4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (31)
  • oylar (2)
  • medya (0)
4

31. roaccutane tedavisi sırasında kuruyan, incelen ve daha da hassalaşan cildim için bir temizleyici önerisi istediğimde doktorum bunu önermişti. cildimin o zaman ki ihitiyaçlarına çok iyi gelmişti. yıkadıktan sonra kesinlikle germeyen aksine nemli bir cilt bırakan bir ürün. hem fiyat olarak hem vaat ettiklerini gerçekleştirmesi açısından beni oldukça tatmin etmişti. tabi tedavi sonrası eski haline dönen cildim için(gizlinot: hele bir de yaz aylarında) yeterli gelmedi.

10 ağustos 21:22

30. benimde temizleyicim olur kendisi. makyaj konusunda çok başarılı değildir makyajı önden çıkartmak gerekiyor. ama azıcık kaşıdığımda bile yara olan cildimi rahatsız etmemesi benim için bulunmaz nimet. reçete siparişimde bir kere 40 ml sample olarak göndermişlerdi öyle tanıştım ve o 40 ml belki bir ay gitmişti bana, bereketli de bir ürün. cildinizden yağı söküp atmaz gıcır gıcır yapmaz eğer aradığınız oysa. ama cildim hassas neyle yıkasam kuruttu diyorsanız bir küçük boyunu alıp deneyin derim.

10 ağustos 10:02

29. bu üründen daha önce bahsetmiştim. yukarıda vardır yazım. ama buraya güzel bir haber için geldim. ürün gerçekten çok uzun süreli kullanıma uygun bir ürün öncelikle bunu belirteyim.

bioderma temizleme jelleriyle ilgili ufak paket yapmış. hani büyük boyunu almak yerine bu şekilde alıp yanında verilen nemlendiricisiyle birlikte kullanabilirsiniz. evet ufacık görünüyor ama 1 ay yeter gibi geldi bana benim kullanımıma göre temizleme jeli. yani gözlem yapabileceğiniz bir süre. düşünenler bakabilir.

(link: https://www.google.com.tr/url?sa=i&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwjpm-uI8uHcAhWGb1AKHR1fCUQQjRx6BAgBEAU&url=https%3A%2F%2Furun.n11.com%2Fcilt-temizleyici%2Fbioderma-sensibio-gel-moussant-45-ml-hydrabio-gel-creme-15-ml-P250184117&psig=AOvVaw2GiYb1FlJxeyIVEqjBCWDv&ust=1533970090088312 bu şekilde diğer temizleme jelleri içinde var)

10 ağustos 09:51


28. Hassas ciltler için önerilen temizleme jeli. Malesef ürününün cildimi tam anlamıyla temizlediğini düşünmüyorum, cildim hassas ve roza rahatsızlığım var ürünü cildime iyi geleceğini düşünerek aldım ancak uzun süreli kullanmama rağmen ürün beni tatmin etmedi tekrar almayacağım, bitmesini dört gözle bekliyorum çünkü anne nature yüz yıkama köpüğünü denemek istiyorum. Bol bol kullanmama rağmen ürün bereketli çıktı bitmiyor süslüler.

26 temmuz 10:40

27. hassas ciltler için temizleme jeli. köpürmüyor ve cildi germiyor ama tam olarak temizlenmiş gibi de hissettirmiyor. ayrıca çok çabuk bitiyor bu yüzden dönem dönem cildim çok hassaslaştığında kullamaya devam edeceğim.

19 haziran 22:25

26. hassas ciltler için üretilen bu temizleme jeli benim hayatımı kurtardı. kaçıncıyı kullanıyorum bilmiyorum ki 200 ml olarak satın aldığım orjinal boy çok uzun süre gidebilmekte.

ben eczanedende aldım internettende. 60-70 tl arası bir fiyata alıyorum sanırım eczanelerden. ama alerjik cildim burada neredeyse sivilce yapar denilen her ürüne sivilce yaparak tepki veriyordu. çok yormuştum birde ben cildimi. ağır peeling uygulamaları yüzümü geren kurutan maskeler ve cilt nemlendirmeden bi haber ben..

bu temizleme jeli çok iyi geldi bana. ne alerji ne başka bir şey!! tahtalara vuruyorum resmen.

benim gibi kızarmaya meyilli kuru/sıcak/soğuk havadan çabuk etkilenen herkese tavsiye ederim.

14 mayıs 12:24

25. benim severek kullandığım temizleyici jel. cildim epey kuru o yüzden cildi kurutmayan jel temizleyici bulmak zor oluyor. makyajı önce Bioderma Sensibio H2O misel solüsyon ile silip ardın bu jelle yıkayınca yüzümde makyaj kalıntısı kalmıyor ve yüzdeki o gerginlik hissini yaşamamış oluyorum.

3 mayıs 11:19


24. recete.com'dan yaptığım iki farklı alışverişte bayağı cömert deneme boyları gelmişti. evet bununla yıkadıktan sonra kurutmuyor cildi. fakat yeterince köpürmediği için temizlik hissi de vermiyor bana. ayrıca her seferinde fazla ürün kullanmak zorunda kalıyorum, bereketsiz, çabuk bitecek bir ürün. kullandığım diğer temizleyicilere göre 2-3 kat hızlı tükeniyor. o nedenle tam boyunu almam.

25 nisan 12:32

23. Hassas, neredeyse kokusuz, güzel temizleyen bir jel ama ben 500 ml'lik mavi seriyi daha çok seviyorum. Daha ferah kokuyor, daha çok o temizlendikten sonraki gerilme hissini veriyor.

30 mart 11:49 30 mart 22:13

22. karmadan kuruya olan cildime iyi gelen temizleyici. nemsizlikten ve bakterilerden yüzümde çıkan sivilcelere iyi geliyor. aynı zamanda kurutmuyor. bir clinique sıvı sabunu değil ama yine de fiyat performans açısından çok başarılı bir ürün. keşke her eczanede farklı fiyata satılmasa.

19 mart 16:36