4.4
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (211)
  • oylar ()
  • medya (4)

211. Yıllarca bu ürüne muadil gösterilen garnier'in misel sularını kullandım.En son sıkılıp bioderma aldım ve aradaki farkı kullanınca anladım.Alakası yok .Garnier cildimi çok kurutup geriyormuş.Bioderma H2o 'dan sonra allaaah bir yumoşluk bir nemlilik..Cildim kendini toparladı resmen.Makyaj temizlemede de bence bioderma daha başarılı.Hiç kirpik dökmedim.

Garnier kullandığım dönemde gözümde kuruluk sorunu da yaşadım. İçten batma kaşınma gibi şeyler oluyordu.Biodermaya geçince bu sorunlar da yavaş yavaş azalmaya başladı. Yüzümü yıkadıktan sonra tonik niyetine de kullanıyorum bazen.Seviyoruz vesselam.

2 eylül 15:39

3

210. Makyaji tek basina cikarmak icin yeterli bir urun degil. Ozellikle goz makyajini temizlerken mutlaka oncesinde yagli temizleyici ile silmem gerekiyor. Onun disinda yuzumde herhangibir olumsuz durum yaratmadi.

22 ağustos 09:56

5

209. Cildi tahriş etmeden, hassas bir şekilde temizliyor. Göz kalemini de silebilen, siz süslüler sayesinde edindiğim çok ekonomik bir ürün.

22 ağustos 09:26


5

208. Cilt makyajini cok guzel temizleyen ve cildi hic yormayan misel su. Ben goz makyajimi yaglarla cikarmayi seviyorum ama cok yogun eyelineriniz rimeliniz yoksa gayet guzel calisiyor. Gun icinde hic makyaj yapmadiysam ama disari ciktiysam da gece yatmadan yuzumu bununla temizliyorum.

22 ağustos 09:07

207. İki gündür kullanıyorum hemen yorumlamak tarzım olmasa da Aylardır çıkmayan kirpik dibimdeki bezeyi kendisinin yapmış olabileceğinden şüpheliyim.

Öncesinde de Garnier kullanıyordum, makyajı Garnier bir tık daha iyi temizliyor. Dermokozmetik olsun diye buna geçiş yaptım. Umarım beni üzmez ve ben yanılmışımdır bezeyi kendisi yapmamıştır.

22 ağustos 00:27

206. bioderma çoğu ürününü beğendiğim uygun fiyatlı bir marka ancak bu ürünü bence göz makyajımı tek başına çıkarmak için yeterli değil. Zamanında bir kaç şişe bitirdim. Cildim alerjik olmasına rağmen negatif bir etkisi olmadı. Ancak göze kaçırmamaya dikkat edilmeli gözü yakabilir

22 ağustos 00:07

205. çok ağır göz makyajı yapmamışsam tüm makyajımı gönül rahatlığıyla çıkardığım temizleyici. garnier'in muadil olarak gösterilen misel suyunu kullanmak zorunda kaldım geçen gün arkadaşımda, ki aynısını önceden ben de kullanıyordum ve çok memnundum. ama formülü mü değişti ne olduysa kesinlikle bioderma gibi çıkarmadı makyajı ve çok kötü ekşi ekşi kokuyordu. bir kez daha bioderma'yı bağrıma basasım geldi. ancak hasbel kader göze kaçarsa geçici körlük yaratacak kadar yakıyor. pamuğa çok fazla döktüğümde gözümü birkaç saat açamadım suyla iyice yıkadığım halde.

21 ağustos 23:35


5

204. Micellaire temizleyici olarak gayet güzel Kolay temizliyor. Fakat ben makyajımı temizlemek için değil yüzümü yıkadıktan sonra kalan makyaj artıklarını almak için kullanıyorum. Bi kaç kere saatin geç olması nedeni ile yüzümü yıkamaya üşendiğimde direk makyajımı temizledim gayet tek seferde çıkarmada başarılı bittikçe aldığım bir üründür kendisi

19 ağustos 00:27

5

203. Ürün makyajı kolay bir şekilde temizliyor. (Waterproof hariç) Ancak bir kullanıcı kirpiklerini döktüğünü yazmıştı. O sebeple ürünle makyajımı sildikten sonra, yüzümü yıkıyorum mutlaka. Ciltte bırakmamakta fayda var. Karma cilt tipim var, sivilce yapmadı. Aydınlık bir cilt veriyor. 

18 ağustos 07:21

202. kaç şişe bitirdiğimi hatırlamadığım, bitmeden stokladığım canım micellaire suyum. Hem cilt hem göz makyajını cildimi tahriş etmeden çıkarıyor. Cilt ve göz için iki ayrı temizleyici kullanmama gerek kalmıyor. 1 alana 1 bedava kampanyalarıyla ve 500ml gramajıyla gayet uyguna geliyor.

17 ağustos 08:53