yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (9)
  • medya (3)

  9. Yüzümdeki tüyler için kullanmaya kısa süre önce başladığım kür.

  Kıl tipim liseden beri çok uğraştığım için kalın ve yer yer siyah.açık tende çok fena göründükleri ve çok hızlı uzadıkları için -haftada bir alacak kıvama geliyor diyeyim-çok rahatsızdım.belirteyim önce kan hormon tahlillerime baktırdım temiz.neyse

  Bu kürü övdüklerini de görünce dedim bi deneyeyim ne kaybederim bitkiselmiş ayrıca.

  Bugün ikinci kez kürü bitirdim.

  Etkilerine geleyim açıkçası daha bu kadar başta etkisini görmeme şaşırdım.bazı kalın çıkanlar inceldi,rengi açıldı gibi,az bi gecikme de hissettim gibi çıkma süresi olarak.şuan için memnunum diyebilirim.

  Düzenli kullanmayla baya fayda göreceğimi düşünüyorum.

   iki-üç aya Yine editleyeceğim burayı.

  24 temmuz 02:01 24 temmuz 02:18

  8. ben daha dün kullanmaya başladım, etkisi ile ilgili değil ama ürün miktarı hakkında bilgi vermek istiyorum: tüplerin içindekiler tek bir bölge için kullanılacaksa en az 3 sefer yeter. tüm vücut için kullanılacaksa da 1,5 zorlanırsa 2 kez kullanılır. ben kilolu(75+) ve kısa boyluyum. göğüs ve sırt dışında 1.gün yağını tüm vücuduma bol bol sürdüm ama yine de arttı.

  19 mart 17:20

  7. aldığım bir kaç mesaj üstüne bu ürün üstüne yeni bir girdi daha ekliyorum. Ürünü ben düzenli kullanmadım ancak BIODER'in tüm ürünlerini(krem, bu set ve tüp ampüller) 2 yıl boyunca her ağda işleminden sonra kullanan ablamın özellikle kollarının durumundan bahsedeceğim. Çünkü diğer bölgeleri hatırlamıyorum ehehe

  Kollarından kılların %70 artık çıkmıyor, kalanlarsa %40-50 oranında daha zayıf.

  Peki tüm ürünleri derken ne demek istiyorum. Ablam eczacı ve bu ürünler hep elinde bulunur, kullanır. Bazen sadece bu seti, bazen bu setle birlikte elinde varsa bioder tüy azaltıcı kremi bazen de tüpleri kullanır. Ama her ağdadan sonra elinde kullanacak illa ki bir şeyleri olur.

  Yani kızlar, keşke elimde çok daha düzenli bir kullanıcı profili olsaydı ama bu iki yıllık süreçte o kadının kolları artık hiç rahatsızlık vermeyecek düzeyde.

  Buradan çıkarılacak sonuç. Sabır. Ve evet bioderin ürünleri gerçekten sabırla kullanıldığında etki ediyor. Ancak önemli bir detay, hormonlarınız bozuk olmamalı. Çünkü öyle bir sorununuz var ise, iğneli epilasyon gibi çok güçlü bir işlemden bile, belli bir oranda ve eskisi kadar güçlü olmasada geri çıkabiliyor kıllarınız.

  9 şubat 00:43

  6. Aynı ürünü, bioder adı altında da kullanmıştım. Şu anda kollarım için biocure kürü kullanmaktayim. Bu sefer piyasaya yağ, serum ve losyon olarak üretilerek sunulmuş. Ilk kutuyu bitirene kadar nasıl kullanabileceğimi anlamadım desem yeridir. 10 ar ml lik 3 tüp var. Arkasında bastırma butonu bulunuyormuş. Bitimine yakın anladım. Tüy azaltıcı kremine nazaran (eski formül krem ve jel bir arada) daha güçlü bir formül olduğunu sanıyorum.

  Biocure tüy azaltıcı kürkanıtlanmış sonucları( 3 aylık sonucları) şu şekilde imiş:

  Tüy sayısında azalma %89 a varan

  Tüy çapında azalma % 69 a varan

  Tüy boyutunda azalma % 95 e varan

  Bioder tüy azaltıcı kremin sonuçları ise şu şekilde imiş

  Günde iki kez kullanıldığında,3 aylık sonuçlar

  Tüy sayısında azalma %60

  Tüy çapında incelme %32

  Tüy çıkışında gecikme % 51

  Ben bioder serumu ve sonrasında krem ve jel formunu bacaklarımda kullanmış ve sonuctan memnun kalmıştım.

  Bu ürünün de 3 aylık sonuçlarını daha almadım. Ikinci kutumdayim. Vaadettiği seviyeye ulaşmasa da azalma olduğunu gözlemliyorum.

  ilgili medya:
  3
  29 ekim 2018 20:55 30 ekim 2018 19:40

  5. Bu ürünü Yağmur Vardar'da duyduktan sonra vücut için olanını aldım ve yaklaşık 4 aydır kullanıyorum ve bir kutuyu bitirdim. Ben özellikle genital bölgede ağdadan sonra düzenli kullandim ve bu süreçte asla jilet vb. vurmadım o bölgeye. Tam olarak azalttığını ya da çok geç çıkarttığını söyleyemem ama şöyle ki köklerini baya yumuşattı ve inceltti şu an elimle bile çektiğimde gelebiliyor. Bi de ben bi tur kullandıktan 15 gün sonra eda taşpınarın at kıllı fırçasıyla güzelce fırçalayarak (bunun yerine siz o bölgelere peeling de yapabilirsiniz ) yani gözeneklerin açılmasını sağlayıp bir tur daha sürdüm.Yani hey ay ağdaya gittiğim düşünülünce ayda 2 tur yapmış oldum. Tekrar yeni bir paket alıcam çünkü inceltmesi kökleri yumuşatması bile benim için çok iyi. Ve bence bu kadar doğal içerikli bir ürünün bir ayda iki ayda tüm kılları bitirmesi zaten akıl alır birşey olmazdı. Bu arada Yağmur bu ürünü yanliş hatırlamıyorsam 2 sene kullandığını söylemişti. Üzerinde 3 ay sonunda %70 ler %80 ler azalıyo inceliyor geç çıkıyor yaziyo ama bence ona çok inanip ben de işe yaramadı diyr düşünmeyin.  Yine de umutluyum bu üründen bir kutuyu daha bitirdiğimde tekrar yazıcam buraya.

  15 ağustos 2018 02:12

  4. Bu ürünü tam 4 aydır bugünde sonuncusu olmak üzere 5 kere kullandım. Ben de yüz için olanı var. Yukarıda da bahsedilmiş 3 tüp var ve tüyler kökünden alındıktan sonra 3 gün sırasıyla kullanılıyor. Ben başlığa yazmak için etkilerini görmeyi bekledim. Öncelikle size tüy yapımdam bahsedeyim. Tüylerim oldukça kalın ve renkleri siyaha yakın oldukça belirgindi. İlk ergenliğe girdiğim zamanlardan itibaren tüm yüzümde belirgin bir şekilde çıktılar yani size şöyle söyleyeyim gözlerimin kenarı sayılabilecek yakınlıkta yerlerde bile küçük küçük vardı. En çokta sakal denilen kısımlarda tabii. Bu arada ben hormon testi yaptırdım bir sorun çıkmadı ondan sonra bu ürünü kullandım yani eğer aynı sorun varsa ürüne başlamadan hormon testi yaptırmanızı öneririm. Ben artık çok yorulmuştum her ay yüzüme ağda yapmaktan ve bunun yüzünden çıkan sivilcelerden. Saç toplamam vs. hayaldi zaten özellikle güneşe çıkmak kabus. İşte bunlardan dolayı ürünü duyar duymaz aldım ve başladım. İlk olarak nasıl kullandığımı anlatmak istiyorum. Etkisini en hızlı görmek için ağdayla aldım tüyleri ve aldıktan sonra yüzümde oluşan pütürleri engellemek için çok azıcık madecassol sürdüm siz bu adımı atlayabilirsiniz ben atladığımda pek hoş olmuyor. Daha sonra da kürü uyguladım. Ürünü kullandıktan sonra ay ay değişimleri yazmam gerekirse;

  İlk kullanımdan sonra açıkçası hiç bir değişiklik olmadı.

  İkinci kullanımdan sonra, 3. haftanın sonunda tamamen çıkan tüylerim 4 haftayı buldu.

  Üçüncü kullanımdan sonra siyaha yakın olan renkleri açıldı biraz ve net bir şekilde tüyler inceldi. Bahsettiğim göz çevrem ve göz altımın altındaki tüyler bayağı inceldi artık sorduğumda arkadaşlarım dibine girince görüyorlardı ama çok olan kısımlar yakından hala belli oluyordu.

  Ve en son 4. kullanımımdam bir ay geçti ve kızlar o göz çevremdeki tüyler tamamen bitti. Yani buna o kadar inanamadım ki evdeki herkese teyit ettirdim. Gerçekten ya tamamen bittiler ya da artık 1.5 ayda falan çıkacaklar. Diğer yerlerde o kadar azaldı ki. Bunun asla olmayacağını düşünüp takıntı haline getiren bana ilaç gibi geldi. Yani net etkileri ben bu 4.kullanımdan sonra gördüm. Dünden itibaren 5. seferi uyguladım ve değişim oldukça bu girdiyi güncelleyeceğim. Fiyatına gelecek olursak 4 ay önce 60 liraya almıştım, bakmadım ama dolardan dolayı yükselmiştir büyük ihtimalle. Ama isterse 120 lira olsun eğer benim gibi bıktıysanız değer. Bu arada ben tamamen bitseler bile 1 sene düzenli kullanacağım ve şuan ürünün azalma miktarına bakılırsa 1 sene de iki kutu bitiririm. Tek korkum kullanmayı bırakınca aynen geri dönmeleri eğer öyle bir şey olmazsa tam bir fiyat performans ürünü.

  14 ağustos 2018 21:23

  3. Ben kullanmaya yeni başladığım için etki kısmını daha sonra güncellerim. Ambalaja gelecek olursak, 3. kürde farkettim ki şişenin arkası plastik ve bastırınca ürün çok rahat ele akıyor. hiçbir yerde yazmadığı için farkedilmesi zor ve bilmezsen ürünü almakta çok zorlanıyorsun. Umarım kullanmadan önce farkedersiniz yoksa tam bir eziyet .

  15 nisan 2018 01:25

  2. Yaz boyunca kollarımı aldıktan sonra uyguladim. kollarim alindiginda haftasina cikar ve benim gozume batacak kadar koyu renkli tuylere sahiptir. Sadece kollarima kullandigim için ilk paketim bitmedi. Ambalaj eleştirilerinin eksiği var fazlası yok tamamen katılıyorum. Etkisine gelince tüyleri geç çıkardığını daha açık renk ya da cılız yapıda çıkardığını deneyimledim. Su an kollarimi 4 haftadir almadim tuyler yeni yeni cikti boylari kisa ve acik renkli ince yapidalar.Sonuç benim için tatmin edici oldu. Yazları kullanmaya devam edeceğim ve biterse yenisini alacağım bir urun oldu.

  26 ekim 2017 22:00

  1. Bioder tuy azaltici inceltici uclu kur. Killari kokunden aldiktan sonra 3gun her gun birini uyguluyorsunuz. 1.gün için yağ, 2.gün için şu klasik kahve rengi su gibi kötü kokolu formüllerine benzer bi formül ve 3.gün için beyaz biraz yoğun kremsi bi ürün formülize edilmiş. Kendi yaptiklari deney sonuçlarına gore en etkili urunleri bu. Vucut ve yuz icin iki farkli hali var. Ben şu an vücut için olanını yüzüme de vücuduma da kullanıyorum ürün bitmek üzere sonuçları için bir şey söylemek için çok erken bir paket daha almam lazım çünkü tek bi bölge için bitirmedim ürünü.

  Gelelim şikayetime. Ürünün ambalajlanma sistemi ile ilgili çok ciddi sıkıntı var. O küçücük uçlardan ürünü alana kadar anam ağlıyor. Komple bacağa sürecek insanlar diye bi düşünmediniz mi? Bu akşam 3lü kürün ilk aşaması olan yağı iki bacağıma tam 40dk da sürdüm. İkinci aşama su gibi olduğundan çok daha kolay akıyor o iğne deliğinden hallice olan uçtan ama 3.kür tam bir felaket. Şırıngayla alıyorum ama içim gidiyor böyle kullandığımda da çünkü zaten çok az ürünler ve her boşa giden damla için üzülüyorum. O yüzden ne kadar zolansamda yağı asla şırıngalamıyorum. 3.kürü şırınga ile alıp kullandıktan sonrada şırıngada kalan ürünü için şırıngaya su çekip çalkalayıp onuda daha öncesinde kıllardan temizlediğim yerlere sürüyorum. 

  Yani demem o ki bu kadar mı düşünülmez insanlar bunları nasıl kullanacak diye. İğne deliğinden azcık büyük bi uçtan ürün alana kadar gerçekten gereğinden 3-4kat vakit harcatıyorsunuz. Ha benim anlayamadığım bir şey varsa aslında o minik şişelerin küçük bi tüyosu varsa lütfen aydınlatın.

  2-3 kutu devirdigimde gelip bu yaziyi editlicem suslulerim soz

  26 ekim 2017 00:03 26 ekim 2017 00:06

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar