yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (79)
  • medya (0)

  79. gelip geçici olan herşey; gelip geçici hisleri,

  sen güzel olduğunda, güzel giyindiğinde (nedense bu hep ya elbise ya da etek giydiğin günlerdir!) sadece o zaman ilgilenmesi,

  zaman zaman arayıp sorması, zaman zaman hatırlamaması,

  gitmemesi yani bi şeylerin, sürekli bi şeyler olsun diye uğraşmak buna rağmen olduramamak. türkçe'de biz buna kısmet diyoruz..

  7 mayıs 16:58

  78. sizinle bir süre keyifli vakit geçirse de bir gece sabaha karşı atına binip king's landing'e -uğruna çoluk çocuk demeden önüne kim gelirse öldürdüğünü ve öldürebileceğini belirttiği- ex'ini ölümden kurtarmaya gitmesi.

  edit: brienne ve arkadaşları eksiliyor :'(

  edit 2: sevgili (yazar: lawyer) mesaj atıp öldürmeye gittiğini söyledi. doğrusu benim de tahminlerim, sağdan soldan bilgi kirliliği şeklinde duyduklarım vs. o yöndeydi ve karakter gelişiminin çöpe atılmaması adına bunu yapmasını beklerdim. gel gelelim, ne yapacak olursa olsun giderken kendini ifade etme şeklinden hala onu sevdiği belli yani :/ the old gods and the new herkese böyle aşık nasip etsin ne diyim......................

  7 mayıs 15:51 7 mayıs 17:10

  77. Her "acaba haksızlık mı yaptım, kesin beni özlüyor ve üzülüyor" diye düşündüğümde açıp tekrar tekrar okuduğum başlık oldu bu başlık. Bence en başta sizin çok basit istekleriniz için bile kılını kıpırdatmaması, sürekli saçma sapan bahaneler bulması. İnsan sevdiği biri için elinden ne gelirse yapıyor bence.

  7 mayıs 01:54

  76. Erkekler konusunda salak olduğumdan Mütevellit ben sevdiysem eğer ne işaret çakarsa çaksın anlamam. Anlayabilmem için beni şöyle bi sarsıp "lan gidiyom ben gidiyom, seni sevmiyom haberin olsun" demesi lazım. Çünkü çok sevmişsem, o sinyalleri hep iyiye yorarım. (gizlinot: Şimdiki lakayt, Sülük gibi sevmelerden bahsetmiyorum.)

  16 nisan 23:35

  75. Kırıldığınızda gönlünüzü almaya zahmet etmeyip "buna mı kırıldın?" Demesi

  16 nisan 23:08

  74. İlgisizlik. 24 saatin 5 dakikasını bile ayıramayan insan zaten sevmiyordur. Derdin sıkıntın varken dinlemeyen, çözüm aramayan insan zaten sevmiyordur. Bu daha da türetilebilir tabi.

  16 nisan 22:45

  73. Sizinle ilgilenmemesi...

  Eski bir ilişkimin bitiş sebebi beni önemsememesiydi. Dertlerim, sıkıntılarım, özlemlerim umrunda değildi. Dik durdum ayrıldım. Ne olduysa bazı şeyler sonradan kafasına dank etti ki geri dönmek için yalvardı.

  Günlerce umursamayan adam yarım saatte bir yazıp kendinden bahsetmeye başladı. "Neden değiştin" dediğimde "çünkü şimdi önemsiyorum" demişti. Kendinize bunu yapmayın susluler. Canı isteseydi öyle bir ilgilenirdi ki. Geçmiş olsun.

  16 nisan 09:38

  72. Her şeye sen bilirsin demesi. Aa ne güzel her şeyi bana bırakıyor demeyin sadece bıkmıştır, hepsi bu.

  Sizi kolayca kırıp ardından bir özür bile dilememesi. Hatta bazen kırıldığınızı bile fark etmediği olabilir. Fark ettiğinde de hiçbir şey olmamış gibi devam eder. Çünkü özür dilemek ve gönlünüzü almak gibi şeyler çok mesai isteyen şeylerdir ona göre. Kısacası değmezsiniz, o yüzden pas geçer.

  Sizinle görüşmek istememesi, ertelemesi ve ekmesi de güçlü sinyallerdir. Soru cevapta çok sık rastlıyorduk. İki hafta olmuş görmeyeli hala tık yok mesela. Bir işkillenmek lazım bence.

  Bir mesajınıza, bir aramanıza saatler sonra cevap vermesi. Ve bunu çok sık yapar hale gelmişse geçmiş olsun. Bir keresinde çok önemli bir kontrol için doktora gidecektim. koskoca bir gün ne aradı ne sordu. Öldüm mü kaldım mı umrunda değil kalıbına tükürdüğümün. O zaman dank etmişti. Ertesi gün şaka gibi arayıp ne yapıyorsun dediğinde film kopmuştu tabi.

  Sizinle ilgili hiçbir detayı merak etmemesi, sorgulamaması da bir işarettir. Oh ne güzel hiç didiklemiyor, nefes alıyorum demeyin. Bir insan ilgi duyduğu bir şeyi merak eder, peşinden gider. İlgi duymadığına da duyarsız kalır. Mesela biri bir ay geçmesine rağmen soyadımı merak edip de sormamıştı. :) İnsan bir soyadımı öğrenip arama motoruna falan yazar değil mi? Ben inatla soru soruyorum buna, tanıyayım diye. Yok yani kendi de cevap vermiyor. Sanarsın cia ajanı, ama bildiğin mahalle delikanlısı. Bir de yaşadıkça tanırsın diyor. Ulan ne yaşıyoruz ki tanıyayım ben seni taş kafa? :)

  O değil de ben de ne çok sevilmemişim arkadaş. her maddede kendimden bir şeyler bulmayı başarabildim. Ühü:(

  15 nisan 17:37 15 nisan 17:38

  71. Sizi hiçbir şekilde umursamaması, değer vermemesi. Bunlar hissedildiği anda zaten diğer bütün detaylar önemsiz kalıyor. Dilerim sizi seven kişilerle birlikte olursunuz.

  15 nisan 17:21

  70. Herhangi bir noktada ufacık bir şeyden vazgeçmesi, vazgeçebilmesi...

  15 nisan 17:05