girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (69)
  • medya (0)

69. size (gbkz: saygı) duyması. açık ara fark budur. artık saygıyı nasıl tanımlarsınız bilemem.

11 ağustos 18:36

68. maalesef sevdiğini değil de elde etmek istediğini gösteren şeyleri biliyorum. hatta anlatsam roman olur. siz de dikkat edin ki sevdiği siz misiniz güzelliğiniz ya da başka yönleriniz mi :((

11 ağustos 12:16

67. Buraya yazacak hiç bir şeyimin olmaması...

11 ağustos 00:40


66. Buraya yazacak "ben öyle sevildim, böyle pohpohlandım, o biçim prensesim vb" cümlelerim yok. Sevgilimin sevdiğini ne kadar hissettirdiğini ben biliyorum. Benim lafım "ben hiç sevilmemişim süslüler :(( '' tayfasına. Lisede bir hocamın ömür boyu aklımdan çıkmayacak örneğidir bu: Her insanın bir sevgi kabı vardı, kimi yarım litre, kimi yirmi litre. Sen yarım litre doldurup '' off be ne sevdim, boğazıma kadar aşk doldum" dersin, karşındaki beş litrelik sevmiştir ama o kap hala dolmamıştır. Oysa ki senden daha çok seviyordur ama sen farkında değilsindir. Diyeceğim o ki; kimsenin ilişkisini kendinizle kıyaslamayın, kimseyi de kendinizle. Siz de çok sevildiniz, sadece farkedemediniz. Lütfen şimdi farkedin.

10 ağustos 23:03

65. herkesten çok sevdiğim dedem vefat etmişti ve ben 1 haftalığına memlekete gitmiştim.

döndüğümde vaziyetim pek de iyi değildi ve onun evine gitmiştim.

uykusuz olduğumu anlamış olmalı ki 'uyu biraz' demişti.

kanepesine uzanıp, gözlerimi kapatıp uykuya dalmaya çalışırken (gizlinot: uyuduğumu sandı) saçımı okşayarak ağlamıştı.

acıma ortak olması, beni düşünmesi o an ağlamamak için kendimi zor tutmuştum.

10 ağustos 22:51

64. ailenizin onunla olan ilişkinize çok destek vermediğini anlattığınızda, o kocaman 28 yaşında adamın cafe de, herkesin içinde, beraber yurtdışında yaşasak bundan sonra belki o zaman karışmazlar benimle olmana izin verirler değil mi diye ağlaması.

beraber geçirdiğiniz son günde bi yandan tost yeyip bir yandan yüzünüze bakıp gülümserken teker teker süzülen yaşlar. gözlerinin eladan yeşile dönmesi. 

siz çok ciddi bi hastalık geçirdiğinizde bütün gece başınızda elinizi tutup beklemesi. ara ara kendinizden geçip bayılırken kulağınıza “sana bir şey olursa ben ölürüm biliyosun değil mi” diye fısıldadığını duymak.

edit: bu arada kendisi eski erkek arkadaşım süslüler. bensiz bi hayatı olmayacağını, ben gidersem bir gün kimseyi tekrar sevemeyeceğini iddia ediyordu ama ayrıldıktan iki ay sonra yeni sevgili yaptı. (gizlinot: lol)

10 ağustos 22:39 11 ağustos 03:47

63. ben reglyken ayaklarımı fön makinesiyle ısıtması, yatağında yatırması...

ayrılmadan önce en son evime geldiğinde sırf ben seviyorum diye kahvenin yanına petito alması...

ilk zamanlar birbirimizi görmek için her gün sabahtan akşama kadar gezip dolaşmamız...

daha bir sürü şey...

tabi ne oldu sonra derseniz, acılı günümde kuzenime ölen ölmüş, benim portfolyomu yap, 3 gün sonra git duana, başka kuzenin yok mu demesi. 1,5 ay önce bu sözleri ve fazlasını duydum... hiç bırakmak istememiştim onu, mecbur kaldım. aslında ilk o istedi benimle iletişimini kes, bundan sonra benim için yoksun dedi. affedemiyorum, hala çok seviyorum, nefret ediyorum, özlüyorum.

10 ağustos 12:48 10 ağustos 21:57


62. her fırsatta sizinle olmaya çalışması.bazen 2 saat görebilmek için uzak yollardan gelmesi. bazen 5 dakikalık arada yüzünü göreyim diye araması.bahaneler üreten biri ne yazık ki sevmiyordur. sizi mutlu görünce gözünün ışığının parlaması var bir de.

10 ağustos 11:23

61. Özel günlerde sizi unutmamak , hastalandığınızda yanınızda olmak vs. Böyle şeylerin Sevilmenin göstergesi Olmadığını vaktinde ve çok önemseyen şekilde yapan sevgilim aldatınca anladım. Çünkü bunlar zaten bir ilişkinin sorumluluğunu üstlenme davranışları ve yapılmalı.

Ama sonraki ilişkimde gözlemledim ki bir davranışı süreç içinde nasıl yaptığını gözlemlemek bu konuda fikir veriyor. Yani en başta size çiçek alırken bu halinden utanan adam sonradan hiç gocunmadan ve daha içten bunu yapıyorsa sevgi duygusu içinde yer etmiş demektir. Artık duygusundan emindir.

Toparlayayım: bir konuda nasıl davrandığını,ilk ve sonraki hallerini kıyaslamak lazım.

10 ağustos 10:29 10 ağustos 17:41

60. Sizin kendi derdinize ortak olması , çözmek için bir şeyler arıyor olması.Onda kaldığım bir gece regl olmuştum, deliriyorum ağrıdan. Sıcak su torbası falan da yok tabi. İki tane buzdolabı poşetini iç içe geçirip içine de sıcak su getirmişti ve karnıma masaj yapmıştı. 

10 ağustos 02:06