5.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (21)
  • oylar (6)
  • medya (1)

21. Roaccutane’dan önce cildim yağlıya dönük karmaydı. O zaman kullandığımda suratımın üstünde öyle duruyordu, emilmiyordu. Elimi suratıma götürdüğümde kremi hissedebiliyordum. Şimdi roaccutane’dan dolayı kuruyan suratımı güzel nemlendiriyor, emiliyor ama gün içinde tekrar sürmek gerekiyor. 

Normal-kuru ciltlilerin seviceğini düşündüğüm yağsız ama güzel nemlendiren bir krem.

16 nisan 12:05

20. Sivilce tedavisi gordugumden(acnegen) beri kullandigim nemlendiricidir. fakat nemlendirisi yaz aylarina gore iyi olsa da kis icin yeterli bulmuyorum. Zaten kuruyan yuz bir de soguk havayla birlesince daha da kuruyor.

28 mart 18:22 28 mart 18:25

5

19. Cilt tipim: kuruya dönük karma, sivilcelenmeye çok çok meyilli, gözenekli,pürüzlü, Acnelyse kullandığımdan yer yer hassaslaşma ve hafif kızarıklık durumu söz konusu.

2 3 haftadır düzenli kullanıyorum sabah ve akşam olmak uzere. Çok memnun kaldım çünkü bende akne karşıtı kremler bile akne yapar gerçekten sivilce yapmayan düzgün içerikli nemlendirici aramaktan yorulmuştum. Ciltteki kızarıklıkları kolayca yatıştırıyor. Sivilce bende kesinlikle yapmadı. Cildim karma olduğundan bana nemi tam kıvamında geldi. Kesinlikle mat bi duruşu yok. Cildinizi parlatıyor bu bazı ciltler için eksi özelliği olabilir ama ben memnunum üç kişiden cildin daha canlı gözüküyor şeklinde iltifat aldım. Tavsiye ediyorum.

21 şubat 14:34


18. daha üçüncü günden kendime yavaş diyecektim ama erken olsa da çok güzel.

bayıldım benim ne olduğu belirsiz cildime öyle iyi geldi ki, ertesi gün uyandığımda yüzümde mükemmel bir his bırakıyor. la roche'un toleraine nemlendiricisinin verdiği parlak görünüme aşığım ama bunun ciltte bıraktığı his çok daha güzel, parlatmıyor ama nemlendirmesi çok yeterli.

7 ocak 02:38 7 ocak 02:41

5

17. Girdilere şöyle bi baktım da bi benim cildimle anlaşamadı sanırım bu. Önceden sensibio light kullanıyordum ve memnundum bi atraksiyon yapıp bunu aldım ama pişman oldum çünkü cildimde asla emilmedi 1 saat sonra hafif emildi ama aşırı yağlı bi görüntü oluştu anlam veremedim. Bir de cildim kupkuru yani neden böyle yaptı anlayamadım. Kısacası üzdü 

2 ocak 01:48

16. Cildimin en iyi anlaştığı nemlendirici. Farklı arayışlara girip durdum hep sonunda yine bunu aldım. Artık farklı bir nemlendirici denemeyeceğim bitince yenisi alınacak. 

1 ocak 18:19

15. Sebium serisinin kullanabildiğim tek ürünüdür. Baştan belirteyim, mimik yaparken rahatsız edecek kadar kuru cildim var, bu da yetmezmiş gibi bir de akneye meyilli. Cildimde mucizeler yaratıyor diyemediğim gibi hiçbir işe yaramadı da diyemem. İyi, güzel, hafif ve günü kurtarır. Bittikçe alınacak bir üründür ayrıca, üçüncü tüpümdeyim.

1 ocak 17:40


14. Kullandığım sivilce kremleri yüzümü aşırı kurutunca, doktora gitmeyi beklemeden alıp kullandığım ürün, nemlendirmesi bana yeterli geliyor ama öyle aman yarabbim dedirtecek kadar bir nemlendirme özelliği yok, kokusunu ben çok seviyorum, tüp ilk başta gözüme çok küçük gelmişti ama ufacık bir miktarı tüm yüze yetiyor, kısacası beklentilerimi büyük ölçüde karşıladı

9 ekim 2017 18:19

13. Bayıldığım nemlendirici.Cildim karma ve içten nemsiz olduğu için karma ciltlere önerilen hiç bir nemlendirici yeterli gelmiyordu.kuru ciltler için olanları kullandım mecbur ancak onlar da ağır geldi yüzüme.Bu arkadaşla çok mutluyuz,dışardan yaldır yaldır parlayıp içten nemsiz olan kuruluktan pul pul olan,genç ciltlere önerimdir.sayesinde ilk defa pul pul değil yüzüm

10 nisan 2017 19:25 10 şubat 19:25

12. Kuru ciltliyim ve cilt sorunlarım yüzünden yag bazlı kremler kullanmam önerilmiyor. Özellikle duştan çıkınca alev alan suratimi yatıştıran, ciltte ağırlık yapmayan, güzel kokan nefis nemlendirici. Fiyatı 55 lira ve hemen hemen tüm eczanelerde rahatlıkla bulunabiliyor. Bugün 3. Kutumu açmamın şerefine bu entry i yazmaya karar verdim.

Alerjik ve kuru cildiniz varsa nemnun kalabilirsiniz.

31 mart 2017 17:54