4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (13)
  • oylar (1)
  • medya (1)

13. İçine 1 ampul evigen kırdım öyle kullanıyorum. Saçlarım zerre dökülmüyor ve 2 kat hızlı uzuyor, mucize gibi bişey. Tek dezavantajı azıcık sertleştiriyor ama kremlerle serumlarla hallediyorum onu da.

4 mart 10:28

12. Gratis, rossman, migros, Kipa ve hatta watsons’ta aradığım halde bulamadığım şampuan. Sanırım ismi değişmiş, zira phytosterol içeriğiyle koyu kırmızı bir kutuda yavaş uzayan saçlara özel diye geçiyor. Bana ikisi de aynı şampuan gibi geldi. 

Ama speed&long’u ilçede küçük bir deterjancıda bulmuştum azimli bir arama neticesinde. Bioblas’ın sitesinde de göremedim. Artık üretilmiyorsa aynı isimle, bu defa da tarihi geçmiş ürün mü kullanıyorum düşüncesi oluştu.

Ben yeni formüllüyü de, bunu da denedim. Saçım dökülüyor, ama ben Brezilya fönünden dolayı olduğunu düşünüyorum. Şaçımı kestireli tam iki ay olmasa da, uzadı biraz. Tabi öyle gözle görünür, vav dedirtecek kadar değil. Biraz sertleştiriyor. Ben kremle kullanıyorum. 

21 şubat 10:49

11. Kokusu güzel ve saçlarımın bir tık daha hızlı uzadığını gözlemledim. Fiyatı da uygun.

18 ocak 18:00


10. Ani gelen deliliğimle gidip kestirdiğim saçlarımı uzattığına inanıyorum. 1 aydır kullanıyorum. Biraz kurutuyor gibi geldi bu da zamanla saçı yıpratır diye düşünüyorum o yüzden sık sık yağlarla bakım yapıyorum. 3 4 ay sonra ne kadar uzayacak bakalım.

24 ağustos 2017 19:32

9. Bu şampuan gerçekten saç uzatıyor. 3 şise kremlisinden bitirdim ve uzamasına çok yardımı oldu. Fakat bir süredir sampuan krem bir arada olanını bulamadığımdan sadece şampuanını aldım. Lakin bu seferde yıkamadan sonra başka bir saç kremi kullanmana rağmen saçlarım o kadar dolaştı ki açamadım. Bir köşeye attım. Şuan bioxin kullanıyorum. Fakat bioblas ikisi bir arada olanı bulursam hemen stok yapıcam.

6 şubat 2017 14:30

8. Kremlisini 1 şişe kullandım. Evet uzatıyor.

12 haziran 2016 13:05

7. Hangi şampuanı kullanırsam kullanayım bittikten sonra mutlaka bir şişe bunu kullanıyorum ve benim saçlarıma ciddi manada en iyi gelen şampuan. dönüşümlü olarak bioblas, John frieda luxurious volume ve ogx biotin collagen kullanıyorum. sürekli bir şampuanı kullandığım zaman işlevini yitiriyor ve istediğim verimi alamıyorum. Bioblas'ın saçlarımı hızlı uzatıp uzatmadığını bilemiyorum çünkü düzenli olarak kestiriyorum ancak dökülmeyi ciddi anlamda önlüyor

21 şubat 2016 21:07 ed.15 mayıs 2016 20:24


6. Bir Zamanlar kullanıyorum(yaklaşık 2 sene )

Gerçekten dökülmeyi azaltılıyormuş Bırakınca fark ettim.saçı uzatıyor mu bilemem ama sanki o dönem daha hızlı uzuyordu.

En bayıldığım şeyse kokusu.

Tekrar alacağım bir şampuan.

18 ocak 2016 18:09

5. bir ara kullandığım, saçımda uzatma etkisini gözlemleyemediğim ama marketlerde satılan şampuanlara kıyasla dökülmeyi kesinlikle azaltan şampuan.

herkeste aynı etkiyi yaratmıyordur tabii ki ama saça parlaklık kazandırmak için aldığım john frieda şampuan dökülme konusunda bundan daha başarılı oldu bende.

4 şubat 2015 17:29

4. Saçı gerçekten olduğundan daha hızlı uzatıyor.Daha ilk şişem bitmeden etkisini gördüm.Saçları sertleştiriyo ama herhangi bi saç kremiyle kullanınca sıkıntı yok.Rengi yeşil.Kokusu hoş.

16 kasım 2014 20:10