ye,karını döv,belki pedofil ol, namazın n'sini bile kılma. ama gel ramazanda günah işlediği (!) için saldır. bravo hurilerle grup seks cennette seni bekliyor şimdi hadi durma koş !

  bu genellemeyi neden yaptım. bir derdi olmayan insanlara,gençlere sırf kendi doğrusunu yapmadılar diye saldıran insanlar normal hayatta da saygılı davranmaz çünkü. bence bu davranış gayet genellenebilir.

  iyi bari bugün markette önümdeki müşteriyle beraber içki aldığımda kafamıza geçirmedi. öbür akşam da garson ve mekanın önünden geçenler yuhlamadı . şükür. artık bunlar bile lüks.

  sonra da avrupa birliği bizi neden almıyor? ingiltere şu ülkeyi bile almayı düşünüyorsunuz diyip bizimle dalga geçiyor. acaba neden? iki haber okumaları yeter.

  şimdi bizim ülkemizi küçümsemei orlandoda da katliam oldu demeyin. zira aynı kafa yapıyo zaten.

  18 haziran 2016 00:07

  2. dininden bihaber adamların faili olduğu hadisedir. zulmün affı yoktur! tez zamanda hak ettiğiniz muameleyi görürsünüz dilerim...(gizlinot: evet, serinkanlı kalabilmek için epey mücadele verdiğim doğrudur)

  18 haziran 2016 00:21

  3. onlarca çocuk tecavüze uğrarken, kadınlar şiddet görüp parçalara ayrılırken evlerinde ellerini karnında birleştirip sessiz sessiz oturan ikiyüzlü şerefsizlerin yaptığı pisliktir. sizin ben dininizi s.keyim.

  edit: yorumları okudum allahım gerçekten ağlasam mı gülsem mi bilemiyorum. gerçek konudan sapıp olmayan beyinlerine göre yorum yazan mallar gördüm. radiohead dinleyen ibneler hepiniz ılıksınız gidin adamı dövün yazan bir cahil var. ulan mal saldıranın gözü dönmüş gidip karşılık verse hepsini doğrar saçma sapan bir kişilik yüzünden canından mı olsun insanlar. aklı başında biri kendi hayatını düşünüp korumaya çalışır. hay allah hepinizin belasını versin be

  18 haziran 2016 00:56 18 haziran 2016 01:03


  4. Yılın 11 ayı meyhanelerde, pavyonlarda et peşinde koşan şerrefsizzlerin kendilerini aklama şeklidir. Kendi cehennemlerinde boğulmaları dileğimle...

  18 haziran 2016 01:06

  5. (Bkz: Bir orta doğu çukurundan günlük manzaralar)

  18 haziran 2016 01:09

  6. dini yaşamak bu mu? Sözde oruç tutup ağzına geleni sayıp, insanlara saldırmak mı? Öyleyse olmasın. Nedir bu nefret, kin? İslamiyette hangisi daha günah acaba? Almıyor ya kafam bu saçmalığı almıyor.

  Not: yeni farkettim, bir üstteki süslüyle aşağı yukarı aynı şeyi yazmışım, görmemişim x)

  18 haziran 2016 01:39 18 haziran 2016 01:45

  7. ve beklenen olmuştur, bu sene geç kaldılar ama yine şaşırtmadılar.

  bu ülkenin en büyük derdi herkesin başımıza alim kesilmesi. daha dün filistinli kızın dansından yola çıkarak müslümanlıktan çıktığı hükmünü veren tipler hemen ardından müzik dinlenen bir ortama saldırmışlar. siz kimsiniz ya? insanları suçsuz yere darp ederek günaha, onların kanına girmiş olmuyor musun?

  islam, ramazan'da ağzından kırıcı sözler bile çıkmasın demişken bir insanı şiddetle gidip dövmekle sen karşı çıkmış olmuyor musun? ellerinden gelse kendileri gibi düşünmeyen herkesi öldürecekler.

  bu saldırının amerika'da işid sempatizanının yaptığından farkı ne?

  bunun zerre hoşgörü, empati, insanlıkla alakası yok ancak kesinlikle dinle alakası da yok. bu ülkede herkes din kisvesi altında kendi sözde ahlakına göre insanları yargılıyor, çok kolay dinden çıkartıp gerekirse halife sıfatı bile yüklüyor.

  18 haziran 2016 02:50


  8. (bkz: just another day in çomarland)

  18 haziran 2016 23:05

  9. tam bir rezillik. adama vurdun da ne oldu ekstra sevap mı kazandın. demek ki hala nefsini köreltememişsin. herkesin oruç tuttuğu yerde oruç tutmak kolaydır. sıkıysa tam tersi durumlarda nefsine hakim olacaksın. bunu yapamıyorsan oruç tutma. allahın senin aç kalmana ihtiyacı yok.

  çevremde de var böyle insan. sinirli oluyorlar. yahu oruç tutma diyorum, böyle olacaksan.

  trafikte herkes sinirli, hava da sıcak, sinir katsayısı artıyor insanda.

  haberlere göre, bu olay algı operasyonuymuş....

  19 haziran 2016 16:34