yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (33)
  • oylar (9)
  • medya (1)
  5

  33. Kendisi mükemmel gerçekten. 

  Normalde iki adımlı uygulamayı yapıyorum. Ama gerçekten çok çok üşendiğim, aşırı yorgun olduğum ve yüzümü yıkarken uykumun açılacağını düşündüğüm zamanlarda suya dayanıklı rimellerimi bile maksimum 10 saniye içinde çıkardan ürün. Önce bütün makyajımı gerçekten saniyeler içinde siliyor. Sonra tekrar üstünden geçip yatağa atlıyorum durulama da gerektirmediği için. Özellikle geç vakitlerde eve döndüğümde, başka bir yerde kaldığımda ya da alkollü gecelerimin kurtarıcısı gibi bişey.

  Olumsuz tek özelliği benim için göz yakması. Ama yakma dediğimde 3 saniye sonra geçtiğinden, dayanamayacağım bir yoğunlukta olmadığı için ve sürekli sadece bununla temizleme işlemi yapmadığım için dert etmiyorum. Gerçekten kurtarıcım. Bittikçe alırım. Herkese de mutlaka tavsiye ediyorum. 

  12 ekim 23:06

  4

  32. Karma ve yağlı ciltler için durulama gerektirmeyen temizleyici/makyaj çıkarıcı misel solüsyon.

  Makyaj yapmamış olsam da yüzümü sık yıkamak istemediğim için cildimdeki fazla yağı bu temizleyiciyle alıyorum. Düzenli kullanımda ciltteki iyileştirici etkisini ben de gördüm.

  2. şişeyi bitirdim, cildi kurutmuyor,içeriği de temiz görünüyor. Paraben, sülfat, alkol ve silikon içermiyor, ayrıca hipoalerjenik. Daha ayrıntılı içerik için: (link: https://www.skincarisma.com/products/bioderma/sebium-h2o içerik)

  Hassas bir cilt yapım var. Şimdiye kadar kullandıklarım arasında en hafif ama etkili makyaj temizleyicisi bu oldu. Gene de gözümde kullanmadım. Daha önce belirtildiği gibi göze kullanmamak daha hayırlı, göz çevresinde kullanılabileceğine dair ibare göremedim.

  1 ekim 00:30

  31. Yüz yıkama jelinin ardından temiz cilde uygulamam gerektiği söylendi. Uyguladım fakat sanki yüzümü daha yapışkan ve kirli gibi hissettiğim için kullanmadığım . Makyaj temizliği için güzel sonuç verebilir fakat makyaj yapmayanlar ve cilt temizliği arayanlar için yanlış ve gereksiz bir ürün olduğu kanaatindeyim.

  3 nisan 11:52

  30. En güzel makyaj temizleyicisi bioderma'nın. Hiç tahriş etmeden makyajı kolayca çıkarıyor. Herhangi bir iritasyon yada sivilceye sebep olmuyor.

  22 mart 17:47

  29. Gözümü yakmadan ve yüzümü çitilemeye gerek olmadan çıkartan makyaj temizleme suyu. Ben fısfıslı bir şişeye ürünü doldurdum çıkarmak istediğimde yüzüme fısfıs sıkıp yüzümü elimle bir ovuşturup ardından temizliyorum. Ne bir maskara kalıntısı ne de başka bir şey kalıyor. Garnier gibi yüzünüzde makyaj tortusu bırakmıyor. Eğer gözleriniz hassassa yakmadan çıkartacaktır, karma ciltli olduğum için bu seriyi aldım. Ayrıca diğer sensibio olanını da kullanmıştım o da ayni şekilde yakmadan çıkardı, alınız aldırınız efendim.

  22 mart 09:46

  28. Makyajı cok ama cok guzel temizliyor. Lash sensational+eyelinerı tek pamukta cıkarıyor bayılıyoruğğğm

  16 aralık 2018 03:54

  27. Sadece 10 saniye gözümde pamuğu tutup çektiğimde gözümdeki iki kat rimel ve eyeliner tertemiz oldu.üstelik pamuğu tek bir kez göz kapağımın üzerinden geçirmem yeterli oldu.gözüm hassas olmasına rağmen hiç yanma da yapmadı.kesinlikle tavsiye ediyorum.

  23 kasım 2018 13:14

  26. Bütün makyaj kir ne varsa çekiyor heralde dedirten temizleme suyu. ben daha çok tonik olarak kullanıyorum. Öncesinde yüzümü bioderma sebium temizleyiciyle yıkamama rağmen pamukta bir renk değişimi oluyor. Recete.com’dan deneme boyunu almıştım bitince büyük boyuna geçicem. Ama cilt tipiniz önemli kuru ciltliler memnun kalmayabilir.

  21 eylül 2018 01:54

  5

  25. karma ve yağlı ciltler için bir misel temizleme suyu. 

  Yüzümü yüz yıkama jeli ile yıkadıktan sonra, cildimi kalan makyaj ve kirden derinlemisine arındırmak için kullandığım bir solüsyon oldu.

  Yazın karmadan yağlıya dönük cildimde etkileri ise;

  **Pozitif Yanları: 

  ürünü yüzümü yıkadıktan sonra kullanmama rağmen, pamukta gördüğüm makyaj ve kir kalıntılarından sonra, cildi güzel temizleyip, arındırdığını söyleyebilirim.

  en önemlisi de cildi yormayan bir ürün. yüzümdeki yağ dengesini kısmen sağladı. yüzümü kurutmadı.

  **Negatif yanları:

  Aknelerimde herhangi bir dinginleşme veya azalma sağlamadı. biraz daha akneleri yatıştırmasını beklerdim. 

  **Ürün Karşılaştırması: 

  bu ürünü beğendim sayılır ama (bkz: avene cleanance eau micellaire micellar water) da benzer özelliklere sahip ve akneleri yatıştırmakta bence çok daha başarılı... avene kullandığımda aknelerimde gözle görülür bir hafifleme yaşamıştım. ayrıca avene derinlemesine temizlik hissinde de bir tık daha başarılı bir ürün.  

   

  28 ağustos 2018 11:10 7 eylül 2018 22:12

  24. Normalde sensibio h2o kullanıyorum, cildim hassas değil, yağlıya dönük karma. Buna mı geçmeliyim diye düşünürken denemek için ufak boyunu aldım. Sensibio bir kerede maskaramı çıkarabilirken sebium çıkaramadı ama iki kerede pırıl pırıl. Cildimi de inanılmaz ferahlattı. Yine de sanırım sensibioyla devam eder, sebiumu tonik olarak kullanarak bitiririm.

  24 ağustos 2018 10:53