4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (35)
  • oylar ()
  • medya (0)

35. Yaklaşık olarak 2 yıldır bu ürünü kullanıyorum. Göz çevresi için de kullanılabilen bir ürün. Ben direkt olarak makyajımı bununla temizliyorum. Cildim karma ve alerjik. Germeden kurutmadan arındırıyor. Hiçbir olumsuz yönünü görmediğim için mecara aramaya gerek yok diyerek bu ürünü kullanmaya devam ediyorum 

2 ekim 18:26

34. Kuru cildimde deneme boyunu kullanıp memnun kaldığım ve büyük boyuna geçeceğim yüz temizleme jeli. Bende herhangi bir akneye sebep olmadı. Kuru cildimi germeden temizliyor.

Ben elime bir miktar alıp yüzüme uygulayıp sonra suyla köpürterek duruluyorum. Çok iyi bir temizleyici mi bilemem ama pek makyaj yapmadığımdan benim ihtiyaçlarımı karşılıyor.

2 ekim 11:27

33. Avene'in temizle jelinden sonra (bkz: avene cleanance gel) ilk kullandığımda köpürmemesinden nefret etmiştim, hiç temizlemiyor gibi gelmişti. Ama sonrasında ciltte gerginlik yaratmaması yumuşacık bir şekilde cildi bırakması çok hoşuma gitti. Fiyatı da Trendyol'dan vs. alındığında gayet uygun.

2 ekim 11:13


4

32. roaccutane tedavisi sırasında kuruyan, incelen ve daha da hassalaşan cildim için bir temizleyici önerisi istediğimde doktorum bunu önermişti. cildimin o zaman ki ihitiyaçlarına çok iyi gelmişti. yıkadıktan sonra kesinlikle germeyen aksine nemli bir cilt bırakan bir ürün. hem fiyat olarak hem vaat ettiklerini gerçekleştirmesi açısından beni oldukça tatmin etmişti. tabi tedavi sonrası eski haline dönen cildim için(gizlinot: hele bir de yaz aylarında) yeterli gelmedi.

10 ağustos 21:22

31. benimde temizleyicim olur kendisi. makyaj konusunda çok başarılı değildir makyajı önden çıkartmak gerekiyor. ama azıcık kaşıdığımda bile yara olan cildimi rahatsız etmemesi benim için bulunmaz nimet. reçete siparişimde bir kere 40 ml sample olarak göndermişlerdi öyle tanıştım ve o 40 ml belki bir ay gitmişti bana, bereketli de bir ürün. cildinizden yağı söküp atmaz gıcır gıcır yapmaz eğer aradığınız oysa. ama cildim hassas neyle yıkasam kuruttu diyorsanız bir küçük boyunu alıp deneyin derim.

10 ağustos 10:02

30. bu üründen daha önce bahsetmiştim. yukarıda vardır yazım. ama buraya güzel bir haber için geldim. ürün gerçekten çok uzun süreli kullanıma uygun bir ürün öncelikle bunu belirteyim.

bioderma temizleme jelleriyle ilgili ufak paket yapmış. hani büyük boyunu almak yerine bu şekilde alıp yanında verilen nemlendiricisiyle birlikte kullanabilirsiniz. evet ufacık görünüyor ama 1 ay yeter gibi geldi bana benim kullanımıma göre temizleme jeli. yani gözlem yapabileceğiniz bir süre. düşünenler bakabilir.

(link: https://www.google.com.tr/url?sa=i&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwjpm-uI8uHcAhWGb1AKHR1fCUQQjRx6BAgBEAU&url=https%3A%2F%2Furun.n11.com%2Fcilt-temizleyici%2Fbioderma-sensibio-gel-moussant-45-ml-hydrabio-gel-creme-15-ml-P250184117&psig=AOvVaw2GiYb1FlJxeyIVEqjBCWDv&ust=1533970090088312 bu şekilde diğer temizleme jelleri içinde var)

10 ağustos 09:51

29. Hassas ciltler için önerilen temizleme jeli. Malesef ürününün cildimi tam anlamıyla temizlediğini düşünmüyorum, cildim hassas ve roza rahatsızlığım var ürünü cildime iyi geleceğini düşünerek aldım ancak uzun süreli kullanmama rağmen ürün beni tatmin etmedi tekrar almayacağım, bitmesini dört gözle bekliyorum çünkü anne nature yüz yıkama köpüğünü denemek istiyorum. Bol bol kullanmama rağmen ürün bereketli çıktı bitmiyor süslüler.

26 temmuz 10:40


28. hassas ciltler için temizleme jeli. köpürmüyor ve cildi germiyor ama tam olarak temizlenmiş gibi de hissettirmiyor. ayrıca çok çabuk bitiyor bu yüzden dönem dönem cildim çok hassaslaştığında kullamaya devam edeceğim.

19 haziran 22:25

27. hassas ciltler için üretilen bu temizleme jeli benim hayatımı kurtardı. kaçıncıyı kullanıyorum bilmiyorum ki 200 ml olarak satın aldığım orjinal boy çok uzun süre gidebilmekte.

ben eczanedende aldım internettende. 60-70 tl arası bir fiyata alıyorum sanırım eczanelerden. ama alerjik cildim burada neredeyse sivilce yapar denilen her ürüne sivilce yaparak tepki veriyordu. çok yormuştum birde ben cildimi. ağır peeling uygulamaları yüzümü geren kurutan maskeler ve cilt nemlendirmeden bi haber ben..

bu temizleme jeli çok iyi geldi bana. ne alerji ne başka bir şey!! tahtalara vuruyorum resmen.

benim gibi kızarmaya meyilli kuru/sıcak/soğuk havadan çabuk etkilenen herkese tavsiye ederim.

14 mayıs 12:24

26. benim severek kullandığım temizleyici jel. cildim epey kuru o yüzden cildi kurutmayan jel temizleyici bulmak zor oluyor. makyajı önce Bioderma Sensibio H2O misel solüsyon ile silip ardın bu jelle yıkayınca yüzümde makyaj kalıntısı kalmıyor ve yüzdeki o gerginlik hissini yaşamamış oluyorum.

3 mayıs 11:19