4.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (136)
  • oylar (24)
  • medya (1)

136. Avene cleanance ve la roche effaclar uzun zaman kullanmış biri olarak bioderma sebium hakkında yorum yapacak olursam;

La roche effaclar jelin verdiği temizlenme hissini vermiyor sanki bana. Sebium jelin çok hoş bir kokusu var asla alerji, sivilce ya da bir şeye de sebep olmadı çok güzel bir ürün ki sebimu dengelemesi harika. Cildimdeki o fazla yağlı görüntüyü aldı götürdü hatta. Ama sanki sebiumla yıkadıktan sonra bir de üstünden la roche ile geçesim geliyor.

O yüzden ten makyajı yaptığım günlerde kesinlikle la roche kullanıyorum. Ama ten makyajı yapmayıp güneş kremi ve allık sürdüysem kesinlikle sebium ile temizliyorum cildimi. Hem dönüşümlü olarak ikisini de kullanmış oluyorum. Ikisinin de büyük boyu var elimde bu sayede ikisini de bitirebilirim çünkü kullanım ömrü de az ürünlerin.

17 kasım 23:45 17 kasım 23:49

135. Yağ kontrolü sağlayan temizleyici dermokozmetik ürün. La roche posay in temizleyicisinden daha hafif olduğunu düşünüyorum. Karma ve hassas cildimde herhangi bir tahrişe neden olmadı. T bölgemdeki fazla sebumu aldı, fakat yanaklarımı ve dudaklarımı kurutmadı. Gözlerimi yakmadı. Genel haliyle sevdim ama kışın kuruyan cildimde ne gibi bir etkisi olacak gözlemleyip tekrar yazarım :)

17 kasım 15:08

134. devasa pakette satılmasına rağmen açıldıktan sonra ömrü -şaka gibi- 6 ay olan ürün. o paketin 6 ayda bitmesi için banyoyu falan da yıkamak lazım.

eczane ürünü olmasıyla baştan güven verdi. 2li paketi avantajlı olduğu için ablamla ortak girdik fakat asla işe yaramayan ürün. işe yaramıyor, temizlik hissi vermiyor, mevcut cilt problemlerine en ufak bir yardımda bulunmuyor. üstüne üstlük günde 2 kez düzenli kullanınca da cildin yağ dengesini vs değiştirebilecek kadar da cüretkar bir ürün. açıkcası kullanmayı bırakıp sadece su ile yüzümü yıkadığım günlerde bu ürünü kullandığım zamanlardan çok daha iyi sonuçlar almaya başladım.

7 kasım 00:26


5

133. Akneye oldukça meyilli olan bir cildim var birkaç ay önce doktorumun önerisiyle aldım ve şimdiye kadar almadığıma pişman oldum! Yağlı olan T bölgemin yağlanmasını dengelerken kuru olan yanak ve göz çevremi irite etmedi ya da daha da kurutmadı. Sivilceye yatkın, hassas ve o kadar da yağlı olmayan cildime en iyi gelen yüz temizleme jeli oldu. 

6 kasım 03:15

132. hiç memnun kalmadığım ben de alerji yapmış cilt temizleyici.cilt tipime uygun olduğunu düşünmüştüm.üstelik kampanyadan yararlanıp 2 kutu almıştım.cildimi biraz geriyordu. nemlendirici sürünce sorun kalmıyordu fakat ne zaman bu ürünü kullansam göz çevreme bir şeyler oldu.yıkarken oraya getirmiyordum bundan kaynaklanabileceğini de düşünmemiştim o yüzden.ne zaman kullanmayı bıraktım gözlerimdeki kızarıklık,şişlik geçti.

4 kasım 12:50

131. Bu markanın kullanmaya nail olduğum 2 ürününden biri şu jel temizleyici oldu. Diğeri güneş kremiydi. İkisini de sevemedim. Bu marka La Roche Posay’ın aksine taraftarları olan bir marka. Seveni tam seviyor gömeni de tam gömüyor. Ben gömüyorum süslüler. Paranızı vermeyin şu isminin hakkını vermeyen ürüne. İndirimden alıp 10 gün kullanıp anneme vermiştim. Kyk yurdunda kaldığım dönemde her 5 kişiden 2 kişinin kullandığı jeldi. Suratı sivilceden siyah noktadan gözükmeyen bir kız arkadaşım arsız bir şekilde azimle kullandı bu ürünü. Sonuç mu?  Roaccutane. 

26 ekim 01:29

130. Bu temizleyiciyi bir tek ben sevemedim galiba :( kampanyalı diye 2 şişe almıştım üstelik. Bitirdim de, fakat hiç beğenmedim. Yağı dengelemedi, temizlendiğini hissetmedim cildimin ve yıkadıktan sonra bile kuru kuru oldu 1 saat falan.

25 ekim 23:15


129. karmadan yağlıya dönük cildimin yağı çoştuğu zamanlar çok iyi geliyor ama kışın cildim kuruduğunda cildimi ekstra geriyor ve kurutuyor.

20 ekim 02:11

128. kurudan karmaya dönen cildime çok iyi geldi. alnımdaki pütürcüklere global kremi ile birlikte effacler k dan daha iyi geldiğini söyleyebilirim. cildimi çok kurutmadı, güzel temizliyor ee sivilcelerime de iyi geliyor daha ne olsun. şu anlık temizleyici arayışıma son vermiş üründür. Karma ciltliler bir şans versin derim

19 ekim 19:47

127. Ne kadar uzun süre kullandim hic bilmiyorum ama cildimi bunun kadar güzel toparlayan,temizleyen başka bir temizleyici kullanmadim.İnanilmaz bir üründür kendisi.Bittikce alirim.

18 ekim 16:26