4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (26)
  • oylar (1)
  • medya (2)

26. Her yıl 1 kutu düzenli kullanıldığında tırnak ve saçlara müthiş iyi geliyor, ayrıca çinko tableti de kullanınca saçlarımdaki dökülme de durmuştu..

25 haziran 22:03

25. uzamayan saçlarım için biotin hapı arayışına girmiştim. 3 ay kullanıp ara vermek gerekiyormuş. eczacının önerisiyle HP marka aldım. Hem adet olarak tam 3 aylık kullanıma denk geliyordu hem fiyat olarak daha avantajlıydı hem de türk firması vs demeleri üzerine ikna oldum. Ancak çok düzenli kullanmama rağmen etkisinden memnun kalmadım. ne saçımda ne cildimde ne de tırnaklarımda bir fark yaratmadı. markadan mı kaynaklı bilmiyorum ama bir de solgar veya Medobiohtin deneyeceğim.

ilgili medya:
1
25 haziran 11:02

24. multivitamin olarak kullandığım aminoasit zinciri. saçlarım belimde ve kızıl, o kadar saç bakım ürününe para harcamak yerine multivitamin + biotin kullanmak çok daha mantıklı

25 haziran 01:02


23. saçım kıvırcık, uzaması için 3-4 kutu kullanmam lazım sanırım :'D ama çokzel tırnak uzatıyor, benim tırnaklarım hiç uzamazdı normalde ( gerçi uğraşlarım gereği biraz da ) ama insan arada istiyor uzun tırnaklarım olsun, oje şık dursun..

saç için de, saçı düz olanlarda kesin farkedeceğini düşünüyorum.

hiçbi zararı yok, fazlası idrarla atılıyor.

ben 'medobiotin 5 mg' olanını kullanıyorum.

çok önemli tavsiye: düzenli kullanın aksatmayın. yazık olmasın.

24 haziran 12:52

4

22. ince telli saçlarımı toparlaması, dökülmeleri birazcık da olsa önlemesi için neredeyse bir senedir kullanıyorum. önceleri solgar 5mg olanından kullanıyordum, memnundum ama 5mglik bulamayınca farklı arayışlarla birçok markanın biotinini denedim. tesadüfen bir eczanede bioak diye bir markanın 5mglik olanıyla tanısınca ve fiyatı da 11 lira civarı olunca bioakla devam etmeye karar verdim.bioak 5mglık olanını 2 aydır kullanıyorum suan için memnunum ama henüz tam bir etkisi yok, en az üç ay kullanmak gerekiyor bence tam bir etki için..

21 mart 22:33 21 mart 22:50

21. Bir dönem inatla kullandığım ama sonucunda saçlarımdan ziyade tırnaklarımı güçlendiren takviyedir.

22 eylül 2016 15:59

20. Urban care biotin tonik kullandım bir süre. Biotin farkını gerçekten gösteriyor. 1 senede kısa saçtan uzun saça geçiş yaptım sayesinde. Toniği saç diplerime sıkıp masajla yediriyorum. Öyle mentollü bir his bırakıyor ki sırf o ferahlık hissi için bir sene boyunca düzenli kullandım. 1 senede 5 tane falan bitti sanırım. Ama bir 5 tane daha alacak param yok artık, hem de saçlarım istediğim boyda. Allerjik bir reaksiyon veya sivilcelenmeyle de karşılaşmadım.

21 eylül 2016 21:58


19. yeni kullanmaya başladığım hair, skin & nails gummies vitamininin ana maddesi. ben de saç ve tırnaklarımda etkisini merak içindeyim, kullandıkça tüylenme ve sivilce yapma olayını da ekleyerek editleyeceğim

21 eylül 2016 21:40

18. Herkeste sivilce yapmış ama bende aksine çene ve boyun bölgeme deli gibi yayılmış sivilcelerin kökünü kuruttu. Cilt lekelerim açıldı, tenim berraklaştı. 3 aydır kullanmıyorum. Minik sivilceler tekrar ufak ufak beliriyor gibi. Yeniden alacağım kesinlikle. Bende saç konusunda bir işe yaradımı bilmem. Kaşlarıma etkisi barizdi yalnız.

24 haziran 2016 01:29

17. saç uzaması için kullanıyorum. saç uzaması için dıştan olan bir sürü işe yarayan yöntemler de var ama doktorlar şöyle der ''herkes için dıştan sürülen yöntemler geçerli olamayabiliyor o yüzden tavsiye edemiyoruz''.

biotin'in uzatmama ihtimali yok yarım santim iki santim arası kesin uzatıyor ama bununla birlikte biotin'in emilimi için daha fazla probiyotik beslenmemiz gerekiyor.

5 şubat 2016 04:07 ed.11 mayıs 2016 15:37