sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
4.2
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (29)
 • oylar (12)
 • medya (2)

29. bu kremden 2 kutu bitirdim. öncelikle çok çabuk bitiyor, kutuları 40 ml. fiyat olarak da pahalı ama tam bir gündüz nemlendiricisi.

özellikle makyaj altına kullanmak için birebir. hemen emiliyor, yapış yapış kalmıyor ve güzel nemlendiriyor. ben çok memnun kaldım. parfümsüz olması yine benim için önemli özelliklerinden. 

yalnız biodermanın krem tüpleri çok kullanışsız. bu krem tüpü de bu durumun açık bir örneği. i̇çinde ürün var mı, yok mu anlayamıyorsunuz. dolu olan tüpü sıkmak için, içinden kremi çıkarmak için çok efor sarfediyorsunuz. keşke bu ambalaj stillerini geliştirseler..

4 ocak 00:05

28. hekim önerisiyle kullanmaya başladığım hassas ve normal&karma ciltler için olan yatıştırıcı nemlendirici. kokusuz bir ürün, adını hak ediyor gerçekten light. ama çok akışkan bir kıvamda değil, çok az ürün yetiyor diyemem. yüzümde zaman zaman kırmızı büyük kabarıklıklar olur, bu ürün öyle bir iritasyona sebep olmadı. sevdim ama bir origins ginzing jel nemlendirici bir adım önde hala.

29 aralık 2018 20:53

27. Reçete.com'dan gelen tester sayesinde deneyip daha sonra kutu kutu sipariş ettim. 45 gr olmasından dolayı mıdır bilmem ama çok bereketsiz bir ayda kutu bitiyor. Paketi kesip içinde kalanı kullanırsanız 2-3 gün daha idare edersiniz. Karma ciltler için uygun fiyatlı bir nemlendirici. Şu bazlı ve çok hafif olmasından dolayı hemen emiliyor. Güneş kremi altına rahatlıkla kullanılabilir ancak yazın cildi yağlandırabilir biraz.

27 aralık 2018 14:36

5

26. Biodermanın hassas ciltlere özel, normal ve karma ciltlerin kullanımına önerdiği sensibio serisindeki nemlendiricisi. Güncel fiyatı 40 ml için 50-60₺ civarında. En sevdiğim, en çabuk bitirdiğim ürün nemlendiricidir ve her seferinde, aradığımı bulamadığım için, farklı farklı ürünler denerim. Ama bu sefer aradığımı gerçekten buldum. Hiç yağlı bir yapısı olmayan, cildimi yağlandırmayan, sürdüğüm gibi emilen hafif bir yapısı var. tamamen kokusuz bir ürün, tüpte oluşuyla çok hijyenik geliyor bana. Cildimde hiçbir irritasyona neden olmadı, zaten hassas ciltler için üretilmiş bir nemlendirici. İdeal makyaj altı kremi bu bence, öyle bir iddiası yok ama olmalıymış. Sebamed günlük nemlendirici gibi emilmeyen bi yağlılık bırakmıyor ciltte(gizlinot: ki onun öyle bir iddiasi var, o yüzden onu örnek verdim.), tamamen ve hızlı emiliyor, yumuşacık yapıyor cildimi. Nemsiz/karma cildime yağlandırmadan nem verme konusunda çok başarılı. Fiyatı bulunduğu aralıkta(gizlinot: sonuçta dermokozmetik bir ürün ve hassas ciltler için üretilen her sey her zaman daha pahali olur.) normal malesef. Bu arada ürünün bahsedilen bugı, yani 15 ml sensibio light krem+sensibio foaming jel almayı ben denedim. 15 ml bana krem iki hafta yetti yetmedi. Hem de baya savaştım yani dibine kadar kullandım sanıyordum. Kutuyu bir kestim ben şok. İçindekini bir haftadır kullanıyorum, hala bitmedi. Ürünün tek dezavantajı, buna sebebiyet veren tüp formu denilebilir belki ama dediğim gibi, bana tüpte daha hijyenik geldiği için ordan da puan kırmadım. sonuna gelince tüpü en ucundan keserek kullanmaya devam ediyorum.

15 ekim 2018 14:32

25. güzel nemlendiriyor, sivilce yapmıyor, hafif, makyaj altına baz olarak kullanmaya uygun, dermokozmetik ürünlere göre hesaplı, ama evet çabuk bitiyor arkadaşlar

12 ekim 2018 12:53

24. üzerinde normalden karmaya dönük ciltler için yazan ama kuru cildimi de oldukça memnun eden nemlendirici. asla ağır bir his bırakmıyor yüzde, aşırı hafif. hiç sivilce de yapmadı.

bir de şöyle bir bug fark ettim. bioderma hassas ciltler için tanışma kiti var, 25 liraya satılıyor eczanelerde. içinde 45 ml bioderma sensibio mild foaming gel ve 15 ml bioderma sensibio light cream var. sadece nemlendiricinin 40 ml'si zaten 80 lira, oranlarsanız 15 ml'si 30 lira. yani yanında yüz yıkama jeliyle daha ucuza alabilirsiniz.

11 ekim 2018 17:34

23. Aldığım ilk günden dibini sıyırdığım son güne kadar memnuniyetle kullandığım krem. Az bir miktarı bile tüm yüze yetiyor kullandığım süre boyunca bir büyük damla suyu yüzüme uyguluyormuş gibi hissetmiştim o kadar hafif bir yapısı vardı. Ama bu tür paketlemelerin sorunu son demlerde kutu içinde kalan hayli fazla ürünün bir türlü dışarı çıkarılamaması. Bunun dışında ürün bitirip yenisini deneme alışkanlığım olmasa kesinlikle ikinci kutuyu alırdım!

8 ekim 2018 15:24

22. Cilt tipim karma. Bir kremden beklentim cildimi yağlandırmadan nemlendirmesi ve bu krem beklentimi fazlasıyla karşıladı. Sabah akşam yüzümü temizledikten sonra fındık büyüklüğünde kremi tüm yüzüme uyguluyorum. Yüzümü nemlendirmenin yanı sıra kadifemsi bir his bırakıyor. Bittikçe alacağım bir ürün.

3 ekim 2018 12:27

1

21. Bugün edindiğim krem.

Lekelerimi açsın, sivilce oluşumunu engellesin gibi beklentiler içinde olmadan sadece adam gibi nemlendirmesini istediğim bir nemlendirici arıyordum uzun zamandır. Çok da birikmiş bir param yoktu.

80 liraya eczaneden aldım ama sanırım recete.com'da 60 civarı bir fiyatı var.

Umarım üzmez.

Edit: arkadaşlar, bazen kuru bazen karma ciltliyim. Sivilce değil de iz problemi yaşayan biri olarak yüzümün çeşitli noktalarında kistik sivilcelere sebep oldu. Şoklar içindeyim. Yıkığım.

20 ağustos 2018 18:18 23 eylül 2018 23:37

20. cildim karma. dermatologum sivilce çözeltisi cildimi kurutacağı için ondan sonra kullanmamı söylemişti. yaz olduğu için çok ağır geliyor, yağlı bir hissiyat bırakıyor ama kışın karma ciltler için kullanılır. yağlı ciltlere kesinlikle önermiyorum.

14 ağustos 2018 23:09 ed.15 ağustos 2018 09:19