4.1
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (125)
  • oylar ()
  • medya (1)
5

125. Sivilce tedavimin başlamasından bu yana kullandığım temizleme jeli. Ürün karma ve yağlı ciltler için öneriliyor. Ciltteki yağı güzelce temizliyor. Yıkadıktan sonra herhangi bir yanma yakma söz konusu değil. Yumuşak bırakıyor yüzü. 500 ml şişede 1+1 şeklinde satılıyor. Ben ikisini 60a almıştım tabi o zamanlar dolar 3.6 civarında. Daha 1 şişesi bitmedi 6 aydır. Hesaba vurduğunuzda aslında çok pahalı bir ürün değil. Kokusu beni rahatsız etmiyor bittiğinde bunu tekrar alırım. Asla temizleme jelimi değiştirmeyi düşünmüyorum. 6 aylık deneyimlerim bu şekilde.

12 eylül 17:48

124. köpüren bir jel,karma cildimi çok güzel temizliyor tek sorunu burun kenarlarımı inanılmaz derecede kurutuyor. kullandıktan sonra nemlendirici uygulamak şart.

11 eylül 15:34 24 eylül 20:28

123. Alnımdaki sivilceler sebebiyle dermatolog tavsiyesi üzerine aldım. Sabah akşam kullanmamı tavsiye etti, düzenli kullandım 2. Şişemin yarısından fazlası bitti. İlk kullanmaya başladığımda çok sevdim çünkü temizlik hastasıyım ve verdiği gıcır gıcır his güzeldi. Hatta eskiden sabahları yüzümü sadece su ile yıkardım, şimdi sadece su ile yıkamak garip gelmeye başladı. 

Gelgelim ilk kullandığım tarihten beri aylar olmasına rağmen yüzümdeki sivilceler azalmadı hatta arttı. Ben kuru karma ciltli bir insan olmama rağmen gün içimde yüzümden yağ fışkırmaya başladı. Ben de yaklaşık 1.5 hafta önce ürünü bırakmaya karar verdim. Cildim günbegün güzelleşti. Daha canlı ve elastik duruyor, şu an yüzümde 1 tane bile sivilce yok. Bu yüzden bir daha bu ürünü kullanmayı düşünmüyorum.

10 eylül 10:14


122. (gbkz: recete.com) sağolsun bir ara evin her köşesinden bu ürün çıkıyordu, bolluktan eşe dosta bile dağıtmıştım. #bloggerhissediyor

ancak iyi ki para verip almamışım. azılı bir yağlı ciltli olmama rağmen bu üründen memnun kalamadım. çok agresif bir ürün, ağız çevremde inanılmaz bir kuruluğa yol açıyor. nemlendiriyorum bana mısın demiyor. cildin yağını tuzunu her şeyini kazıdığı için bu sefer daha beter yağlanıyor. e yüzümü hiç yıkamasaydım? 

benimle aynı paradoksa giren, daha yumuşak bir temizleyici arayanlara (gbkz: la roche posay effaclar h cream lavante)yi tavsiye ederim.

3 eylül 12:04

121. Bakın bu ürün benim be be ğim. Karma ciltliyim sivilceleri kurutması mı dersiniz siyah noktaları azaltması mı dersiniz istediğim her şeyi yapıyor.Gıcır gıcır temizlik hissi.Tek sıkıntısı kışın cildi biraz kurutuyor.Yazın sabah akşam yüzümü bu ürünle yıkıyorum.Ancak kışın sadece geceleri kullanıp sabah daha yumuşak bir temizleyici tercih ediyorum.Nemlendiriciye de abandım mı sorun kalmıyor :)

29 ağustos 05:13

120. Bir haftadır kullandığım ürün. Normalde çoğu ürün bende hemen sivilcenmeye neden olur ama bu ürün şu anlık bir sivilcelenme yaşatmadı. (Umarım böyle devam eder.) Üstelik var olan bir iki sivilcemi de kuruttu. Karma yağlı cildime şu anlık iyi geldiğini söyleyebilirim. Ayrıca verdiği ferahlık hissi de çok hoş. 

28 ağustos 11:12

119. İkili 500 ml lik paketleri internette 55 ila 75 lira arasında değişen fiyatıyla ciltteki yağ dengesini düzenlenmeyi ve cildi derinlemesine temizlemeyi vaadeden dermokozmetik temizleme jeli.

Ben bu ürünle yanımda yüz temizleme jeli götürmediğim için arkadaşımınkini kullanmamla tanıştım. Piyasada parabenli ve parabensiz çeşidi mevcut. Benim kullandığım parabensiz şeffaf paketli olanı. İçeriğinde sabun, deterjan, renklendirici yok ama parfüm varmış.Açık mavi bir rengi var ve kokusu hafif.

Cildim akneye siyah noktaya meyilli ve yazın sıcaktan -özellikle alın bölgem- pütür pütür, yağlı ; öyle ki bazen günde 2 defa bile yıkamak yetmiyor. Arkadaşımda kaldığım 3 gün boyunca ağır bir makyajı temizlemek istediğimde, sabah kalktığımda veya terlediğimde bu jeli kullandım . Her ciltte etkisi farklı olabilir ancak bu jel makyajımı, cildimi çok güzel temizledi ve en önemlisi alnımda havalar soğuyuncaya kadar geçmeyen pütürcükleri 3 günde geçirdi. Bunlara ek olarak cildimi kurutmadı.

Ben şimdi bu jelin uzun vadeli etkisini merak ettiğim için eve sipariş ettim. Siyah nokta, akne oluşumuna engel oluyor mu; gözenekleri küçültüyor mu gibi bilgileri 2-3 hafta kullandıktan sonra yazacağım.

26 ağustos 23:09 28 ağustos 03:36


118. Cildin ph’nı bozmadan güzelce temizliyor. Yanma,hassasiyet yapmıyor

25 ağustos 21:39

117. Ben bu üründen çok memnunum. Cildimi kupkuru yapmıyor ama sivilcelerimi kurutuyor ve cildimi pürüzsüzleştiriyor.Kullandığım çoğu temizleme ürününde (karma ciltliyim) cildimde kuruma yaşadım. Bunda öyle bir problem asla yaşamıyorum. Ayrıca gayet bereketli bir ürün uzun süre gidiyor. Benim gibi cildi karma olan süslülere kesinlikle tavsiye ederim.

25 ağustos 11:45

4

116. Bittikçe aldığım fiyat performans canavarı. Boyutu ve kullanım rahatlığı açısından diğer yüz yıkama jellerinin önünde. Karma cilde sahip biri olarak yüzümü yıkadıktan sonra cildimi germiyor, nemlendirdikten sonra ferah hissi de devam ediyor. Makyaj temizledikten sonra kalan yağlı hissiyatı (özellikle göz makyajından sonra) güzelce götürüyor ve temizleyicinin çıkaramadığı bir şey kaldıysa onu da temizliyor. Görece ucuz ve işe yarar temizleyici arayanlara öneririm.

18 ağustos 01:29