yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (15)
  • medya (0)

  1. Fox tv'nin yeni dizisi. Bir kızın assolist olma hevesi ve çıktığı bu yolda başına gelenler anlatılıyor. Bu sırada kızımızın karşısına eski bir assolist de çıkıyor. Hatta onun geçmişinden kesitler de izliyoruz.

  Başlığını açma sebebim ise 1. Bölümün sonunda bir gazinonun silahlı bir adam tarafından kurşun yağmuruna tutulduğu bir sahne olması. Reina katliamı'na gönderme olduğunu düşündüm, dikkatimi çekti.

  16 eylül 2018 16:37

  2. yeni izledim, taze taze yazıyorum. hikaye nasıl devam eder bilmem ama ilk bölümü çok güzel olmuş, izlerken hiç sıkılmadım. oyuncuların hepsi rollerine güzel oturmuşlar diye düşünüyorum, yalnız berk cankat'ın oynadığını ilk gördüğümde kesin tutmaz dedim ama bu tutacak galiba süslüler. tutsun da adam da bir kendini göstersin. (gizlinot: swh)

  17 eylül 2018 23:08

  3. Aklıma "unutursam fısılda" filmini getiren, bir genç kızın ünlü olmak uğruna verdiği mücadeleyi konu alan dizi. Dizideki ana karakter vatanım sensin'deki oyunculuğunu çok beğendiğim pınar deniz. Bu dizidede kız rolünün hakkını tam olarak vermiş. Diğer oyuncularda canlandırdığı karakterlerle resmen bütünleşmiş, sanki oynarken bizzat yaşıyorlar olayları. Zaman zaman eskiye yapılan dönütler ve olay anlatımı çok hoşuma gitti. Özellikle ben 80 ve 90ların tarzını seven biri olarak o zamanların giyiniş tarzının, duygularının çok güzel canlandırıldığını düşünüyorum. Umarım tutan bir dizi olurda artık hep aynı olay örgüsünden sıyrılır şu türk dizileri.

  19 eylül 2018 22:41 19 eylül 2018 22:42


  4. Şuan FİNAL bölümünü izlediğim dizi. Biteceğini duyduğumda çok üzüldüm. Oyuncu,konu olarak genelden farklı gelmişti. Eski dönemi baz almasını sevdim açıkçası. Yitirdiğiniz için fox tv ye yazıklar olsun..

  20 ekim 2018 23:57

  5. Bu sezon izlediğim tek diziydi yazık oldu.

  21 ekim 2018 00:13

  6. Bu dizi böyle mi bitecekti ya sinir oldum. Gayet iyi bir şekilde ilerliyordu. olay örgüsü, karakterler, dönem kıyafetlerinin ve mekanların başarısı çok iyiydi. Aşka boğan bir dizi değildi üstelik. Yasak elma, Erkenci kuş gibi basit diziler devam ederken bu dizinin bitmesi beni gerçekten çok üzdü.

  Edit: yazım yanlışı düzeltildi.

  21 ekim 2018 00:20 21 ekim 2018 00:21

  7. Bitmesine üzüldüğüm, berk cankat'ı izlemekten yoksun kalacağıma daha çok üzüldüğüm dizidir. Artık eski bölümlerini açar yandan gülüşlerini tekrar tekrar izlerim. O kadar yayından kalkması gereken dizi varken yayından kaldırılan diziye bak. Sana çok kırgınım fox tv.

  21 ekim 2018 01:07 21 ekim 2018 11:27


  8. gercekten o rezil erkenci kuşla yeni gelin varken final yaptirilmasini anlayamadigim dizi oldu. Bir sonuca vardılar ama cok şey havada kaldı. Suan aklıma gelen 

  1. Tunahan neden zorla evlendirildi, karısı çocugu geldi e sonuç?

  2. Reşat'ın Ahmet'in sonu nasıl oldu? Astsolisti bitirdim demişti Melike nasıl bitirdi?

  3. Bu antepli ne oldu? Anteplinin adamı Kunduz nasıl İstanbul'u haraca bağladı? 

  Neden Melike'yi tehdit etti? Yıllarca takıntı yaptı?

  4. En önemli soru Melike'nin ailesi ne oldu? Kardeşleri ne yaptı şimdi neredeler? 

  5. Belki ben kaçırdım ama Uğur tam olarak kimin oğlu? Kemancının oğluysa nasil evlendiler ayrıldilar kemanci nerede? Reşatın ogluysa bu adamin bir ablası var o ne oldu?

  Yani o kadar heyecanla izliyorsun ne olacak bunlar diye sonuc pıs! Hiç olmadı!

  21 ekim 2018 02:38

  9. Uzun zaman sonra ilk defa bi Türk dizisi bu kadar dikkatimi çekmişti. Tabi bunda kanbolat görkem'in de etkisi yok değil. Ara ara eskiye dönmesi, konuyu işlemesi bence her şey çok güzeldi. Çoğu şey yarım kaldı. Bölüm sonu gibi olmasının sebebi de TV8 de devam edecek olmasıymış öyle diyolar. Bu arada spoiler olur mu bilmiyorum ama akışta gördüğüm için yazıyorum uğur Reşatın oğlu. Hatta Reşatla Melike ayrılırken Reşat uğurlu bi cümle kurmuştu, ismi de muhtemelen oradan geliyo.

  21 ekim 2018 12:41

  10. Takip ettiğim tek Türk dizisi olurdu kendileri. Alelacele final yaptırmışlar, nasıl üzüldüm ya. :(

  Hikayesini ve kadrosunu beğenmiştim. Hem geçmişe dönüşler de hoşuma gidiyordu. Assolistlik, o kıyafetler, şöhret uğruna verilen savaşlar vs. oldukça ilgi çekiciydi bana göre. Kimine yüzeysel gelmiş ama bölümler ilerledikçe derinleşirdi elbet. En azından ortada bir düğüm vardı ve merak uyandırıyordu. Yani Melike neden bu hale geldi, Gökçe'nin olayı ne diye birtakım sorular sorabiliyorduk. Bunlardan hariç Uğur ve Gökçe'nin uyumu da gayet iyiydi. Kimya mı ne diyorlar, işte o bayağı tutmuştu bence.

  Bitirmeselerdi ben izlemeye devam ederdim. Cidden o kadar özensiz hazırlanmış diziler varken, kaldıra kaldıra bunu mu kaldırdılar demeden de edemiyor insan!

  21 ekim 2018 13:41

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar