yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (60)
  • oylar (41)
  • medya (5)

  60. Karma ciltliyim doktorumun önerisiyle aldım , hemen emiliyor rahatsız edici bir kokusu yok ve beyazlık bırakmıyor. şimdilik beni memnun eden ilk güneş kremim diyebilirim o kadar şanssızdım bu konuda

  12 şubat 13:04 15 şubat 00:23

  59. Su gibi yapısı olan bir güneş kremi. Hiçbir şekilde ağırlık yapmıyor. Daha önce yves rocher kullanıyordum. Onun yanında yok gibi bir krem. Yüzde çok hafif bir beyazlık bırakabiliyor ama bu beni hiç rahatsız etmedi. Göz yanılması mı bilmiyorum ama yüzümü blurlamış gibi hissettim. Yaz boyunca asit kullanmama rağmen hiçbir şekilde lekelenme olmadı bu yüzden korumasına da güveniyorum. Fiyatı boyutuna göre biraz fazla çok fazla dışarı çıkamadığım için yaz süresince bitiremedim bereketli mi değil mi orasını bilmiyorum. Bitince yeniden alacağım bir ürün.

  24 ocak 13:26

  4

  58. Ben bu ürünün korumasından çok memnunum. Acnelyse kullanıyorum ve yüzüm hassas durumda oluyor. Bu güneş kremini kullandığımda yüzüm kızarmıyor ve renk eşitsizliklerim gidiyor gibi geliyor bana. Karma ciltliyim ve ben parlak cilt seviyorum. Bu ürün gün içinde eğer yüzünüz yağlıysa parlama yapar. Benim burnumda biraz parlama yapıyor ama dediğim gibi vıcık vıcık yağlı bir görüntü olmadığı için seviyorum.

  Benim bu ürünü tercih etme sebebim akneye çok meyilli bir cildim olması ve biodermada da akne tetikleyici içerik bulunmamasıydı.

  Öyle çok sivilce yaptığını düşünmüyorum kendi cildimde. Ama bazen iyi temizlemezsem normal olarak bir tane sivilce ile uyandığım sabahlar oluyor.

  Yapısı sıvı diyen süslüye katılıyorum, yapısı sıvı ama beyazlık bırakma kısmında katılmıyorum çünkü ben böyle bir sorun yaşamadım.

  Kısacası kuru ciltlerin seveceği, karma ciltlerin anlaşabileceği ancak yağlı ciltlerin beğenmeyebileceği bir ürün.

  Ben memnunum ve bittikçe tekrar alırım.

  24 ocak 12:51


  5

  57. Ben kendisinden oldukça memnunum, hatta üçüncü alışım. Kuru bir cilde sahibim, alın bölgemde biraz parlama yapıyor(Not: Ben altına mutlaka nemlendiricili ürünler sürdüğüm için net olarak bilemiyorum.) Her cilt tipine uygun olduğu söyleniyor ama bence yağlı cilde uygun değil, yağlı ciltli kardeşim sürdüğünde pek memnun kalmamıştı.

  Eğer parlama görüntüsünü takmıyorsanız ben korumasına kefilim. Yaz aylarında bile asit kullanmaya devam ettim, ve hep bu güneş koruyucuyu kullandım, cildimde hiçbir şekilde güneş lekesi oluşmadı, ayrıca makyaj altında da başarılı buluyorum ben.

  Değişik ürünler denedim ama dönüp dolaşıp buna geldim. Daha iyisini bulursam editlerim.

  23 ocak 13:27 6 şubat 12:57

  5

  56. ilk izlenimlerim çok olumlu yönde. karma bir cilt tipim var. yapısına bakmak için elime sıkayım dedim su gibi bir şey çıkınca şok oldum resmen daha kıvamlı bir şey bekliyordum. yalnız 2 parmak kuralını uygulamakta zorlanıyorum biraz bu güneş kremiyle. su gibi olduğu için belli bir süre yedirmekle uğraşıyorum yüzüme yoksa vıcık vıcık kalıyor ve beyaz görünüm artıyor bir tık bu açıdan kötü diyebilirim. ayrıca ne kadar yedirseniz de belli belirsiz bir beyazlık bırakıyor. henüz daha yeni kullanmaya başladığım için sivilce vs gözlemlemedim fakat genelde güneş kremleri benim gözümü yakar ve yaşlandırmaya başlar, o yüzden göz etrafına sürmekten biraz çekinmiştim ama öyle bir sorun yaratmadı neyse ki.

  yorumlarda bahsedildiğini görmedim o yüzden ben yazayım şahsen internette aradığım bir bilgi olmuştu: uva koruması 24. pa sistemiyle söylersek 4+ demek oluyor benim bildiğim kadarıyla. başarılı bir koruması var yani.

  edit: bir tık büyük boyu olsun isterdim.

  23 ocak 13:13 23 ocak 13:14

  4

  55. Yaklaşık 4 aydır kullandığım güneş kremi.

  Havanın sıcak olduğu günlerde tabii maskenin de olması sebebiyle krem yüzümde sabit durmuyor, transpran pudrayla sabitlememe rağmen. Özellikle dudaklarımın üstünden dudaklarıma akıyor bayağı. Ama bu kış günlerinde çok güzel nemlendiriyor. Pudrayla sabitlememe gerek yok, akmıyor da. İlk sürüşte yüze çok güzel bir aydınlık veriyor.

  Cildim karma ve sivilceye yatkın olmasına rağmen herhangi bir soruna yol açmadı.

  25 aralık 2020 19:19 26 aralık 2020 20:47

  5

  54. Birkaç markanın karma ve yağlı ciltler için olan güneş kremlerini kullandığımda güneş kremini cilde yedirmede sıkıntı yaşamıştım. Beyaz ruh gibi bir görüntü oluşuyordu. Ancak bu güneş kremini beş alt aydır kullanıyorum. Hem cilt tarafından kolay emiliyor. Hem de beyaz bir görüntü bırakmayıp cildi yağlandırmıyor. Yağlı ve karmadan yağlıya dönük ciltler memnun kalır bence.

  19 ekim 2020 10:55


  53. Bu kadar övülmeye dayanamadım ben de aldım, ama memnun kaldım mı emin değilim. Gerçekten denildiği gibi su gibi bir ürün, çok akışkan hemmen emiliyor. Ancak sürünce görüntüsü çok hoşuma gitmedi benim, sağlıksız bi parlama, yağlanmış bir görüntü verdi, aldığımda kutunun tamamı dolu değildi, 1 ayda yarılandı çok bereketsiz geldi açıkçası fiyatına göre, kısaca biz çok anlaşamadık:(

  8 ekim 2020 13:03

  52. Yaklaşık 2 aydık kullanıyorum. Recete.com üzerinden Kargo dahil 84₺'ya geldi. Elime ulaştığında hemen biter diye düşünmüştüm ama öyle olmadı. Yapısı hafif olmasına rağmen çok sürmenize gerek kalmıyor. 2 parmak kuralıyla sürdüğümde gayet yeterli geldi. Yüzümde beyazlık neredeyse hiç bırakmadı. Çok hafif parlama yaptı(gizlinot: Karma ciltliyim). Bence şans verilmesi gereken bir ürün çoğu kişi tarafından da beğeniliyor.

  23 ağustos 2020 13:30

  4

  51. karma akneli ve lekeli bir cildim var kullandığımda genelde ekstra akne yapmıyor ve asla ağır bir yapısı yok çok hafif beyazlık da bırakmıyor çok seviyorum açıkçası ben bunu

  1 ağustos 2020 22:26 14 ekim 2020 12:40