yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.4
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (19)
  • oylar (8)
  • medya (1)
  1

  19. kağıt gibi kuru cildime asla nem vermeyen, 45 ml olanina sahip olduğum nemlendirici vaatli ürün.

  bu ürüne verdigim parayı yüzüme sürsem daha çok etkisi olurdu sanirim.

  15 eylül 14:18

  5

  18. özetle hayatımın nemlendiricisi diyebilirim. kuru cildimi mimik yaptıkça geren kremleri kullandıktan sonra bu kremi bulmak bana çok çok iyi geldi. cilt bakımına merakım yeni başladığı zamanlarda mineral yağın zararlı olduğu gerekçesiyle bu maddeyi barındıran tüm kremlerden kaçıyordum. fakat sonradan öğrendim ki aslında cildimin buna bariyer olması açısından ihtiyacı varmış. içeriğindeki ilk dört maddesi gayet basit; su, gliserin, mineral yağ ve ayçiçek yağı. ayrıca düşük miktarda da olsa farklı çeşitlerdeki seramidleri içeriyor. yüze çok güzel bir parlaklık ve yumuşaklık veriyor. akşam sürdüğüm krem sabah yüzümü yıkadığımda suyla akıp gidiyor. bu şekilde mineral yağın tabaka oluşturarak gece boyu transepidermal sıvı kaybını önlediğini düşünüyorum. emin değilim. buna rağmen yapısı ağır değil ve rahatça dağıtılıyor. henüz sevdiği bir krem bulamamış kuru ciltlilere denemesini tavsiye ederim. ben de artık küçük boylarından büyük boyuna terfi etmeyi düşünüyorum. sırf aynı verimi alamam diye farklı nemlendiriciler denemeye bile uzağım.

  12 eylül 12:31

  4

  17. tekrardan roaccutane tedavisine başladığım için hayli etkili bir ürün arayışı içindeydim. Genel olarak nemlendirmesini çok başarılı buldum, özellikle yüzünüzü yıkadıktan sonra hafif ıslakken sürerseniz nemi içine hapsediyor ve benim sahra çölü yüzümde bile uzun süre idare ediyor. Fakat uzun bir süre yapış yapış bıraktı yüzümü. Rahat edemedim o yüzden. Cerave moisturising cream devamke.

  27 ağustos 15:29


  5

  16. O kadar sevdiğim bir krem oldu ki... Bir ara kendimce cilt bakımı rutini oluşturdum ve düzenli devam ettim. Herşey güzel giderken elmacık kemiklerime her seferinde krem sürmeden atladığımı ağrılı çatlaklar olunca farkettim. 

  Karma ciltliyim ve kullandığım temizleyiciler kuru cilde nispeten daha sert. Hergün bunu uygulayıp nemlendiriciyi elmacık kemiklerimin o bölgesine sürmediğim için bildiğiniz ağrılı bir kuruluk oldu.

  Cildime uygun nemlendirici kullanınca da nemlendirmesi tüm yüzüm içinde yeterli gelmiyordu. Bu ürün bir alışveriş sonucu hediye edildi ve bunu bir kez uyguladım ağrılı çatlak hemen geçti.

  Hergün olmasa da iki günde bir nemlendiricim yerine bunu kullanıyorum. Tam bebek poposu gibi yumuş yumuş oluyor suratım. Neme doyuyor ve ertesi güne kadar devam ediyor yumuşaklık. Özetle gerçekten çok sevdim ve kışın da kesinlikle buna devam ederim.

  6 haziran 10:40

  15. kışın çok kuruyan cildime kullandığım nemlendirici, normalde yazın yağlıya dönen bir cildim var. komedon yapmadı, sivilce yapmadı ve çok güzel nemlendiriyor, içinde seramidler de var cilt bariyerini onarıcı. ayrıca cilde çok güzel bir ışıltı veriyor, üstüne güneş kremimi de sürünce tam bir glass skin görüntüsü elde ediyorum.

  26 şubat 17:20

  14. Hayatımda kullandığım en iyi nemlendirici. Zaman zaman yoğun atopik egzama ataklarıyla mahvolan cildim bu kremle şifa buldu. Her yerime sürüyorum abartmıyorum yüzüme ve vücuduma o kadar iyi nem veriyor ki! Sivilce falan yapmıyor merak etmeyin, makyaj altına da kullanılıyor daha ne olsun. 

  3 ocak 16:35

  5

  13. atoderm intensive yüz yıkama jeliyle bu kremi ikili pakette 90 tl ye aldım, her biri 200 ml tüpte. Çok kuru bir cildim var. 1 seneden uzun süredir burnumun her yerinde ve kaşlarımın ortasında kabuklanma yaşıyorum. Önceden garnier gibi markaların kuru ciltler için olan nemlendiricilerini kullandım, maalesef hiç bir işe yaramadı ve sürdüğümde ilk dakikalarda yüzüm yanıyordu. Yaklaşık 2 haftadır kremi sabah akşam kullanıyorum. İlk kullanımdan önce duşta ipek keseyle yüzümü nazikçe keseledim ve ölü derilerimden kurtuldum. Etkisini görmek adına o zamandan beri herhangi bir peeling ürünü kullanmadım ve kremi kullanmaya başladığımdan beri yoğun kuruluk belirtileri yok oldu diyebilirim. Çok hızlı emilmiyor, makyaj altına sürülecekse az miktarda ve makyajdan yarım saat önce sürülmeli diye düşünüyorum. Yoğun yapıda olmasına rağmen kullandığım süre boyunca regl dönemine bağlı 1 sivilcem çıktı, sivilce yaptığını kesinlikle düşünmüyorum. Kış için daimi nemlendiricim oldu. İleride büyük boyunu alıp kışın vücudumda da kullanacağım. 

  9 kasım 2019 17:24


  12. Burnumun ucunda hiç gecmeyen kuruluk vardı. Soyuk soyuktu hep. Bunu üç gün günde iki sefer düzenli kullanınca resmen geçti. İnanamadim. Ben neler yapmıştım oysa ki geçmesi için. Bir sürü maskeler, yoğun nemlendirici kremler vs vs. Hiçbiri bunun kadar ise yaramadi

  Edit:cildim kışın çok kuru, bu da geçen kıştan kalma bir anımdır

  8 ekim 2019 14:50

  11. Özellikle kışın pul pul dökülen kuru cildime ilaç gibi geldi diyebilirim. Yanaklarım inanılmaz kurudur ama bu ürünle hem neme doydum hem de sürdüğüm zaman cildimi ışıl ışıl parlattı resmen. Bu ürünü kullandığımda yüz makyajına ihtiyaç duymuyorum. Ayrıca çok da bereketli ne kadar sürersem süreyim şişeden ürün azalmıyor resmen. Ama çok yavaş emilen bir ürün bir süre yüzünüzde kalıp varmış gibi hissedebilirsiniz. Ben yaz-kış kullanıyorum. Ama bu durumdan rahatsız olan süslüler yazın kullanmazsa daha iyi olur. 

  22 temmuz 2019 17:35

  10. 3 kutu bitirdiğim 4.sünü de yeni aldığım günlük nemlendiricim. cildim atopik kuru, banyodan çıktıktan sonra aşırı geriliyorum, çok rahatlatıyor, asla yağlı his bırakmıyor. Makyaj altına da çok kullanışlı, kuru ciltlilere öneriyorum.

  2 nisan 2019 14:47