yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (38)
  • oylar (14)
  • medya (1)
  1

  38. 3 sene önce kullandım bu ürünü.Öncelikle krem hissiyatı vermiyor.Silikon bir tabaka oluşturuyor yüzde.Sürer sürmez kuruyup ufalanıyor.Sivilceye meyilli ve yağlı bir cildim var.Ne yağ dengesi sağladı ne de sivilcelerde iyi yönde bir değişim yaratmadı.

  8 eylül 11:39

  3

  37. Yaklaşık 2 aydır deniyorum, yüzümü iğne sokarmış gibi yakan bir krem oldu. Dedim içeriği böyle biraz sert, benim cildim de hassas normal. Fakat, kullandığım dönemde cildimde küçücük de olsa bir farklılık olmadı iyi anlamda, tam tersi kızarıklık arttı. Siz siz olun hassas ciltliyseniz iyice araştırıp alın bu tarz ürünleri. 

  8 eylül 11:04

  36. Yağlı, sivilceye aşırı meyilli ve alerjik bir cilde sahibim. Stres yaptıkça yüzüm mayın tarlası gibi olur. Dermatologların verdiği çoğu krem sivilceyi kurutmaktan ziyade egzama gibi kuruluk yapıp etkisiz kalıyordu. En sonuncu krem de işe yaramayınca bu kremi ve aynı seriden olan yüz yıkama jeli ile toniği sipariş ettim. Düzenli kullanımda yüzümdeki pütürlere ve siyah noktalara çok iyi geldiler. Cildim uzun zamandır bu kadar iyi olmamıştı. Kremi sadece geceleri yatmadan önce uyguladım. Sürdüğümde kaşıntı hissi ve yer yer yakma yapıyor. Tüm yüz için çok uygun olduğunu düşünmüyorum ben sorunlu bölgelere kullanıyorum. Hafif bir kokusu var, rahatsız edici değil. İçeriğinde asit bulunduğu için kullanırken güneş korumasına dikkat etmek gerekiyormuş. Ben genel olarak beğendim. Bittikçe alırım.

  24 temmuz 18:04

  35. 5 ml'lik eneme boyu elimde mevcut. Hali hazırda kullandığım nenlendiriciden memnun olduğum için bu ürünü hiç tüm yüzüme denemedim. Buradaki yorumlardan yola çıkarak bölgesel kullanırım diyerek ayırmıştım.

  Son günlerde sıcaklardan mıdır kullandığım bir üründen midir bilmem alnımda birdenbire bir sürü sivilce ve sivilceye benzer değişik kırmızılıklar çıkmaya başladı. Birkaç gün kendi haline bıraktım düzelme olmayınca bu kremi bi deneyelim dedim. Iki üç gündür yüzümü temizledikten sonra kullanıyorum, söylendiği gibi yakıyor ama en fazla on dakika sonra geçiyor. Sivilcelerin bazıları söndü gerçekten de. Deneme boy bitene kadar sivilceler üzerindeki testlerim devam edecek, muhtemelen büyük boyunu da alır sivilceler için evde bulundururum.

  9 temmuz 17:39

  34. Çıkan sivilcelerimi küçültüyor ama aşırı kuru olan cildime çok da iyi nem verdiğini düşünmüyorum. 

  18 mayıs 00:01 19 mayıs 11:12

  4

  33. recete.com bi ara herkese bunu dağıtmış galiba ben de öyle tanışmıştım sonra tam boyu aldım ama testerdan aldığım verimi alamadım. nemlendirme etkisi nerdeyse yok. aktif sivilceleri söndürme etkisi var ama iz kalıyor içindeki asit miktarı keske iz işini de halletse (gbkz: swh) asitli bir tonikten sonra kullaniyorsam 20 dakika falan iğneler batıyor yüzüme sanki. ama yüzümü yıkayıp sürünce bi şey hissetmiyorum ben. bu da işe yaramıyor hissi uyandırdı bende maalesef.

  17 mayıs 23:43 18 mayıs 00:55

  32. recete.com'dan verilen 5 ml'lik 3 deneme boy ürün sayesinde tanıştım bu ürünle. Neredeyse 1 haftadır sabahları kullanıyorum. Gece avene triacneal krem kullanıp gündüz bunu sürüyorum yüzüme. İçerisinde hem sitrik asit hem salisilik asit hem de glisiretnik asit var. Böylece yoğun bir asit yüzdesine sahip olmalı ki, cilde sürüldüğü ilk 20 dakika cayır cayır yakıyor. Bu yönüyle sabah akşam kullanmanın tahrişe sebep olacağını düşünüyorum. Sabahları sürdüğümde, bikaç saat sonunda ucu iltihaplı sivilcelerin uçlarını yok ediyor, ancak yeni çıkanlara bir etkisi yok. Kremi çok ince bir tabaka halinde uygulamak gerekiyor, aksi takdirde ufalanıp soyuluyor, bu yönüyle asla makyaj bazı olamaz. Muhtemelen burnuma uygulasam, salisilik asit içeriğinden ötürü siyah noktaları eritirdi ama burun bölgem kuru olduğundannemlendirme vaadi olmayan bu kremi sürmeye bile yeltenmedim.

  Artısı kadar eksisi de olması sebebiyle benim büyük boyunu alacağım bir ürün olmaz,

  3 mayıs 09:51

  31. Reçete deneme boyunu göndermiş sağolsun. Jeli olduğu için almayı düşünüyodum ama bir hafta kullandım ve kesinlikle almamaya karar verdim. Yüzüme sürdüğümde dakikalarca süren bi yanma oluyor rahatsız edici derecede. Sivilceyi söndürüyor ama yenilerini önlemiyor. Diş macunu sürmeyle aynı etkiyi yapıyor zaten o şekilde neyi sürsek yakar. Nemlendirme sıfır. Sanki yakıcı bi tabaka sürüyorum. Silgi gibi de soyuluyor. Asla tam yüz nemlendiricisi değil ama bu amaçla çıkarılmış garip. Lokal uygulamak mantıklı olabilir. Ama verilecek paraya asla değmez. Nemlendiriciden beklentim cildimi rahatlatması ve nemlendirmesi. Bu kremin yaptığı şey ise rahatsızlık hissi ve nemlendirmeme. 

  26 nisan 00:30

  5

  30. Bir dönem sınav streslerinden dolayı yüzümü basmış olan tüm sivilceleri geçiren, yeni sivilce oluşumunu engelleyen mucize bir krem. Tanışmamızın üzerinden 3 yıl geçmesine rağmen hala daha sabah ve akşam olmak üzere bioderma h2o ile temizlediğim cildimin üzerine sürüyorum. Bu zaman zarfında minumum düzeyde sivilce çıkıyor yüzümde.

  Belirtmem gerekir ki cilde sürülmesinden 5-10 dakika bir yanma hissi oluşuyor ancak daha sonra hemen geçiyor. Ciltte kesinlikle yağlı bir his bırakmıyor. Bana göre kokusu da gayet güzel.

  3 nisan 15:10

  4

  29. Ürün hakkında olumlu ya da olumsuz bir karar veremiyorum. Mesela gerçekten emilmiyor. Hatta bir süslü de yazmış buraya. Yani makyaj altına kullanmak isterseniz hiç uygun değil bence. Onun dışında cildimi yakmıyor sadece öncesinde sıkılmış bi sivilce varsa üstüne sürersem çok hafif yakıyor o kadar. Yağlı cildimin nem ihtiyacını karşılıyor mu ondan da emin değilim. En iyi tarafı cildimi mat tutması ona rağmen burun üstü soyulmalarımı kamufle ediyor. 80 tlye almıştım. Hak ediyor mu emin değilim. Sanırım bitince daha net gözlemleyip editlerim.

  Edit: Sanırım vazgeçilmezim olacak bu ürün. Çünkü düzenli kullanımda cilt dokumu pürüzsüzleştirdi, fazla sebumdan arındırdı ki bunlar vaatleri. Bir kaç gündür kullanmamıştım ve cildim tekrar eski kırmızı pütürlerine kavuşmuştu. Gece cildimi temizledikten sonra tüm yüzüme uyguladım. Ve bingo şu anda yine o sevdiğim kaymağımsı dokuya ulaştım. Pütürlerim söndü. Gece rutinimde olacak artık.

  17 aralık 2018 01:28 31 aralık 2018 13:41