sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (495)
 • medya (1)

495. Sürekli kusurlarını yüze vurması ya da bir ortamda seni bile isteye rencide etmesi.

12 ekim 03:24

494. ilişkiyi hiçbir yere bağlamaması. ama senden de vazgeçmemesi. böylelikle senin psikolojinin içine edip bırakması. ve bunu periyodik olarak yapıp seni buna bile alıştırması.

11 ekim 09:12

493. İlişkisi varken başkalarıyla flörtleşmesi.

11 ekim 08:20


492. Aklıma gelenleri şöyle sıralıyorum:

1) Ailesine kötü davranması. Bunun daha da soğutan versiyonu; dışarıda herkese iyi davranıp ailesine kötü davranmasıdır.

2) Nezaketten yoksun olması ve üstüne üstlük kaba davranışlar.

3) Özellikle kıskandırmaya çalışması.

4) Bakımsız olması. En basitinden tırnak, ağız ve diş temizliği.

5) Basit korkularının olması. Her şeyden korkabilir bunda sorun yok tabi ki ama kediden ya da böcekten ekstra korkması gibi. Bana pek erkeksi gelmez bu yüzden çekici de bulamam.

6) "Ben böyleyim, ben buyum" lafları

7) Mantıksız kalıplara sahip olması. Bağnazlık. Ben böyle gördüm o yüzden bu böyle olacak tavırları.

8) Aşırı fanatik olup maç sonucuna göre kişisel ilişkilerine bunu fazlaca yansıtması. Mesajlara aşırı geç cevap verme ya da vermeme. Soğuk ve sinirli davranışlar. Her an kavga etmeye hazır duruş gibi.

9) Sorumsuz olması.

10) Eğitimsiz davranışları. Mesela: ağız şapırdatmak. Yürüyen merdivenin sol tarafında durmak. Yaya için kırmızı yanarken yola atlamak...

11) Kendini geliştirmeye kapalı olması.

12) Toplu ortamlarda çok ve boş konuşması artı bunu sesli sesli yapması ve de herkesin bu durumda eğlendiğini sanıp şımarması. Her lafa atlaması.

13) Sosyal medyada yoğunlukla kızları takip etmesi. Bu kızların içinde özellikle seksi ve yarı çıplak poz veren kişilerin olması. Bunların fotoğraflarını beğenmesi ve yorum atması.

14) Aşırı sigara içmesi

**Bence bunları gerçekleştirmiyor olmak büyük ve yapılması zor şeyler değil. Gayet makul ve olması gereken davranışlar. Bu maddelerin tümüne sahip olmayan kişilerle karşılaşmak ümidiyle...

25 eylül 01:53

491. Çelişkileri... Her konuda olabilir. Örnekler şöyle:

“Çok makyaj yapan kadınlar çok kötü yaa. Ben doğallıktan yanayım” Bu tip mesela İlayda Oymak’ı çok seksi bulur. Ya tabi ki ortada zevkler ve renkler meselesi var ama hani doğallıktan yanaydın? Ya sen neyin doğal olduğunu anlayacak kapasitede değilsin ki bi kere!

“Bak o öyle değil yanlış anlamışsın sen!” Bu tip de erkek diye her b*ku bildiğini sanan. Tartışılan konu regl bile olsa beyefendimiz (sırf erkek olduğu için) toplumsal cinsiyetinin verdiği müthiş egoyla senden bilgili ve üstündür. en iyi sen biliyorsun, bravo!

“Kadın dediğin x olacak, y yapacak...” Ondan daha güçlü ve başarılı bir bireyseniz, elendiniz kızlar! Çünkü her ne kadar lafta bu tarz kadınları istediklerini dile getirseler de onlar içten içe domine edebilecekleri kadınları tercih ediyorlar. “Ben yapamam ki, beceremem, güçsüzüm, kadınım ben çünkü, al benim maaşımı sen yönet” gibi fikirleri benimsemeniz gerek. Çevremde bu karakterde olan arkadaşlarımın ilişkileri en uzun sürenler veya evlilikle bitenler..

O kadar soğudum ki yeni insanlarla tanışmak fobi gibi bir şey oldu. Ve en kötüsü de bu tip insanların son derece iyi okullardan mezun iyi yerlerde çalışan tipler olması..

25 eylül 01:11

490. ikinci yazışım ama ne yapayım yetiremiyorum. (gizlinot: swh)

----------fiziksel olarak----------

-uzun tırnak,

-(link: https://www.trendyol.com/kemal-tanca/siyah-erkek-ayakkabi-181kte019-0025-p-2694720?boutiqueId=191314 babetimsi ayakkabı)

-yağlı saç,

-bakımsız dişler,

-kötü koku,

---------soğutan tavırlar---------

-inanılmaz ego,

-''benim burcum böyle hiç tartışmayalım istersen :)'' havaları,

-insanları baştan aşağıya upuzun süzme seansları,

-rahatsız edecek raddeye ulaştırana kadar tip tip bakma,

-etrafta hiç tanımadığı insanlar varken küfür etme. (gizlinot: hayır yani ben senin o iğrenç küfrünü duymak zorunda mıyım??)

24 eylül 20:59

489. Kızları bir obje olarak görmesi. Cinsel obje ya da "tavlanacak birileri" olarak düşünmesi. Asla kızlara değer verememesi. Kaçan kovalanır taktikleriyle elde tutmaya çalışması. Bu sebeplerle de zaten olgunlaşmamış biri olduğu gerçeği. Net olamaması. Kendi çıkarları uğruna niyetini o kızın niyetleriyle aynıymış gibi göstermesi. Yani kendine ait kuralları olmayışı ve nereye çekilirse oraya gidebilmesi.

24 eylül 17:27


488. net olmaması derim; net!

"haftasonu ararım" diyip aramıyor,

tatildeyken "artık oturup konuşmamız lazım" diye yazan adam tatilden döneli 3 hafta oldu, hala oturup konuşacak,

"dönecek misin şirkete, sana tatlı ayırdım" diye yazan bana "dönücem, eline sağlık" diyip üzerinden 3.5 saat geçmesine rağmen gelmiyor. (gelmez de bu saatten sonra, eminim)

bunlar ilk aklıma gelenler; boğa burcu insanıyım, çok sakinim, izliyorum şimdilik..

birşey hissetmiyor oluşumun da etkisi büyük, ama bir erkeğe (!) grilik olmuyor, şık durmuyor..

not: söylediğinin aksini yapacağına gram şüphem yoktu.

24 eylül 15:45

487. yakın arkadaşım ve date’i ilk buluşmada moda’da bir restorana akşam yemeğine gider. arkadaşım mönüye bakıp güzel bir yemek sipariş eder, adam ise çorba. yemekler gelir, adam çorbasını bitirip çorbayla gelen bütün ekmeği yer, üzerine de yeni bir tabak ekmek ister. o da yetmez arkadaşımın ekmeklerini de yer. hesabı öderken de çorba parasını 14,5 TL olarak masaya bırakır. arkadaşım da elbette kibar bir şekilde vedalaşıp bir daha da telefonuna çıkmaz. 

35 yaşında üstelik sürekli babasının zenginliğinden bahseden bir adamın bu tavrını açıklayacak tek şey cimrilik.

yemeğe davet eden erkeğin elini cebine atmaması fikrine katlanamıyorum. kesinlikle kadınlar erkeklerin etinden sütünden faydalanmalı gibi bir şey değil bu. yeri gelir kadın da bunun karşılığını kendi yaptığı şık bir akşam yemeğiyle fazlasıyla verir. 

öğrencidir, işsizdir gibi özel durumları tabii ki ayrı tutuyorum. ama yapabilecek gücü olmasına rağmen sırf cimrilik adına bu tavırda olan adamdan buz gibi soğunmalı bence. 

24 eylül 14:34

486. Sorumsuz olması.

24 eylül 12:59