sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (161)
  • oylar (44)
  • medya (1)

  161. Aldığım güne bin pişmanım sen dünyanın en berbat cilt temizleme jelisin. İki haftadır savaş veriyorum bioderma olamaz diğer ürünlerini kullanıyorum, beni bebek gibi yapan marka bu diyordum fakat artık dayanamıyorum bu girdiyi hak ettin. Komedon yaratman başlı başına bir eksi senin,bunun üzerine birde kistik devasa sivilceler yarattığın için banyo fayanslarını yıkarken ancak kullanılacaksın. 

  14 haziran 19:50 14 haziran 19:51

  5

  160. Yüzümü hiç germeyen, gerçekten temizlediğinden emin olduğum, sonrasında yumuşak bir his bırakan yıkama jelim. Kokusundan kıvamına kadar herşeyini beğeniyorum gerçekten. 

  Elimde şuan başka yıkama jelleri var ama yeni jel arayışına girmem onlar bitince. Direk alırım. Kocaman boyutları sayesinde de bitmiyor. Fiyatına kesinlikle değer. Herkese tavsiye ederim. 

  9 haziran 15:04

  159. Temizlemesi iyi. Karma ciltliyseniz yanakları kurutabilir. Karmadan yağlıya ve yağlı ciltliler sevebilir bu ürünü. Serisiyle birlikte kullandığım dönem sivilcelerime etkisi olduğunu düşünüyordum ama yanakları iyi nemlendirmek gerekiyordu. Karma ciltliyim.

  16 mayıs 12:44

  158. Uzun bir süre nemlendiricisi ile birlikte kullandığım yüz temizleme jeli. Ben olumlu ya da olumsuz hiçbir faydasını görmedim. Cildimi kurutmadı, sivilceye sebep olmadı. Ama bunların dışında iyi bir özelliğini de görmedim. Bu yüzden bitince tekrar almadım. Aynı şeyleri yapan çok daha uygun fiyatlı jeller var. 

  8 nisan 12:19

  157. Bir kaç gündür kullanıyorum. Şimdilik sevdim, iyi temizliyor, cildi kurutmuyor. Bir de kullanmaya başladığımda yüzümde minik pütürler vardı geçti. Ürün mü geçirdi onu anlayamadım..

  8 nisan 09:43

  4

  156. Kokusu güzel, cildi hassas bir şekilde temizliyor. Siyah noktalara az-orta derecede etkili. Temizledikten sonra cildimi yumuşatıyor da. Tek olumsuz yanı çok bereketli değil. Yine de bittiğinde tekrar almayı düşünüyorum.

  7 nisan 15:29

  155. Yıkadıktan sonra cildi biraz geren ama temiz hissettiren temizleyici.Ama size bir tavsiye,bir de makyaj temizlemeyi deneyin.Bir sıkmayla yüzdeki tüm makyajı tek seferde çıkarıyor.Makyaj temizleme suyuyla uğraşmaktan sıkıldığım için denemiştim ve gerçekten güzel sonuç verdi.Deneyin görün :)

  7 nisan 11:17

  1

  154. Karma ve sivilceye yatkın bir cilde sahip olarak, eczacının bol övgüler yağdırması ve beni umutlandırması sonucunda aldığım, ve tam bir hayal kırıklığına uğradığım ürün. Kullanmaya başladığım ilk günlerde ferahlık ve yumuşaklık hissi verse de (aynı zamanda kuruluk hissiyatı da yarattı ama nemlendiriciyle birlikte dengelenebiliyor) ilerleyen günlerde cildimin çeşitli bölgelerinde yeni yeni sivilceler oluşmaya başladı. Ürünün amacı cildi kusturmak mı bilemiyorum ama açıkçası alırken bana böyle bir şey söylenmemişti ve denedikten sonra büyük hayal kırıklığına uğradım ve oturup bu iki koca şişeyle napacağımı düşünüyorum..

  6 nisan 22:52

  153. Reçete.Com 'un gönderdiği sample sayesinde tanıştım. Kullanmaya başlayınca yüzüm aydınlandı, arkadaşım yüzümde makyaj yokken ne yaptın yüzüne, yüzün pürüzsüz olmuş senin deyince fark ettim. Kullandığım sample bitmek üzere olunca birkaç haftadır fiyatlara bakıyordum. Ama burda bir süslü'nün girdisi sayesinde fiyatının neredeyse iki katına çıktığını öğrendim. Şu an tek şişesi 79.50 ile 94 yl arasında satılıyor eczanelerde, geçen haftalarda ikiz set 90 tl' ye satılıyordu oysa. Reçete.com'da da ikiz set 130 tl civarı olmuş. Daha 1-2 hafta önce 79.90 civarında idi. Neyse diyeceğim şu, bu ürünü kullanan varsa etrafınızdaki tüm eczanelere bakın. Ben baktığım 3. Eczanede ikiz seti buldum üstelik 79.90'a aldım. Sanırım eldeki stokları bitirmedikleri için bu şekilde, bitince onlar da pahalıdan satmaya başlayacak muhtemelen. Seçimden sonra zamlanacak dedi görevli de. Alamasaydım çok üzülecektim. Çünkü şu hali ile 200 ml'sini yaklaşık 16 tl'ye almış oldum ve memnun olduğum nir ürün tamamen temiz içerikli olmasa da. 200 ml'lik Herhangi bir drug store yüz temizleme jeli neredeyse aynı fiyata hatta çoğundan daha uyguna geliyor bu şekilde. Aklınızda olsun.

  23 mart 19:29

  152. Kullandığım ilk cilt temizleyici üründür.Eczaneye girip, foaming gel danıştığınızda hemen ikili büyük boyunu satmak isterler. Karma ve yağlı ciltlere uygun bir ürün.ben hassas,karma cilde sahibim.Bende ekstra bir hassasiyet oluşturmadı ama sensibio varken niye bunu sattıklarını da anlayamadım.Yani belirgin bir şekilde siyah nokta sorunu yaşayan yağlı,karma değilseniz sensibio foaming gel her cilde uyuyor onun deneme boyunu alıp, kullanmanızı tavsiye ederim.

  22 mart 23:26