4.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (133)
  • oylar (24)
  • medya (1)

133. devasa pakette satılmasına rağmen açıldıktan sonra ömrü -şaka gibi- 6 ay olan ürün. o paketin 6 ayda bitmesi için banyoyu falan da yıkamak lazım.

eczane ürünü olmasıyla baştan güven verdi. 2li paketi avantajlı olduğu için ablamla ortak girdik fakat asla işe yaramayan ürün. işe yaramıyor, temizlik hissi vermiyor, mevcut cilt problemlerine en ufak bir yardımda bulunmuyor. üstüne üstlük günde 2 kez düzenli kullanınca da cildin yağ dengesini vs değiştirebilecek kadar da cüretkar bir ürün. açıkcası kullanmayı bırakıp sadece su ile yüzümü yıkadığım günlerde bu ürünü kullandığım zamanlardan çok daha iyi sonuçlar almaya başladım.

7 kasım 00:26

132. hiç memnun kalmadığım ben de alerji yapmış cilt temizleyici.cilt tipime uygun olduğunu düşünmüştüm.üstelik kampanyadan yararlanıp 2 kutu almıştım.cildimi biraz geriyordu. nemlendirici sürünce sorun kalmıyordu fakat ne zaman bu ürünü kullansam göz çevreme bir şeyler oldu.yıkarken oraya getirmiyordum bundan kaynaklanabileceğini de düşünmemiştim o yüzden.ne zaman kullanmayı bıraktım gözlerimdeki kızarıklık,şişlik geçti.

4 kasım 12:50

131. Bu markanın kullanmaya nail olduğum 2 ürününden biri şu jel temizleyici oldu. Diğeri güneş kremiydi. İkisini de sevemedim. Bu marka La Roche Posay’ın aksine taraftarları olan bir marka. Seveni tam seviyor gömeni de tam gömüyor. Ben gömüyorum süslüler. Paranızı vermeyin şu isminin hakkını vermeyen ürüne. İndirimden alıp 10 gün kullanıp anneme vermiştim. Kyk yurdunda kaldığım dönemde her 5 kişiden 2 kişinin kullandığı jeldi. Suratı sivilceden siyah noktadan gözükmeyen bir kız arkadaşım arsız bir şekilde azimle kullandı bu ürünü. Sonuç mu?  Roaccutane. 

26 ekim 01:29


130. Bu temizleyiciyi bir tek ben sevemedim galiba :( kampanyalı diye 2 şişe almıştım üstelik. Bitirdim de, fakat hiç beğenmedim. Yağı dengelemedi, temizlendiğini hissetmedim cildimin ve yıkadıktan sonra bile kuru kuru oldu 1 saat falan.

25 ekim 23:15

129. karmadan yağlıya dönük cildimin yağı çoştuğu zamanlar çok iyi geliyor ama kışın cildim kuruduğunda cildimi ekstra geriyor ve kurutuyor.

20 ekim 02:11

128. kurudan karmaya dönen cildime çok iyi geldi. alnımdaki pütürcüklere global kremi ile birlikte effacler k dan daha iyi geldiğini söyleyebilirim. cildimi çok kurutmadı, güzel temizliyor ee sivilcelerime de iyi geliyor daha ne olsun. şu anlık temizleyici arayışıma son vermiş üründür. Karma ciltliler bir şans versin derim

19 ekim 19:47

127. Ne kadar uzun süre kullandim hic bilmiyorum ama cildimi bunun kadar güzel toparlayan,temizleyen başka bir temizleyici kullanmadim.İnanilmaz bir üründür kendisi.Bittikce alirim.

18 ekim 16:26


126. Yaklaşık iki aydır kullandığım, almasaydım da olurmuş dediğim jel. Tek artısı yıkadıktan sonra cildimi gerim gerim germiyor olması ama artık bunu birçok drugstore temizleyici de nemlendirici bileşenleri sayesinde yapıyor zaten. Öncedendi cildi gacır gucur yapan temizleyicilere olan sevdamız:p Gramajı büyük olduğundan mıdır nedir bir nevi kurutmayan sıvı sabun formatında benim nazarımda. Cildimde iyiye doğru hiçbir etkisi yok, zararı da yok ama iyi temizlemediğini hissedip ardından tonik veya misel suyla geçtiğim çok oluyor. Bi de bitmiyor ki bitsin. Bir süslü duş jeli gibi de kullandığını yazmış. Bari ben de öyle duşta face& body yapayım da gidip yeni güzel bir temizleyici alayım. 

17 ekim 23:12

125. Yüz ve vücut için kullandığım için ekonomik olsun diyerek 500 ml alıp, kullandığım ürün. Çok çok problemli değil ancak vücutta bazı bölgelerde kapalı komedonlar, zaman zaman başgösteren sivilceler var. Herhangi bir duş jeli yerine bunu kullanmak daha mantıklı gelmişti.

Öncelikle öyle aman aman bir ürün diyemem. Orta yollu. Yani memnun olduğunuz herhangi bir market ürünü varsa, buna geçmeyi gerektirecek çok üstün performansı yok. Kullandığım sürece çok fazla sivilce sorunu yaşamadım. Beraberinde kullandığım gözenek karşıtı ürünlerle yüzümdeki gözenekler sıkılaştı ancak burada asıl takdiri hak eden jelden çok la roche effaclar ve bioderma sebium global.

ağır sivilce problemi yaşayanlardan çok, sivilceye meyilli ciltlere daha uygun bir ürün gibi düşünüyorum.

bir de bioderma'nın kiloluk ürünleri, küçük gramajlılardan daha az etkili gibi geliyor. bu da benim hüsnü kuruntum mu bilmiyorum.

edit: bir sonraki girdiyi okuyunca uyarı mahiyetinde yazayım dedim. sanıyorum bioderma ürünlerinin hemen hepsinin kullanım süresi, ambalaj açıldıktantan sonra 6 ay. yani 500 ml bir jel ya da nemlendiriciyi yüze kullanarak bitirme şansınız pek yok sanıyorum.

17 ekim 17:06 20 ekim 02:16

5

124. Sivilce tedavimin başlamasından bu yana kullandığım temizleme jeli. Ürün karma ve yağlı ciltler için öneriliyor. Ciltteki yağı güzelce temizliyor. Yıkadıktan sonra herhangi bir yanma yakma söz konusu değil. Yumuşak bırakıyor yüzü. 500 ml şişede 1+1 şeklinde satılıyor. Ben ikisini 60a almıştım tabi o zamanlar dolar 3.6 civarında. Daha 1 şişesi bitmedi 6 aydır. Hesaba vurduğunuzda aslında çok pahalı bir ürün değil. Kokusu beni rahatsız etmiyor bittiğinde bunu tekrar alırım. Asla temizleme jelimi değiştirmeyi düşünmüyorum. 6 aylık deneyimlerim bu şekilde.

12 eylül 17:48