yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (312)
  • medya (9)

  312. 3-4 yıl önce Kanyondaki mağazasından orijinal ürün aldım sırf ayaklarım sorunlu diye. Benim ayaklarımıda uzun süre kullanımda ağrıtıyor!

  9 temmuz 06:25

  311. Niye benim ayak tabanlarımı acıtıyor, yara yapıyor? :(

  9 temmuz 01:56

  310. Giyenler çok rahat olduğunu söylüyor ama özellikle kadınlarda duruşunu çok kaba ve estetik dışı bulduğum için asla giymem. Bence ugg modası gibi, ilerde bunun için de "nasıl giymişiz" diyecekler.

  8 temmuz 20:49


  309. Henüz 120 tl'ye satılırken alıp yıllarca giymiştim. Son zamanlarında çok hor kullandım, denize gittim suya girdim, mantar kısmı parçalandı, kemer kısmındaki tokaları paslandı. Artık çöpe atma durumunda kaldım. Bir daha da satın alacağımı sanmıyorum. Sorun alamamakta değil, almayacağım çünkü gereksiz pahalılaşmış. Çorapla giyilen çift kemerli modeline aşırı yükselsem de daha ucuz versiyonu olan polaris'in bir modelini aldım daha uygun diye.

  8 temmuz 18:55

  308. yaz mevsiminde giyilebilecek en rahat ayakkabıdır. plajda da giyersin günlük kıyafetin altına da giyersin. hem fazla rahat, hem de çirkin durmuyor çoğu kıyafete uyum sağlıyor.

  8 temmuz 11:53

  307. boynerin yaptığı indirimlerle arizona modelini 400-350 tl arasında bir fiyata almak mümkün olan terlik.

  7 temmuz 22:46

  306. "600 tl verilen tuvalet terliği" furyasını başlattı bilemiyorum ama her modelin farklı fiyat aralığında olduğunu belirtmek isterim. Ayrıca adamlar sanki kendi kafalarına göre fiyatlama yapmış gibi bir nefret var. Yurt dışında 80Euro olarak alabileceğiniz herkesin lüks olarak değil de günlük hayatının bir parçası olan bu terlikleri burada 600den alıyorsanız suçlusu birkenstock markası değil de ülkenin ekonomik durumu ve döviz kuru olabilir mi acaba?

  Neyse her modelin farklı fiyat aralığında olduğunu söylemiştim. Örneğin, plastik dediğiniz (link: https://www.endustriyelkesim.com/endustriyel-malzemeler/ayakkabi-sektoru/eva-taban-terlik-malzeme/ eva malzemeden) yapılan terlikler 200tl civarında satılır en düşük. indirim dönemleri ve kuponlarla 150-170 tl gibi alabilirsiniz. Diğer modelimiz gizeh denilen parmak arası terliklerdir. Bunlar da 349-489 tl arasında satılıyor. Sonrasında mayari ve Arizona yani çift bantlı model var bunlar minimum 400 tlden başlıyor ve 500e kadar çıkıyor. 600tL diye kıyametler kopan modeller de yeni çıkan süet arizonalar ve 800e kadar da çıkıyorlar.

  MOdele göre fiyat farklılığı dışında bir de her modelin kendi fit'ine göre numarası da değişir. Örneğin ben regular fitte gizeh ve mayari'de 1 beden büyük alırken arizona modelleri sanırım tam numara oluyormuş. Bende olmadığı için tam yorum yapamıyorum ama kullanan arkadaşlarıma göre arizona'da kendi numaranızı hatta 1 numara küçüğü alsanız bile ayağınıza uyabiliyor. Yine de deneyerek almak gerek tabi.

  Ayrıca Gerekli indirimleri takip ettiğin ve kuponlarla desteklediğiniz sürece gayet uygun olarak alabileceğiniz bir markadır. Mesela ilk gizeh modelini almıştım. Geçen yaz Arkadaşım metro markette tesadüfen görmüştü ve babasının indirimi ile alınca 220 tl'ye denk gelmişti. Sürekli nasırlarından çeken ve ayakları şişen biri olarak Aldığım yaz hiç ayağımdan çıkarmadım. tüm gün birkenler ayağımdaysa ne ayak parmaklarım şişti ne nasır ağrılarım tuttu. ayağımdan kazıyarak çıkardılar sanırım ekim ayında yağmurlar başlayınca kutusuna geri koydum. Şehirde parmak arası terlik asla giyemem diyen biri olarak rahatlığı ve her kombinin altına uyumu ile bana laflarımı güzelce yedirdi. Annem de yıllardır çıkık ayak kemiğinden çeken ve sadece ortopedik ayakkabı ve sandaletlere para harcayan biri olarak sonunda o da siyah gizeh modelini alarak diğer tüm ayakkabılarını son 1 aydır bir kenara bıraktı.

  BU yaz da yine memnun olduğum için yeni modelini alayım dedim aslında gözüm hep mayari'deydi ama daha pahalı olduğu için indirim gözlüyordum. Sonunda boynerdeki sepet indirimi+indirim kodu+hopi indirimi ile 520tl'den 324 tl'ye krem renk mayarilerimi sipariş ettim. Aynı şekilde a101'de de uygun fiyatlı olduğunu gördüm ama bana yanlış ve faturasız sipariş gönderdikleri için iade ettim, memnun olanlar da var tabii ama benim deneyimim maalesef olumsuz sonuclandı. Ancak metro market'e temmuz-ağustos gibi yine geleceği için bu sefer arizona modelini alacağım.

  Son olarak eva materyalin ortopedisinin kalitesi hakkında bir fikrim olmadığı için bu modellerini benim de almayacağımı belirtmek isterim. defacto, lc waikiki ve a101de ayni modeli ve 15tlden başlayıp 40tl'ye uzanan bir fiyat aralığında bulabilirsiniz. ancak plastik olanlar dışında daha önce farklı markaların birken uyarlaması modellerini deneyince hiç memnun kalmadım. ayaklarımın ağrısına ve şişkinliğine hiçbir etkisi olmazken orjinalini aldıktan sonra gördüğüm etkiler ve nasır ağrılarımın son bulması vs. ile verdiğim paraya asla acımadığım bir yatırımdır.

  7 temmuz 10:54 7 temmuz 11:04


  305. Büyük konuşmak istemiyorum ama çok gereksiz para. alternatif ortopedik terlikler var .markaya para veriyoruz arkadaşlar kendimizi kandırmayalım.

  7 temmuz 09:46

  304. 600 liraya mis gibi ortopedik spor ayakkabı alır istediğiniz kadar yürürsünüz arkadaşlar yapmayın. asla ama asla bir terliğe (üstelik bazı modelleri dümdüz plastik) bu kadar para verilmesini anlayamacağım ben.

  7 temmuz 08:22

  303. guzel terlik, lafim yok. hatta bende de var. alali 4 sene olmustur. ama su an 600 lirayi hak etmedigini cok rahat soyleyebilirim. su an almam acikcasi.

  6 temmuz 18:03