girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (180)
  • medya (1)

180. Çok tatlısın

Edit: cidden en iyisi buydu :(

22 şubat 13:38 22 şubat 21:27

179. Sen çok güçlü , yaralı bir kızsın. beni sevmen, bana güvenmen beni çok onurlandırıyor ve mutlu ediyor. bu güvenini kırmamak için her şeyi yapacağım. sevdiğin son kişi olmak istiyorum.

22 şubat 13:32

178. iltifat değil de, kanser olup saçlarım döküldüğünde nasıl çıkıcam karşısına diye düşünürken (gizlinot: peruk kullanıyordum) bir gün evde yanında çıkardım peruğu. başladı ağlamaya, saçların değil ki seni sen yapan sen Allahımın bana mucizesisin demesi ve o an sevgilimin de saçlarını evde kazımamız.

sonra da ikimizde keltoş keltoş gezindik :d benim için yaptığı bu fedakarlık bana aşık olmasından daha güzeldi hala güzel. attığım en sağlam adım, aldığım en güzel karar bu adam (gizlinot: saçlarımız uzadı tabi onunkiler daha çabuk uzadı kıskanmıştım djskds)

22 şubat 11:11


177. Seni hak edecek ne yaptım? Acaba dilencilere para veriyorum diye mi?

Sonra gitti arkadaşlar çok da şey yapmamak lazım fkfndmmd

21 şubat 15:47

176. Sütün kaymağı hatunun manyağı makbuldur aşkım. Onore edici değil de ne hahayyt. 

21 şubat 14:35

175. güldüğünde gerçekten gözlerinle gülüyorsun gibi bir şey demişti.bebeğim o senin gözünün güzelliği diyemedim ingilizçe olduğu için sadece ehe diyip kalmıştım.

21 şubat 13:45

174. Valla sevgili iltifati miltifati gelmedi aklima. Babamla bi animiz geldi ama, bi kere bi dugunde dansa kaldirdi beni. Ay dedi guzel kizim, simsi burdaki adamlar nasil catliyordur, en guzel kizi kapmis dans ediyor pis moruk diye. Sonra da kikirdayarak guldu. Baba dedim onlarin hepsi akraba, seni beni taniyor. Evet malesef dedi. Hay baba ya alemsin. Allah rahmet eylesin

20 şubat 21:47


173. Anneme benziyosun ve bir de iltifat sayılır mı bilmiyorum ama "senin için her şeye katlanırım" benim en hoşuma giden buydu. Fiziksel özelliklerime falan iltifat edilmesinden çok böyle şeylere eriyorum

20 şubat 18:39

172. Beni iltifattan daha çok o insanın tavırları, hareketleri etkiliyor. Ağzı iyi laf yapan çok erkek var. İki güzel söz söyleyince çok etkilenicez sanıyorlar. Bana samimi gelmiyor çoğu. Bir erkek durduk yere iltifat ettiğinde içimden "çok etkileneceğim sanıyorsun ama yanılıyorsun" diye geçiriyorum, elimde değil. Soğuk biri miyim ki, bilmiyorum.

"Hızma yakışmış"

"Kirpiklerin çok güzel" of çok etkilendim şimdi.

İltifat amaçlı "kafan erkek gibi çalışıyor" diyen bile oldu. Sen iltifat etme kardeş.

Biraz kısa bi elbise giydiğim bi gün sandalyede otururken bacaklarıma baktıktan sonra bana bakıp şaka yollu cık cık yapan biri vardı mesela, onun tavrı daha samimi gelmişti inanın. (gizlinot: Swh)

20 şubat 11:25

171. bu popo bu ülkeden gidiyor mu şimdi? (gizlinot: utanmıştım) (gizlinot: swh)

16 şubat 13:57