girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (541)
  • medya (12)

541. amaan iyi de yapmış sponsorlu yaparak içine sinmese aklına yatmasa yapmazdı zaten eminim...(aşırı güven :D ) seviyorum bilgeni hele kahvaltı yaparken izlemesi güzel gidiyor :)

17 temmuz 08:52

540. Hayır estetik ameliyatı olsa anlarım doktorun reklamı olur filan da safra kesesi ameliyatı için sponsor bulmak inanılır gibi değil. Azcık ülkenizde para harcayın be. Bu youtuberlar da resmen donanım haber ölücüsü gibiler. Boş mezar bulsalar içine girecekler. 

 Tanım: ülke ekonomisine gram faydası olmayan beleşçi youtuber.

6 temmuz 23:04 6 temmuz 23:06

539. Ameliyatını 'sponsor çalışma' kapsamında bedava olmuş bulunan youtuber. Tatilden ameliyata bu youtube nelere kadirmiş... Neyse ne diyeyim geçmiş olsun. 

ilgili medya:
1
6 temmuz 22:22


538. Kızının sağlığını eminim hepimizden daha çok düşünüyordur. Nerede ne giydireceğini, üzerini ne zaman değiştireceğini biliyordur yani eminim, içimiz rahat olsun. Ben çok seviyorum Bilgen’i. Tabi ki hataları oldu, insan nihayetinde. Onu dost olarak görenler de farkında her şeyin, ama hep der ya kendisi, günahımla sevabımla ben buyum diye. İşte dost olarak görenler için fark bu, sinir ola ola izleyenlere batan şeyler, dost görerek izleyenlere batmıyor. Dışardan bakınca anlaşılması zor. Sinir olarak izleyenler için ise gerçekten üzgünüm. 

4 temmuz 19:17

537. Anlamıyorum hem kadından hoşlanmıyorsunuz hem de dakika dakika izlemeye devam ediyorsunuz videolarını. Yok çocuğun üstünü değiştirmemiş de bilmem ne. Sahiden oturup bunu mu incelediniz? Tuhaf gerçekten. 

28 haziran 20:46

536. Bu başlığı ne zaman görsem aklıma life of boris kanalının sahibi boris ve beraber 25 kilo semechiki helva yaptığı kuzeni anatoli geliyor.

20 haziran 15:03

535. Kızının Amerika -İstanbul uçuşunda giydiği kıyafetleri eve vardığında kesinlikle çıkarma ihtiyacı hissetmemiş. Çoçuğunun bağışıklığı çok yüksek olacak kesin. Mikroba alışıyor vücudu.

20 haziran 12:52


534. Bugün izmir optimumda gördüğüm youtuber. Ekrandaki gibi baya samimiydi. Konuştuktan sonra sarıldık vedalaştık falan annem de diyo ki "arkadaşın mıydı" jfkfjf

17 haziran 22:36

533. Dayanamadım yazmadan geçemiyeceğim :) Tanem ne kadar Bilgene benziyor ya. Tanemin annesi Ebru'nun yerinde olsam sınır olurdum haha :) ebru'nun (tanemin annesinin) gayet kibar, güzel yüz hatları var.

Birde Türkiye vloğunda , anatolia nın giydiği tulumu hiç değiştirmemesi ! nasıl bir temizlik anlayışıdır ya. Havaalanları ve uçaklar les gibi oluyor ve çocuk izmire gelince duş alıp, temiz seyler giyeceğine sabah uyanınca üstünde hala o mor tulum var. Bilgen hasta olmamak için maske takmış ama hijyenin bir tek maske ile sağlanmayacağına bilecek yaştatir herhalde. Duş, el yıkamak, temiz kıyafetler giymek gibi...

Birde sürekli fıstık kız demesi irrite ediyor.

7 haziran 18:39 8 haziran 05:57

532. Ben bu kadından başka takipçilerinden hediye isteyen 30 yaş ve üzeri youtuber görmedim. Amerika’da yaşıyor evli, mutlu, çocuklu. Gelirlerinin kendilerini geçindirmeye yettiği belli. Sadece özensiz bir hayat yaşamayı tercih ediyor. Karakteri konusunda analiz yapamayacağım ama o ev bilgen’in eviyim diye bağırıyordu adeta.

26 mart 16:19