sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (74)
 • medya (0)

74. Erkekler konusunda salak olduğumdan Mütevellit ben sevdiysem eğer ne işaret çakarsa çaksın anlamam. Anlayabilmem için beni şöyle bi sarsıp "lan gidiyom ben gidiyom, seni sevmiyom haberin olsun" demesi lazım. Çünkü çok sevmişsem, o sinyalleri hep iyiye yorarım. (gizlinot: Şimdiki lakayt, Sülük gibi sevmelerden bahsetmiyorum.)

16 nisan 23:35

73. Kırıldığınızda gönlünüzü almaya zahmet etmeyip "buna mı kırıldın?" Demesi

16 nisan 23:08

72. İlgisizlik. 24 saatin 5 dakikasını bile ayıramayan insan zaten sevmiyordur. Derdin sıkıntın varken dinlemeyen, çözüm aramayan insan zaten sevmiyordur. Bu daha da türetilebilir tabi.

16 nisan 22:45

71. Sizinle ilgilenmemesi...

Eski bir ilişkimin bitiş sebebi beni önemsememesiydi. Dertlerim, sıkıntılarım, özlemlerim umrunda değildi. Dik durdum ayrıldım. Ne olduysa bazı şeyler sonradan kafasına dank etti ki geri dönmek için yalvardı.

Günlerce umursamayan adam yarım saatte bir yazıp kendinden bahsetmeye başladı. "Neden değiştin" dediğimde "çünkü şimdi önemsiyorum" demişti. Kendinize bunu yapmayın susluler. Canı isteseydi öyle bir ilgilenirdi ki. Geçmiş olsun.

16 nisan 09:38

70. Her şeye sen bilirsin demesi. Aa ne güzel her şeyi bana bırakıyor demeyin sadece bıkmıştır, hepsi bu.

Sizi kolayca kırıp ardından bir özür bile dilememesi. Hatta bazen kırıldığınızı bile fark etmediği olabilir. Fark ettiğinde de hiçbir şey olmamış gibi devam eder. Çünkü özür dilemek ve gönlünüzü almak gibi şeyler çok mesai isteyen şeylerdir ona göre. Kısacası değmezsiniz, o yüzden pas geçer.

Sizinle görüşmek istememesi, ertelemesi ve ekmesi de güçlü sinyallerdir. Soru cevapta çok sık rastlıyorduk. İki hafta olmuş görmeyeli hala tık yok mesela. Bir işkillenmek lazım bence.

Bir mesajınıza, bir aramanıza saatler sonra cevap vermesi. Ve bunu çok sık yapar hale gelmişse geçmiş olsun. Bir keresinde çok önemli bir kontrol için doktora gidecektim. koskoca bir gün ne aradı ne sordu. Öldüm mü kaldım mı umrunda değil kalıbına tükürdüğümün. O zaman dank etmişti. Ertesi gün şaka gibi arayıp ne yapıyorsun dediğinde film kopmuştu tabi.

Sizinle ilgili hiçbir detayı merak etmemesi, sorgulamaması da bir işarettir. Oh ne güzel hiç didiklemiyor, nefes alıyorum demeyin. Bir insan ilgi duyduğu bir şeyi merak eder, peşinden gider. İlgi duymadığına da duyarsız kalır. Mesela biri bir ay geçmesine rağmen soyadımı merak edip de sormamıştı. :) İnsan bir soyadımı öğrenip arama motoruna falan yazar değil mi? Ben inatla soru soruyorum buna, tanıyayım diye. Yok yani kendi de cevap vermiyor. Sanarsın cia ajanı, ama bildiğin mahalle delikanlısı. Bir de yaşadıkça tanırsın diyor. Ulan ne yaşıyoruz ki tanıyayım ben seni taş kafa? :)

O değil de ben de ne çok sevilmemişim arkadaş. her maddede kendimden bir şeyler bulmayı başarabildim. Ühü:(

15 nisan 17:37 15 nisan 17:38

69. Sizi hiçbir şekilde umursamaması, değer vermemesi. Bunlar hissedildiği anda zaten diğer bütün detaylar önemsiz kalıyor. Dilerim sizi seven kişilerle birlikte olursunuz.

15 nisan 17:21

68. Herhangi bir noktada ufacık bir şeyden vazgeçmesi, vazgeçebilmesi...

15 nisan 17:05

67. -arayıp sormaması

-sürekli olarak -uzun vadede- geç cevap vermesi aramaları açmaması ya da geç geri dönmesi

-seni görmek için buluşma ayarlamaması, arkadaşlarını senden daha ön planda tutması seni görmek yerine sürekli olarak onlarla plan yapması

-merak etmemesi sadece nerede olduğunu ne yaptığını değil hayatınla ilgili genel olarak bir merak duymaması seni tanımaya çalışmıyor olması

-gavatlık seiyesinde kıskanmama.

-sahiplenme duygusunun olmaması

-planlarına seni dahil etmiyor olması

-denizci vs gibi uzun zaman görüşemeyecek olduğunuzda giderken hiçbir hüzün hissetmiyor geride bıraktığına üzülmüyor oluşu. "nolcekkiiii 6 ay görüşemicez alt tarafı" wtf!?

*dikkat dikkat bu tespitler yaşanmışlık içerir,

lan ben galiba hiç sevilememişim ghdssdjkkcs*

15 nisan 16:57

66. Sizin görüşlerinize ve hayatınıza saygı duymaması.

15 nisan 15:28

65. sizinle flört ederken sevgilisi olması mesela :(

ben 3-4 ay boyunca her boş vaktinde benimle gece yarılarına kadar görüşmek isteyen, efendim gizliden saçımla oynayan, sarılan, elleriyle bana çikolata yediren adamla sandım ki flörtleşiyoruz. herkese ne kadar aşık olduğumu söylüyorum, sanıyorum ki müthiş bi ilişkimiz olacak falan. bi gün bi baktım sevgilisinden mesaj pıt diye. (gizlinot: eş zamanlı gözyaşım: pıt) o kadar beklemiyordum ki böyle bir şeyi utanmasam kıza diyeceğim nerden aşkın oluyo ya o senin diye :( paylaşılan onca şeyin ardından bu durumu sindirmek oldukça zor olmuştu benim için. o zamanlar milyonlarca farklı sebep uydursam da içimden; sonuç olarak beni sevmemişti işte, hatta değer dahi vermemişti. ben de öyle anlamsız bir duygu yumağı olarak kalmıştım uzun süre, ali rıza bey gibi turuncu şalımla tavanı izliyordum. sonraları bitmese de azaldı o sevilmemişlik hissi, ya da ben alıştım bilmiyorum. artık onu görmeye gitmiyorum hiç, evimin önüne gelmesini de beklemiyorum. sadece bir resmi var bende, arada açıp ona bakıyorum. bunca yaşanandan sonra şaşırtıcı değil biliyorum; resmi de onun gibi, yüzüme bakmıyor.

15 nisan 14:42