yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.9
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (73)
  • oylar (7)
  • medya (2)

  73. Çatlaklarıma düzenli bir şekilde sürdüğüm, şişe şişe bitirip bir sürü para döktüğüm ancak en ufak bir iyileşme göremediğim balon ürün. İnanmayın. Kutu kutu bitirdim azıcık işe yarasa gam yemem. Evde 3 tane dolu şişe var kullanmıyorum, yüzlerine bile bakmıyorum 2 yıldır. Eğer bozulmamışlarsa komşunun küçük kızına vereceğim.

  6 ekim 14:21

  5

  72. Bebeğim 7 aylık oldu. Göbeğimde çatlak vs yok. Hamilelik süresince sadece bio oil sürdüm. Doğumdan sonra hiç kullanmadım. bende etkili oldu. karnımda iz kalmadı.

  20 eylül 16:26

  5

  71. Öncelikle kokusunu çok sevdiğim güzel yağım; seni çok seviyorum. Söylemeden edemezdim... 20 yaşında olup hala üzüyor ve kilo alıyor olmamdan mütevellit bacaklarımda aniden nemlendirmeme ve keselemememe rağmen gitmeyen çatlaklarım için aldım. Henüz pembe hatta kırmızı-bordo tarzı renklerdi. Ayrıca belirtmeliyim ki boyları da baya büyük ufacık da değiller. Ürün sabah akşam olmak üzere 2 defa en az 3 ay kullanımda vaatlerini yerine getirdiklerini söylese de sabah akşam kullanamadım. Sabah duşundan sonra her gün olmada da en geç 3 günde bir kullandım. Tamamen geçirmedi %100 verim almadım sebebini de düzenli kullanmamama bağlıyorum. Ancak gözle görünür biçimde değişime sebep oldu. Kullanmaya başlayalı 1 cm falan uzadım ve yeni çatlak oluşumu gözlemlemedim olanlar da boyut olarak küçülür ve incelir gibi oldu. YouTube da gezinirken birkaç kişinin makyaj altı ve yüz-boyun için masaj yağı olarak da kullandığını denedim. Makyaj altında gerçekten çok güzel ve rahat hissettirdi. Masaj yağı olarak da kokusu boğmadı ve masaj bitiminde vıcık vıcık yağ kalmadı. Bu aralar katılaşmış ve stick fondotenler/ kapatıcılar için kullanıyorum. Ürünlerin aşırı yoğun durmasını önlüyor ve güzel bir parlaklık veriyor. Yazın verdiği parlaklık ve yumuşaklık etkisinden dolayı bacaklarımın ve kollarımın tamamına kullanmayı düşünüyorum. Yanaklarım burun ameliyatı sonrası ilk tampon bantlarından dolayı tahriş olunca da sadece bio oil kullanmıştım. Annem anti aging ürünlere ek olarak kullanmayı tercih ediyor. Ayrıca kuzenimde denedik ve hamilelik başlangıcından itibaren kullanımda %90ın üzerinde çatlak oluşumunu engelliyor ve bu piyasada bir çok çatlak kremini fiyat performans açısından ezip geçiyor demek. Bir defa da saç gapım bitince aciliyetten saç uçlarıma sürdüm çabuk emilen yapısından dolayı bir sıkıntı da yaşamadım.

  23 nisan 16:02

  70. Vaadettiği şey yeni oluşan çatlak ve yara izlerine iyi gelmesi.Kesinlikle çatlaklara bir etkisi yok. Yaraları geçirmiyor. Tek yaptığı şey cildi nemlendirmek.

  22 mart 15:49

  69. birçok kişi tavsiye etmesine rağmen inat edip bunun yerine sebamedin çatlak kremini kullandım hamileyken ve karnımın hemen alt kısmında 2-3 parmak genişliğinde çatlağım oldu malesef. daha sonra black friday indiriminde büyük boyunu 36 liraya aldım, düzenli kullanmamama rağmen çatlaklarımı çok büyük oranda geçirdi.

  12 mart 01:19

  68. Henüz iki haftadır kullanıyorum. Kuru ve kızarık cildime nemlendirici krem ve serum dışında dönüşümlü olarak yağ da kullanmayı tercih ediyorum. Kokusuna kötü diyemem ama fazla parfümlü ağır bir kokusu var. Kıvamı diğer yağ ürünlerine nazaran daha sıvı. Kuru ve karma ciltlerde emilimi hızlı olur diye düşünüyorum. Nitekim sürdükten beş dakikak sonra tamamen emilmişti bende. Cilt lekelerini konuşmak için erken sanırım. Ama pek mucize beklemiyorum açıkcası. Nemlendirmesini beğendim sırf nem için kullanmaya devam edeceğim.

  15 şubat 18:20 21 şubat 18:22

  67. Çatlakları hafiflettigi doğrudur. Fakat yara izleri için aynı şeyi söyleyemiyecegim. Yara izlerine bir etkisi yok.

  10 şubat 18:25

  66. Üzerinde çatlak oluşumunu engellemeye yaradığını söylesene de belki çatlaklara da direkt uygulanabilir düşüncesiyle indirimden 30 liraya aldığım minnak boyunu 2 haftadır kullanıyorum. Düzenli olarak maalesef kullanamıyorum yoğunluktan ötürü ama her gün kullanmaya zorluyorum kendimi. Şuan catlaklar da mucizevi bir değişiklik yok ancak göbeğimdeki 2-3 yara izini düzeltmeye başladı. Bu bile umut verici. Çatlaklarda gelişme olursa editlerim.

  24 ocak 20:29

  65. en son minik bir kutucukta satılan jel ürününü aldım. yağı halen favorim fakat bu üründe en az yağ kadar iyi. yüzüme kullanmıyorum, haftada birkaç kez göğüs masajımda kullanıyorum, çatlakları önlemek adına. az bir miktar almanız yeterli oluyor, bıraktığı hisde böyle yumuşacık buram buram neme doymuş bir his

  15 ocak 01:53

  64. Hamilelik boyunca kullandim 16 kilo aldim 0 catlak.kesinlikle ise yariyor.

  14 ocak 16:42