yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (15)
  • oylar (7)
  • medya (1)

  15. biota 59 elements markasına ait bir misel solüsyon. yakın bir arkadaşım gözlerini yaktığı için bana vermişti, cildim hassas değildir pek, o yüzden ben de yanma olmadı. benim kullandığım ilk misel solüsyon olduğu için karşılaştırma yapamayacağım ama makyaj çıkarması benim için ön temizlik aşamasında yeterli. hafif bir makyaj yapmışsam iki pamuk kullanıyorum. eğer ağır bir makyaj yapmışsam da üç dört pamuk genellikle yeterli oluyor. yüzde bıraktığı his pek rahat değil. zaten bir temizleme ürünü ile de ikinci bir temizlik istiyor. (link: http://www.cosdna.com/eng/cosmetic_59a2436010.html içerik) olarak değerlendirirsek paraben, parfüm yok. şişenin üstünde alkol de yok demiş ama benzil alkol var. ürün 500 ml, oldukça bereketli ve pompalı kullanımı pratik, fiyatı da uygun. ben yağ bazlı bir temizleyiciye geçmek ve genel olarak misel sular ile yolumu ayırmak niyetinde olduğum için tekrar alacağımı düşünmüyorum. açıkçası piyasada ürünü göremiyorum zaten.

  markanın bir (link: https://www.suslusozluk.com/biota?tab=entries&p=1 biota) bir de (link: https://www.suslusozluk.com/biota59elements biota59elements) olarak iki başlığı da var. ikisinde de bu üründen bahsedilmiş.

  23 nisan 23:52

  14. İki yıldan fazladır kullandığım bir ürün.Hem gözümü yakmıyor hem de makyajımı güzel siliyor.Pompası da kullanımını baya kolaylaştırıyor.Yüzüm için yarım kare pamuğa üç pompa sıkmam yetiyor.Ürün ortalardan kayboldu ama n11de sattıklarını gördüm. Temin etmede sıkıntı çıkmazsa gene yoluma biota ile devam ederim.

  18 nisan 21:06

  13. Misel sularda öncelikle aradığım özellik hassas cildi acıtıp, sızlatmaması. İkincisi ise yüzümü yıkayacak halim yoksa makyaj kalıntısı bırakmaması. Bu solüsyon iki beklentimi de karşıladı. Özellikle indirimde ikili seti 25-30 tl gibi bir fiyata almıştım. Göz makyajı dışında ikili set tam 1 yıl yetecek gibi

  14 aralık 2018 13:48

  12. Biota hiç kullanmadım ancak zaten tam yükseldiğim dönemde satıştan kalktı birşeyler oldu.Watsons'ta satılıyordu.n11'de satılıyor şu an,ocak ayında bir şeyler alabilirim süslüler. allıklarına da yükseliyorum,nemlendirici yağlarına da.kedicik gizem pek severdi bu markayı,kız haklıymış :/

  14 aralık 2018 10:40

  11. önceden gratisten alıp çok severek kullandığım bir ürün. ama artık bulamıyorum hiçbir gratiste. Bir yerde gören olursa beni bilgilendirebilir mi?

  19 kasım 2018 21:09

  10. Çok memnun kaldığım, harika temizleme özelliği olan, içeriği de son derece iyi bir misel su... evet yıllardır ben de bioderma kullananlardanım. Ama devir ekonomi devri :) makyaj kalıntısı ve kir bırakmıyor. Pompalı şişesi son derece  kullanışlı. tavsiye olunur süslüler :) bu arada ben misel suyla temizledikten sonra muhakkak yıkama jeliyle yıkıyorum. Ne bilim daha iyiymiş gibi geliyo...

  7 ekim 2018 14:45

  9. diğer misel sulardan farklı olduğunu düşündüğüm üründür. çok popüler olan biodermayı kullanmadığım için kıyas yapamayacağım fakat garnier ve benzerlerine göre yüzü çok daha iyi kalıntı bırakmadan temizliyor yapış yapış bir his bırakmıyor ve söylenildiği gibi pompalı şişesi büyük rahatlık çok yorgun olduğum günlerde tek hamlede tüm makyajımı temizleyip yatıyorum sivilce vs bir sorun yaşamadım kısacası benim en beğendiğim makyaj temizleme ürünüdür kendisi

  7 ekim 2018 01:03

  8. Pompalı şişesi ile kullanım rahatlığı konusunda öncelikle gözlerimi boyayan ürün. Biota öncesinde bioderma kullanan biri olarak daha ilk çıktığı günlerde acaba nasıldır,iki ürünü karşılaştırdığımdaki fiyat farkının da etkisiyle alsam mı diye uzun uzun düşündüğüm ürün. Aldım ve şuanda 2.kutum bile yarılanmış durumda. Ara ara 2li kutularının gratiste indirimli satıldığını görüyorum. Ürün bence biodermanın temizleme sularına yakın özellikte bir ürün. Bir iki fıs temizlemek için yeterli oluyor. Misel kelimesi yağ moleküllerinin biraraya toplanması anlamına da geldiği için gönül rahatlığı ile kullanabiliyorum. Tabiki uygulama sonrası yüzün yıkanması şart.

  17 temmuz 2018 10:16

  4

  7. Diğer misel solüsyonlara göre bir tık daha iyi temizliyor. Bayram vs. indirimlerinde de çok uygun fiyata geliyor. Pompalı şişesi de kullanımda rahatlık sağlıyor.

  18 haziran 2018 10:39

  6. makyajı gerçekten çok güzel çıkartıyor, gözlerimi de yakmadı ama göz makyajını çıkartırken kirpiklerimi döktüğünü farkettim bu yüzden göz için kullanmıyorum. göz makyajını yağlı bir temizliyici ile çıkartmaya başladığım için onu da sorun etmiyorum artık. alınası temiz bir ürün bence.

  18 haziran 2018 09:13