4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (164)
  • oylar (7)
  • medya (4)

164. Karma ve hassas cildi olanların memnun kalacağı bir makyaj temizleme suyu. Ayrıca çalışan annelerin baş tacı. İşten geldikten sonra 10 aylık bebeğimle oyun oynamaktan yorgun düşüp onu uyuttuktan sonra yüzümü yıkamaya mecalim kalmadığı zamanlarda bioderma ile temizleyip yatıyorum bazen. Hiçbir sıkıntı yaşamadım. Bugüne kadar bir sürü şişesini bitirdim. Hiçbir şikayetim olmadı. Ne bir sivilce ne bir kızarıklık. Sürekli kullanacağım bir üründür kendisi.

15 mart 08:53

163. Çok sevdiğim bir ürün oldu. Makyajı çok güzel temizliyor, kalıntı bırakmıyor. Cildimi yormadı ve yıpratmadı. Kesinlikle alınması gereken bir ürün olduğunu düşünüyorum.

13 mart 23:03 ed.15 mart 22:46

162. Yüzüm, kullandığım ürünlere karşı hassasiyet göstermeye başlamıştı eczacı makyaj temizleme için bu ürünü önerdi 500ml+500ml 2lisini aldım, %25 indirim de vardı neden olmasın dedim 60 liraya aldım yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum ve iyi ki almışım diyorum. Hassas ve kızarık cildimi yatıştırdı, gözlerimi yakmıyor, diğer makyaj temizleme sularında yaşadığım temizlenmemiş hissini vermiyor, göz makyajımı da kolayca temizliyor, daha ne isterim. Ucuz ürünler deneyip memnun kalmayıp paramı çöpe atacağıma yoluma bu ürünle devam etmeyi düşünüyorum :)

13 mart 09:50


161. kullanın bunu süslüler. ben de burdan görüp almıştım. yıllardır gözümü temizlerken boştan yere çekiştirmişim göz kapaklarımı, kirpiklerimi boşuna yolmuşum. azıcık pamuğa döküyorum, hafif bastırarak gözümde tutuyorum, tüm göz makyajı çıkıyor kolayca.

2 mart 14:03

5

160. Ben bu ürünü çok severek kullanıyordum büyük şişelerinden sayamayacağım kadar çok bitirdim yalnız son şişede ürün yarılandıktan sonra göZlerimi yakmaya başladı, neden böyle oldu bilemiyorum halbuki çok memnundum kendisinden.

19 şubat 01:16

159. Canım makyaj temizleyicim 💟😍 Bu temizleyiciyi o kadar seviyorum ki anlatamam sizlere. Karma ve hassas cildimi makyajdan arındırıp tertemiz yapar. Çoğu likit mat ruju biraz uğraşla çıkartır. İlk kullandığım zamanlar hafif yağlı gelmişti yapısı ve korkmuştum sivilce vs yapar diye ama kesinlikle bir irritasyona sebep olmadı. Tek can sıkan tarafı fiyatı ancak uygun alternatifleri denediğimde de memnun kalmadığım için mecburum. Garnier'in misel suyu bana göre muadili değil ne yazık ki, o bende göz egzaması yapmıştı. Ben biodermamla mutlu mesut yaşıyorum, canımın içi 😍

18 şubat 23:29

158. Herkese çok iyi gelen ürünlerin bana ters etki yarattığını bu ürünle daha iyi anladım. Göz makyajımı 4-5 pamukla anca çıkarıyor ki bu sorunu diğer kullandığım temizleme ürünlerinde de yaşıyordum, lorealle daha az yaşamıştım hatta.

Gözlerimde deli gibi yanma yaptı, gözlerimi uzun süre açamayacak gibi hissetmiştim ilk kullandığımda. İkinci kullandığım zaman daha dikkatli ve nazik olmama rağmen yine aynı sorunu yaşadım.

Yüz makyajımı temizlemede de aman aman bir etki gözlemleyemedim. Zaten aktif sivilcelerim olduğu için sivilce yapıp yapmadığını gözlemleyemedim.

18 şubat 22:57


157. Uzun yıllar boyunca kullandığım bir ürün. Artık fiyatı belimi bükünce Nivea’ya geçtim. Kirpik dökmez, makyajı çıkarır ama bence hepsi o. Eğer yağlı/karma bir cildiniz varsa sadece makyaj temizlediği için sivilce, siyah nokta oluşumunu azaltmaz. Ben çoğu kez çene ve yanaklarında ki sivilceler için ayrı bir tonik kullandım. 

13 şubat 12:10

156. makyajı oldukça güzel temizleyip rahatsız edici bir his de bırakmıyor oldukça başarılı bence ikili kampanyalalarıyla makul oluyor hassas ciltlere de gayet uygun hem güzel bir ürün olsun hem uzun süre kullanayım mantığı için alabilirsiniz bence

5 şubat 20:57

155. birkaç eksisi hariç misel suların babasıdır. 

süppper hassas cildimde iritasyona sebep olmadı, makyajımı temizledikten sonra herhangi bir kızarma, acı veya kuruma olmuyor. ikili olarak alıyorum ve performans açısından çok uyguna geliyor. rimeli eyelinerı cartı curtu şak diye çıkartıyor. yalnız şöyle bi sorunu var, kaş ve kirpik döküyor? ya da bende buna sebep oldu bilemiyorum. ama bittikçe alacağım tek misel su.

31 ocak 23:58