yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.4
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (83)
  • oylar (14)
  • medya (2)

  83. bence mucizevi bir etkisi yok. aylarca sabah akşam kullanım tavsiye ediyorlar, tabii ki o kadar sabırlı bir şekilde kullanamadım ama en azından 3-4 ay yatmadan önce çatlaklarıma masaj yaparak uyguladım, sonuç: bir değişme olmadı. bence fazla umutlanmamak lazım ama uygun fiyatlı bir ürün olduğu için denenebilir ama teni pürüzsüzleştirdiği doğru

  25 mayıs 12:52

  5

  82. eğer dirseklerinizde deri sertleşmesi kuruluk varsa önerebileceğim bir yağ. gerçekten etkisi çok güzel, yumuşacık yapıyor.ancak, çatlaklara filan etkisi olduğunu düşünmüyorum.nemlendirici özelliği çok iyi olduğundan çatlakların oluşmasını engelleyebilir bir ölçüde.

  12 nisan 20:24

  3

  81. Kokusuna aşığım, lohusa şerbetini anımsatıyor bana :) Kalçam ve kollarımda ergenlik döneminde oluşan çatlaklarım olduğu için ilk başlarda tüm vücuduma sürüyordum. Önerilen kullanım şekli günde iki kere ve en az üç ay. Ben bir ayda, iki günde bir, sadece duştan sonra kullanarak bile neredeyse 125 mllik şişenin 3/4'ünü kullandım. Bereketli bir ürün olmamasına rağmen fiyatı oldukça yüksek bence. Düzenli kullanamayacağımı anladığımda (bir hafta kadar önce) sadece göğüs bölgeme kullanmaya başladım, çünkü kilo verdiğimde ilk memeden gidiyor, en azından yeni çatlağım oluşmasın. Elimde kalan ürünü de yüzüme yediriyorum tampon hareketlerde, bende sivilcelenme yapmadı ama roaccutane tedavisindeyim şuan belki onunla ilgilidir. Keşke fiyatı daha uygun olsa. :(

  29 mart 16:29


  80. Kozmela'dan 30-40 liraya en büyük boyunu almıştım birkaç ay önce. Bir ayda birden 7 kilo verince göbeğimde çok ciddi çatlaklar oluşmuştu. Güzel nemlendiyor fakat yaymak fazlasıyla zor ve kolay emilmiyor, ben yarım saat emilmesini bekliyorum giyinmeden önce. Çok zahmetli. Bir süre sonra üşendim o yüzden düzenli kullanamadım. Düzenli kullanmadığım için çatlaklara olan etkisini değerlendiremem fakat dermaroller'la kullanılırsa işe yarayacağını düşünüyorum. Eğer nemlendirici olarak kullanmayı düşünürseniz yeterli bir nemlendirmesi asla yok ve inanılmaz bereketsiz bir ürün. Şu anki fiyatına değmediğini düşünüyorum. Şimdi tekrar kilo vermeye başladım ve düzenli kullanıp bitirmeyi planlıyorum. Etkilerini görürsem editleyeceğim. Bir daha almam.

  10 ocak 00:57 1 şubat 05:36

  2

  79. İçeriğini çok araştırmadan hamilelik döneminde aldığım bir yağdı. İçeriklere göz atınca hamilelik sırasında kullanmamaya karar verdim. Doğumdan sonra elimdeki küçük boy yağı karın, kalça ve ayak bileklerime uygulayarak bitirdim. Ben nemlendirmesini çok yeterli bulmadım, nuxe'ün kuru yağını, babe çatlak kremini ya da cerave moisturizing lotion'ı tercih ederim. Çok kötü bir ürün olmamakla birlikte parasını hak eden çok güzel bir ürün olduğunu da düşünmüyorum.

  1 aralık 2019 23:44

  3

  78. kendisiyle kuru cildime iyi gelecek bir yağ arayışına girdiğimde tanıştım. eski çatlaklarda çok etkisi olmadığını okumuştum ama hem belki biraz onları düzeltir hem de nemlendirir diye iki şişe aldım. 2-3 ay günde bir kere kullandım ben. evet eski çatlaklara pek bir etkisi olduğunu söyleyemeyeceğim ama nem ihtiyacımı karşıladı. emilme hızı da fena değildi.

  ancak elimdeki şişeyi bitirdikten sonra ikinci şişeye geçmedim. çünkü benim kişisel deneyimim sonucu mucizevi bir ürün gibi gelmedi bana. aynı işi gören (gizlinot: çatlak giderme konusuna girmiyorum, benim asıl beklentim her zaman nemdi) başka ürünler deniyorum ve elimde hala ikinci bir şişenin olduğu aklıma bile gelmiyor açıkçası.

  23 ekim 2019 21:34

  1

  77. Çatlaklar ve lekeler üzerindeki etkisini bilmiyorum ama üzerinde çok kuru ciltlere de iyi geldiği yazdığı için yüzümde birkaç gün gece yatmadan önce denedim ve her seferinde uyguladıktan hemen sonra yüzümün kuru yerlerinde (alın ve çene) yanma yaptı. Uygulayınca nemlendirmiş gibi görünmesine rağmen sabah uyandığımda pul pul görüntü aynı duruyordu. Belki benim yüzümde bir sorun vardır diye artık zımpara kıvamına gelmiş dirseklerimde de 3-4 gün kadar denedim ama sonuç yine aynı, malesef nemlendirme vaadini yerine getirmiyor. Havaların gittikçe soğumasıyla birlikte artık bütün bu "çok kuru ciltler için bilmemne" para tuzağından vazgeçip kendimi zeytinyağına bandırmayı düşünüyorum. Üzdün Bio oil :(

  22 ekim 2019 23:06 22 ekim 2019 23:07


  76. Kokusu ve elde yağlı his bırakmaması dışında pek özelliğini görmediğim bir yağ, belki de ben uzun vadeli kullanmadım ama çatlaklara karşı ne kadar kullanılırsa kullanırsın mucize bir etki görebileceğimizi düşünmüyorum

  7 ekim 2019 13:29

  5

  75. Bebeğim 7 aylık oldu. Göbeğimde çatlak vs yok. Hamilelik süresince sadece bio oil sürdüm. Doğumdan sonra hiç kullanmadım. bende etkili oldu. karnımda iz kalmadı.

  20 eylül 2019 16:26

  5

  74. Öncelikle kokusunu çok sevdiğim güzel yağım; seni çok seviyorum. Söylemeden edemezdim... 20 yaşında olup hala üzüyor ve kilo alıyor olmamdan mütevellit bacaklarımda aniden nemlendirmeme ve keselemememe rağmen gitmeyen çatlaklarım için aldım. Henüz pembe hatta kırmızı-bordo tarzı renklerdi. Ayrıca belirtmeliyim ki boyları da baya büyük ufacık da değiller. Ürün sabah akşam olmak üzere 2 defa en az 3 ay kullanımda vaatlerini yerine getirdiklerini söylese de sabah akşam kullanamadım. Sabah duşundan sonra her gün olmada da en geç 3 günde bir kullandım. Tamamen geçirmedi %100 verim almadım sebebini de düzenli kullanmamama bağlıyorum. Ancak gözle görünür biçimde değişime sebep oldu. Kullanmaya başlayalı 1 cm falan uzadım ve yeni çatlak oluşumu gözlemlemedim olanlar da boyut olarak küçülür ve incelir gibi oldu. YouTube da gezinirken birkaç kişinin makyaj altı ve yüz-boyun için masaj yağı olarak da kullandığını denedim. Makyaj altında gerçekten çok güzel ve rahat hissettirdi. Masaj yağı olarak da kokusu boğmadı ve masaj bitiminde vıcık vıcık yağ kalmadı. Bu aralar katılaşmış ve stick fondotenler/ kapatıcılar için kullanıyorum. Ürünlerin aşırı yoğun durmasını önlüyor ve güzel bir parlaklık veriyor. Yazın verdiği parlaklık ve yumuşaklık etkisinden dolayı bacaklarımın ve kollarımın tamamına kullanmayı düşünüyorum. Yanaklarım burun ameliyatı sonrası ilk tampon bantlarından dolayı tahriş olunca da sadece bio oil kullanmıştım. Annem anti aging ürünlere ek olarak kullanmayı tercih ediyor. Ayrıca kuzenimde denedik ve hamilelik başlangıcından itibaren kullanımda %90ın üzerinde çatlak oluşumunu engelliyor ve bu piyasada bir çok çatlak kremini fiyat performans açısından ezip geçiyor demek. Bir defa da saç gapım bitince aciliyetten saç uçlarıma sürdüm çabuk emilen yapısından dolayı bir sıkıntı da yaşamadım.

  23 nisan 2019 16:02