yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (288)
  • medya (10)

  288. Kairo model sandaletine sahibim, senelerce yazın açık ayakkabı giymeyen beni açık ayakkabıya alıştırdı. İlk birkaç gün alışma süreciydi, sonrasında hiçbir sıkıntı yaşamadım. Model olarak en beğendiğim buydu, şu an süet Arizona modeliyle kesişiyorum.

  3 ağustos 21:56

  287. En rahat terlik olabilir :) benim ayak yapıma uygun, parmak arası olarak kullandığım en rahat terliktir diyebilirim. fiyatına gelince ciddi anlamda pahalı. tamamen bütçenizle alaklı bir durum. çünkü bir terliğe bu kadar para vermek çok da mantıklı olamayabiliyor.

  2 temmuz 16:42

  286. uzun zamandır kullanıcısıyım. tabanında oluşan parmak izi ve lekeler için kullananların önerilerine açığım. lekeden ziyade kararmayı andırıyor ve çıkardığımda oluşan görüntü pek hoş değil. i̇lk terliğimde bu kadar bariz oluşmamıştı -ki krem sürdükten hemen sonra terlik, babet vs giymem hiç. Alkolsüz Islak mendil ve beyaz sabunla silmeyi düşünüyorum. 

  2 temmuz 16:08

  285. Geçen seneye kadar ben de çok çirkin olduklarını düşünüyordum. İlgim artınca gözüme güzel gelmeye başladı. A101'e gelmişti. Kovaladım ama bulamadım o zaman. Metromarketlerde de uygun olduğunu öğrendim ve gittim siyah gizeh modelinden aldım 100 tl idi geçen sene yanlış hatırlamıyorsam. Tek eksisi kutulu satmıyorlar ama aynı terliğe başka mağazada iki katı fiyat ödemek mantıklı değil. Bu sene çok artmış fiyatları. Bir daha alabilir miyim hiç bilmiyorum. İlk başlarda ayağımı biraz acıtmıştı ama birkaç kere giydikten sonra alıştı. Yazın büyük rahatlık.

  2 temmuz 11:56

  284. ben de birkenstockları beğenen ama o kadar para vermeye kıyamayan biriyim. bugüne kadar iki terlik aldım başka markalardan benzer modellerde. birinin markası (link: https://genuins.com/ genuins), diğeri (link: https://www.humanic.net/at/search/?q=natura natura). ikisinden de çok çok memnunum. bence birkenstockları aratmayacak rahatlıktalar, zaten taban yapıları benzer ve ikisi de güvenilir markalar. hele ki genuins inanılmaz tatlı modellere sahip. alternatif olarak yazmak istedim buraya benim gibi bu tarz modellerden hoşlanan varsa diye.

  2 temmuz 10:43

  283. Görünüş olarak çok beğendiğim fakat ayak parmaklarımın görüntüsünden hoşlanmadığım için terlik türevi şeyleri sadece tatilde, deniz kenarında giyebildiğim için yanaşmadığım markadır kendisi.

  2 temmuz 01:31

  282. Bundan yaklaşık 7 sene önce ayaklarım çok ağrıdığı için ortopediye gittim. Hem haux vallux hem de tabanımda çökme olduğunu öğrendim. Doktorum, Ayakkabı içerisine mutlaka Tabanlık yaptırmakla ile birlikte Evde de dahil olmak üzere her gün giymem için birkenstock önerdi.

  O zamana kadar birkenstock, benim için almanya' da yaşayan türk terliği olarak kafamda yer edinmiş bir marka olduğu için istemeye istemeye satın aldım. Ayak ağrılarımın çekilmez olması nedeniyle söz dinleyen bir hasta olduğumdan Evde de dahil olmak üzere giymeye başladım. Ilk basta tabanı çok sert gelmişti. Bu kadar parayı bu sert tabanlı terlik için mi harcadım derken diğer taraftan sertliği ile tezat şekilde ne kadar yürüsem de tabanının canımı hiç acıtmadığını gün be gün deneyimliyordum. Bir süre sonra benim ayaklarımdaki ağrını azalmaya başladığını fark ettim. Tabi ki ağrılarımın azalmasını salt bu terliğe bağlamasam da Aldığım senenin yazını işe gidip gelişler dahil olmak üzere sadece bu terlikle geçirdiğim için hatırı sayılır zamanı terlikte geçirdi ayaklarım. Bu sebeple faydası olduğunu düşünüyorum. Aldığım terliklerimin Alt mantarı biraz eskise de hala da giyilenilir durumda. pazarda satılanlar ile tabanlık farkının olduğunu net olarak söyleyebilirim. Denizde giymek için Pazardan aldığım baş parmak ayak altında yara yaptı. Biraz ice basmamdan ötürü de orada ufak bur sertleşme siz konusu olduğundan nasir benzeri bir yapı söz konusu ayak tabanımın baş parmağıma yakin kısmında. Bu yapı ortopedik tabanlı bir ayakkabi terlik giymedigim zaman daha da kalınlaşır. Bu sebeple görünüş olarak benzer olsa, bu benzerlik ayağı sorunlu olmayanlar tarafından tolere edilse de sorunlu ayaklı kişiler için ortopedik tabanlı olmasi nedeniyle birkenstock öneririm.

  Bendeki model mayari simli krem renkli ve siyah. Materyalleri son derece kaliteli. yedi senedir kullanıyorum sokakta giydiğimin hafif eprimesi olsa da hala giyilebilir durumda. Modellerinin modaya uygun olmadığını, kaba olmadığı görüşüne kısmen katılsam da ayak rahatlığım her şeyden önce geldiğinden kaba görünüşünü önemsemiyorum. Terlik, Parmak arası olmasına rağmen parmak aramda yara yapmamıştır.

  1 temmuz 22:58 1 temmuz 23:10

  281. kimse zaten ayakta çok estetik duruyor, üstelik sudan ucuz diye gidip almıyor denilecek cinsten, rahatlığıyla ve uzun yıllar kullanılarak verilen parayı hak etmesiyle ön plana çıkan terlik. elbette sıradan bir terliğe göre fiyatı yüksek. hepimiz bunu bilerek gidip alıyoruz.

  yalnız sözlükte bir grup var yüksek fiyatlı ürünlere ve bunu satın alanlara düşman kesilen. bu kozmetik ya da başka bir ürün olur hiç fark etmez. farkındaysanız buna bu para verilir mi, onu alanlar şöyle diye diye insanlar satın aldıkları fiyatı bir nebze yüksek olan ürünleri artık yorumlamaz oldu. yorumu da geçtim konuyla ilgili fikirlerini beyan etmekten bile çekinir hale geldiler. sen gidip çok kaba, hantal, ben bu fiyata 10 tane terlik alırım diye almazsın, saygı duyarım herkesin kendi fikridir, ama başkası bununla rahat eder, hoşuna gider ya da onu alacak parası vardır ve gider alır. herkesin kendi tercihi olan konularda bu kadar keskin yorumlar yapmak, milletin zevkini sorgulamak da bana çok saçma geliyor. kimse kimseye de zorla bir şey aldırmıyor merak etmeyin. hani çok klişe olduğu halde çok da doğru bir söz vardır, zevkler ve renkler tartışılmaz diye. işte bu konuda da aynen öyle.

  1 temmuz 21:14

  280. Beş yıl önce mayari modelini internetten satın almıştım. O zaman da pahalıydı, indirimli hali bile 150 liraydı. Ama verdiğim her kuruşa değdi, beş yıldır ayağımdan çıkartmıyorum. Artık at beni diyor iyice yıprandı dağ taş gezdiğim için ama yenisini alamam maalesef, o yüzden yırtık pırtık kullanıyorum. Ayakları terletmiyor, çok rahat ve kullanışlı bir terlik. iyi bir indirim bekliyorum yenilemek için, şu anki fiyatları allahuekber dağına çıkmış çünkü.

  1 temmuz 17:32

  279. bende bu sene aldım, daha 1 hafta olmadı. evde her gün giyerek ayağıma alışmasını sağlıyorum. boynerde %30 indirimin olduğu bir güne denk gelmiştim, oradan aldım. almak isteyenler boyner'e baksınlar ara sıra güzel indirime denk gelebilirsiniz

  1 temmuz 17:20