yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.9
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (53)
  • oylar (28)
  • medya (2)

  53. bioderma'nın hassas ciltlere yönelik olan sensibio serisinden bioderma sensibio light nemlendirici kremi birkaç aydır akşam cilt bakım rutinimde kullanarak bitirdim.

  hafif losyon kıvamında olması sayesinde cildimde kolayca yayılıp emildi, benim cildime verdiği nem de gayet yeterli geldi. cildimin çok kuru zamanlarında yüzümü yıkadıktan sonra hafif nemliyken uyguladığımda nemlendirme etkisini çok daha fazla gördüm. kullandığım süre boyunca sivilcelenmeye sebep olmadı, cildimi yağlandırmadı ve birkaç kez makyaj altında kullandığımda da başarılı buldum.

  içeriği de gayet sade olduğundan bu krem yaz için ve sivilceye sebep olmasın, nemlendirsin yeter diyenler için uygun bence.

  6 eylül 09:07

  5

  52. Cildim yağlıya dönük karma ve sivilceye meyilli. Cilt doktorunun tavsiyesiyle kullanmaya başladım ve bittikçe alıyorum. Ürün su bazlı olduğu için karma ve yağlı ciltlere daha çok hitap ediyor. Su bazlı ve yoğun nem veriyor. Cildim de sivilce yapmadı, benim için en önemli özelliği bu. Yapısı hafif, kolay emiliyor. Ciltte beyaz tabaka bırakmıyor. İçeriği temiz. Şunu da belirteyim -genel olarak biodermanın tüp ambalajlı ürünlerinde geçerli bu - Ürün tüpte gelmemeye başladığında atmayın. Çünkü tüpü kestiğinizde neredeyse içinde 2 haftalık ürün bulunuyor. Fondötenin altına baz olarak da kullanıyorum, yapısı ince ve hemen emildiği için makyaj altı bazı olarak da çok başarılı 

  16 ağustos 11:44 16 ağustos 11:51

  5

  51. cildim karma özellikle yaz aylarında yağlıya dönük oluyor. nemlendirici arayışında olduğumdan çoğu nemlendiricinin küçük boyunu aldım deniyorum. sanırım denediklerim arasında en çok memnun kaldığım ürün bu oldu. öncelikle yapı olarak çok hafif duruyor. avene kadar değil tabi ama hafif. cilt çok güzel emiyor, güzel nemlendiriyor. sivilce yapmadı, başka bir cilt sorunu yaratmadı bende. hassas cildi olan arkadaşlara öneririm.

  negatif özelliği kabından çıkmaması sanırım. bir hafta kullandıktan sonra tüpten gelmemeye başladı. ne çabuk bitti bir keseyim dedim 2 haftalık daha ürün çıktı. girdilerden okuduğum kadarıyla tam boyunda da aynı problemi varmış. o yüzden elinizde bu ürün varsa atmadan kesip bakmanızı öneririm.

  15 ağustos 22:30

  50. Yaz aylarında karmadan yağlıya dönük, kış aylarında karmadan kuruya ve  hassas ciltliyim. Yazın sadece yanaklarımda kışın ise tüm yüzümde kullanıyorum.  İçeriği çok temiz .(link: http://www.cosdna.com/eng/cosmetic_a7de384670.html İçerik)  Su bazlı bir nemlendirici olmasına rağmen yoğun nemlendiriyor ve sivilce yapmıyor. Tekrar alırım.

  30 haziran 00:59

  4

  49. Cildim karma ve hassas. Yüzümde aktif olan sivilceler ve sivilce lekeleri var, dermatologum sivilce yapmayacağını söyleyerek önermişti. Ben her gün yüzümü temizledikten sonra bu nemlendiriciyi uyguladım. Su bazlı olduğu için gerçekten sivilce yapmıyor, ayrıca oldukça güzel nemlendiriyor. Ürünü kullandıktan sonra cildiniz sağlıklı bir ışıldama kazanıyor. Küçük bir miktar benim tüm yüzümü nemlendirebiliyordu, bu belki de cilt tipimle ilişkilidir. Sonuç olarak ben kendisinden oldukça memnunum, kullanmaya devam edeceğim.

  7 haziran 20:44

  48. dönem dönem cildim çok kuru-kuru-normal arasında gider gelir. bu kremden iki tüp kullandım. şimdi elimde 15 ml'lik boyu var. cildimin az kuru-normal olduğu zamanlar bu kremi çok severek kullanıyorum. çok hafif, hemen emilen bir yapısı var. asla cilt üzerinde bir tabaka oluşturmuyor, yağlı his bırakmıyor. kokusuz. ara ara çok kuruluk yaşamasam surekli kullanabilirdim. fiyatı yüksek fakat bereketsiz diyebileceğim bir ürün değil, bir nohut kadar alsam benim tüm yüzüme yetiyor çünkü.

  21 mayıs 23:00

  47. cildim hassas ve karma, sivilceye yatkın. 22-25 yaş aralığımda bu kremi severek uzun uzun kullanmıştım. nemlendirmesi çok güzel, sivilce yapmıyor ve hassasiyetten dolayı oluşan kızarıklığa da iyi geliyor.

  25 nisan 10:08

  46. cildim karma ve alerjik. son dönemde dudak üstü ve yanak bölgemde normalden daha fazla bir kuruluk hissettiğim için bu kremi kullanmaya başladım. kullandıktan birkaç gün sonra yüzümde minik minik sivilceler çıkmaya başladı. hemen kremi kesip eski rutinime geri döndüm. bir süre sonra kullandığım kremin de bitişiyle tekrar bir şans vereyim dedim ama sonuç değişmedi. o yüzden, almadan önce büyük boy yerine tanışma paketi şeklinde satılan küçük boyunu almanızı tavsiye ederim.

  24 nisan 21:06 24 nisan 21:07

  5

  45. roaccutane tedavimde kullanıyorum, gayet de memnunum. nemlendirmesi biraz az, gün içinde tekrarlamak gerekiyor.

  Edit: tedavim bitti, başka nemlendiriciler de denedim ama en iyi nemlendiren ve makyaja hazırlayan nemlendirici budur benim gözümde. Param yettikçe alacağım.

  24 nisan 12:23 13 eylül 02:16

  1

  44. sivilce yapıyor, tavsiye etmiyorum hiç.

  24 nisan 11:20