girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (528)
  • medya (11)

528. bundan 4-5 sene önce daha üniversiteyi kazanmamışken izlerdim, hiçbir zaman 'balgenimm' diyenlerden olmadım ama makyaj üstü sohbetlerini izlemek hoşuma giderdi. sonra tüm konuşması, tüm videoları evlilikle ilgili olmaya başladı ve sonunda çocuğundan başka bir şey olmaz oldu kanalında.

ben sadece amerika'da satılan makyaj malzemelerini anlatmasını bile izlemeyi seviyordum ama kociş ve bebiş muhabbetleri beni pek sarmamaya başladı.

bu noktada ben de izlemeyi bıraktım ama şimdi ne zaman başlığını görsem tebessüm ediyorum. kötü birisi olduğunu kesinlikle düşünmüyorum ama artık en başında edindiği kitlesine hitap etmiyor bence.

elbet yeni bir kitle de edinmiştir kendine veya ediniyordur, ailesiyle birlikte dilediği gibi bir hayatı olsun, ne diyelim.

26 temmuz 20:44

527. hayattaki tek başarısı charlie ve çikipu gibi davranan insan. iki üç yıl önceki bilgen gitti bambaşka biri geldi yerine. inşallahlar maşallahlar havada uçuşuyor ateist kızımızın ağzından. iki yüzlü gelmeye başladı yani. takipten çıktım. birçok kaliteli kişi de çıktı. izlenme sayısı azalmış ve kaliteli kitlesinin kaybettiğini düşünüyorum.

26 temmuz 18:53

526. amaan iyi de yapmış sponsorlu yaparak içine sinmese aklına yatmasa yapmazdı zaten eminim...(aşırı güven :D ) seviyorum bilgeni hele kahvaltı yaparken izlemesi güzel gidiyor :)

17 temmuz 08:52


525. Eski bir takipçisiydim burada adını görünce ben de bir şeyler yazayım dedim. İlk videolarında ne kadar özenliymiş.Ses tonu,hitap şekli son derece kibar .Sanırım evlendikten ve çocuktan sonra ağzını sonuna kadar açıp esnemekten çekinmeyen,sürekli oturduğu yerde video çeken,dakikalarca fıstık kız diye çocuğuna ararda seslenen sinirlenince küfür etmekten çekinmeyen ki bir insanın ahlakı sinirlenince belli olur ve tam bir stockholm sendromu olan takipçi kitlesine sahip olan youtuber haline gelmiş. Kendine yazık etmiş.

Doğallık,samimilik bu değildir.

Ona karşı herhangi bir antipatim yok.Takibinden çıkalı bayağı oldu ama yine de mutlu olmasını ve eski özenli haline dönmesini dilerim.

7 temmuz 00:53

524. Hayır estetik ameliyatı olsa anlarım doktorun reklamı olur filan da safra kesesi ameliyatı için sponsor bulmak inanılır gibi değil. Azcık ülkenizde para harcayın be. Bu youtuberlar da resmen donanım haber ölücüsü gibiler. Boş mezar bulsalar içine girecekler. 

 Tanım: ülke ekonomisine gram faydası olmayan beleşçi youtuber.

6 temmuz 23:04 6 temmuz 23:06

523. Ameliyatını 'sponsor çalışma' kapsamında bedava olmuş bulunan youtuber. Tatilden ameliyata bu youtube nelere kadirmiş... Neyse ne diyeyim geçmiş olsun. 

ilgili medya:
1
6 temmuz 22:22

522. Kızının sağlığını eminim hepimizden daha çok düşünüyordur. Nerede ne giydireceğini, üzerini ne zaman değiştireceğini biliyordur yani eminim, içimiz rahat olsun. Ben çok seviyorum Bilgen’i. Tabi ki hataları oldu, insan nihayetinde. Onu dost olarak görenler de farkında her şeyin, ama hep der ya kendisi, günahımla sevabımla ben buyum diye. İşte dost olarak görenler için fark bu, sinir ola ola izleyenlere batan şeyler, dost görerek izleyenlere batmıyor. Dışardan bakınca anlaşılması zor. Sinir olarak izleyenler için ise gerçekten üzgünüm. 

4 temmuz 19:17


521. açıkçası bilgeni çok seviyorum. Hataları oldu mu evet oldu, çok da normal, o da insan sonuçta. ama kendi adıma tahammül edemeyecek seviyeye gelseydim takipten çıkar uzaklaşır giderdim. Sinir ola ola izlemezdim. Benim anlamadığım sadece bu. Sevmediğiniz birini neden izleyesiniz ki?

30 haziran 23:18 2 temmuz 12:46

520. Anlamıyorum hem kadından hoşlanmıyorsunuz hem de dakika dakika izlemeye devam ediyorsunuz videolarını. Yok çocuğun üstünü değiştirmemiş de bilmem ne. Sahiden oturup bunu mu incelediniz? Tuhaf gerçekten. 

28 haziran 20:46

519. Bu başlığı ne zaman görsem aklıma life of boris kanalının sahibi boris ve beraber 25 kilo semechiki helva yaptığı kuzeni anatoli geliyor.

20 haziran 15:03