4.2
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (170)
  • oylar (13)
  • medya (4)

170. Sadece makyaj çıkarmak için değil tonik olmasa da tonik niyetine kullandığımda kirleri çıkardığını fark ettiğim temizleyici. Üstelik öncesinde yüz yıkama jeliyle suratımı yıkamama rağmen hala pamuktan kir çıkabiliyor. 

23 nisan 12:47

169. bi ben miyim bilmiyorum ama ilk kullanımında gözüme kaçmasıyla gözümün deli gibi yanması bir oldu. lens kullandığım için çok önem veririm göz temizliğine bu nedenle far ve eye liner bile kullanmam. yani göz temizliği için iyidir diye aldım. Takastan hibe ettim ertesi günü. Bir daha denemem, sanmiyorum ,banila co balm a devam.

10 nisan 13:45

168. sadece güneş kremini çıkarıyorum bununla, güneş kremi çıkması gereken bir şeymiş gibi geliyor, ne kadar doğru bilmiyorum. çok beğenerek kullanıyorum, gözüme deneyeyim dedim, şimdiye kadar kullandıklarım arasında en iyi gözü temizleyen bu olabilir.göz için o kadar çok beğendim ki tam aradığım; hem hızlı tek seferde, hem sıfır yakma.

10 nisan 00:44


167. Mükemmel temizliyor ve kullananlar jel eyeliner'in ne kadar zor çıktığını bilir ki evet onu bile çıkarmakta son derece başarılı. Cildimde ve gözlerimde yanma hissi yok, temizledikten sonra kızarıklık yok. önlü arkalı tek bir makyaj pamuğu ile bütün makyajım temizleniyor, ikinci bir pamukla (daha çok kontrol amaçlı) tekrar bir siliyorum ama, ona bile gerek yok gibi. Üşendiğim için daha sonra yüzümü yıkamıyorum tabii ki, böylece tonik vazifesi de görüyor (öyle bir iddiaları ve ürünün öyle bir işlevi var mi bilmiyorum, kendi tembelliğime kılıf uyduruyorum şu an) ve benim için işin en güzel tarafı da, öyle fazladan bir zaman gerektirmiyor.

8 nisan 19:41

166. Biodermanın hassas ciltler için olan, tüm cilt tiplerine uygun makyaj temizleme suyu. bir yıldır çok severek kullanıyorum. Göz makyajını çıkarma konusunda piyasadaki muadillerine göre daha başarılı. Maybelline lash sensational rimelimi bile temizliyor. benim cildimi geriyor biraz ama makyaj temizledikten sonra yıkayıp, nemlendirdiğim için sorun etmiyorum. dermokozmetik bir ürüne göre ikiz paket halinde satılanların fiyatları da uygun bence. ikinci şişem de bitmek üzere, yenisini alacağım bir ürün. Tavsiye ederim.

29 mart 15:09

165. Karma ve hassas cildi olanların memnun kalacağı bir makyaj temizleme suyu. Ayrıca çalışan annelerin baş tacı. İşten geldikten sonra 10 aylık bebeğimle oyun oynamaktan yorgun düşüp onu uyuttuktan sonra yüzümü yıkamaya mecalim kalmadığı zamanlarda bioderma ile temizleyip yatıyorum bazen. Hiçbir sıkıntı yaşamadım. Bugüne kadar bir sürü şişesini bitirdim. Hiçbir şikayetim olmadı. Ne bir sivilce ne bir kızarıklık. Sürekli kullanacağım bir üründür kendisi.

15 mart 08:53

164. Çok sevdiğim bir ürün oldu. Makyajı çok güzel temizliyor, kalıntı bırakmıyor. Cildimi yormadı ve yıpratmadı. Kesinlikle alınması gereken bir ürün olduğunu düşünüyorum.

13 mart 23:03 15 mart 22:46


163. Yüzüm, kullandığım ürünlere karşı hassasiyet göstermeye başlamıştı eczacı makyaj temizleme için bu ürünü önerdi 500ml+500ml 2lisini aldım, %25 indirim de vardı neden olmasın dedim 60 liraya aldım yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum ve iyi ki almışım diyorum. Hassas ve kızarık cildimi yatıştırdı, gözlerimi yakmıyor, diğer makyaj temizleme sularında yaşadığım temizlenmemiş hissini vermiyor, göz makyajımı da kolayca temizliyor, daha ne isterim. Ucuz ürünler deneyip memnun kalmayıp paramı çöpe atacağıma yoluma bu ürünle devam etmeyi düşünüyorum :)

13 mart 09:50

162. Ne alırsam alayım yine dönüp dolaşıp aldığım misel su. Yoğun ve sık makyaj yapan biri olmadığım için bana yeterli oluyor. Ama özel gün makyajları gibi çok katmanlı yapılarda zorlanır 😊

6 mart 21:57

161. kullanın bunu süslüler. ben de burdan görüp almıştım. yıllardır gözümü temizlerken boştan yere çekiştirmişim göz kapaklarımı, kirpiklerimi boşuna yolmuşum. azıcık pamuğa döküyorum, hafif bastırarak gözümde tutuyorum, tüm göz makyajı çıkıyor kolayca.

2 mart 14:03