yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (18)
  • medya (5)

  18. 22 yasımda fangirl olacam bu grup yüzünden. müziklerini seviyorum, kitle kanser.

  17 ekim 04:12

  17. Gruba sözüm yok ama fan kitleleri gerçekten inanılmaz toxic ve saplantılı. Hatta kpop gruplarının fanlarının çoğu öyle. İnstagramda müzik sayfalarının yorumlarında bile sürekli blackpink vs bts kıyaslamalarını görebilirsiniz. İkide bir kıyaslanıyor bu iki grup ve kıyaslanmaları saçma bence. İkisi de iyi gruplar ama bu iki kitle birbirini yiyor. Linçleneceğimi bilerek yazdım inşallah linçlenmem. Bu arada grubu genel olarak beğeniyorum ama 2-3 şarkısını anca dinlemişimdir. Vaktim olduğunda bakacağım diğerlerine.

  17 ekim 03:11

  16. daha önce hiç k-pop dinlememiş biri olarak tamamen cahilliğimden ötürü demin netflixte belgeselimsi tanıtım filmlerini görünce normal film sanıp izlemeye başlamıştım ama ilk dakikalarda bunun bir film olmadığı anlaşıldı tabi. çok sıkıcı olduğu için direkt sondaki performanslarına atladım kapattım. isimlerini coachella ile tüm dünyaya duyurmuşlar. 4üde çok güzel kızlar. diğer süslülerin dediklerine göre çok estetiklilermiş bu beni bi nebze teselli etti ciddi ciddi aşırı kıskanmıştım yani. ama fizikleri için kıskançlığım hala devam ediyor çok iyiler yaa. kilo kompleksim coştu yine. (gizlinot: buarada beni mide ameliyatı yaptırdım falan diye hatırlayan varmış. arkadaşlar ben hiç mide ameliyatı olmadım.) (gizlinot: hayatımda olduğum tek ameliyat basur ameliyatıydı. o da son 4 yıl hariç çocukluğumdan beri hep kabızlık sıkıntısı çektiğim için. benim kilo sıkıntım kullanmak zorunda olduğum antipsikotik ilaçlardan kaynaklı yoksa bi beslenme bozukluğum da yok aslında. ilaçlardan önce hayatım boyunca hep zayıftım yani. ) (gizlinot: zaten o yüzden iyice moralim bozuluyor ya. zayıfken fiziğim çok iyiydi gerçekten. )

  16 ekim 14:49


  15. Kpop'un en yetersiz gruplarından biri olmasına rağmen şirketi tarafından şişirilen grup. Fan kitlesinin toksiklik seviyesi ariana ve nicki fanlarınki ile eşit. Ne diyeyim, büyüyünce geçer belki?

  27 haziran 14:21

  14. Dün yeni bir müzik klip yayınlayan grup.

  Müzik klibi yine görsel açıdan ilgi çekici geldi. Normalde rap delisi biri değilimdir ama yine lisa'nın rap söylediği kısma bayıldım. Kızın çekici bir aurası var. Bir de, kızların klibin sonunda giydikleri modernize edilmiş geneleksel kıyafetlere bayıldım. Eğer bulabilirsem, Rose'nin sonda giydiği ceketine benzer, günlük hayatta gitmeye uygun ve sade bir kimono almayı düşünüyordum.

  ilgili medya:
  1
  27 haziran 11:02

  13. Sadece dua Lipa ile yaptıkları "kiss and make up" (gizlinot: Hadi öpüşün barışın akdlglgld) şarkısını dinlemiştim. Şarkıyı çok beğeniyorum.

  26 haziran 23:16

  12. ben de geçen sene kill this love şarkılarının mv'si ile blackpink'le tanışmıştım. video klipleri, kızların kliplerdeki imajları çok hoşuma gitmişti. gerçekten hepsi güzel ve kliplerinde de güzel görünüyorlar stil olarak. genel olarak k-pop gruplarının dans etmeleri, video kliplerine, kıyafetlerine ve saçlarına ayrı özenmeleri, bunlar için çaba göstermeleri, farklı konseptleri denemeleri; bu işi ciddiye almaları seyirci olarak benim hoşuma gidiyor.

  ve son olarak grubu tanımamı sağlayan şarkının farklı bir versiyonunu koyuyorum. (link: https://www.youtube.com/watch?v=QDT-LtESilw Kill This Love (PTG&ONF Ver.)) belki seveni olur. ben bu versiyonunu da fazlasıyla beğendim.

  26 haziran 22:26


  11. Şimdi bu dört kızın kesinlikle yaptıkları şarkılarda etkileri olmadığını bilerek yorum yapacağım, günümüzde eskiden olduğu gibi mükemmel grup, mental açıdan kusursuz insan imajını artık hiçbir şirket yapamıyor. çünkü illa bir patlak veriyorlar, yüz ifadeleri, fısıltılar vs bu tarz editleri youtube'dan izleyebilirsiniz şuan hiçbirinin gidişattan memnun olmadığını ama o şirket olamadan var olmayacaklarını bildikleri için ses etmediklerini düşünüyorum. Hele bu son çıkan şarkı neydi? Gerçekten lüzumsuz enerji patlamaları, birbirine asla uymayan ritimler ve alakasız şarkı sözleri. Klip de son çıkan 3-4 klibin kesinlikle aynısı... İnsanlar sırf bu dört kızın samimiyetini sevdiği için yg'ye katlanıyor. Ama son dönemde kpop sektöründe intihar olayları da arttı, insanlar artık uyandı. Umarım şu kızlara insanlık dışı zalimce davranmayı bırakır YG. Tamam para ve şöhret elde ediyorlar ama bunun için mutluluklarını, bütün zamanlarını ve sevdikleriyle birlikte olma şansını yitiriyorlar.

  Edit: şirketin kurucusu tam bir kadın düşmanı blackpinkten kazandığı paraları kumar masasında yemiş , birçok olay yaşanmış illegal ama içeri atılması gerektiği halde şuan serbest. Siz düşünün gerisini.

  26 haziran 22:09 27 haziran 13:01

  10. bir kez tuttu diye hep aynı şarkılar, konseptler ve klipler yapmaktalar. malesef üretkenlikleri ve sanatsal anlamda sundukları sıfır.

  26 haziran 21:13

  9. Sevdiğim ama çok uzun ara verdikleri ve gruptan kopuk hissetmeye başladığım için stanliyor muyum yoksa artık nötr müyüm bilemediğim grup.

  Albümler veya tekliler arası vakit minimum bir sene olunca ve kızlara albüm verince de 2-3 yeni şarkı ve 4D'nin bilmem kaçıncı remixini vermekten öteye geçmedikleri için büyük sıkıntı oluşuyor. Evet fanlar çok bekliyor ve bu nedenle yeni gelen bir şarkıya da hemen atlıyorlar ama KTL döneminden beri özellikle fandomda olmasına rağmen grubu doğru düzgün göremediği için kızlardan uzaklaşan ve hatta fanlıktan stanliğe ya da nötre inen birçok kişi de gördüm. Bu fazlasıyla üzücü.

  Bu kızlar çıkış yapalı 3 sene oluyor, tüm şarkıları diye aratıp baktığınızda liste 22 ki orada da 8 tanesi remix, Jennie solo ve kızların coverları eklenerek oluşturulmuş. Çıkar, 14. Bugün de How You Like That geldi ve etti 15. 3 senede 15 şarkı. Apaçık kızların gençliğini ve yeteneğini harcıyor şirket şu an. Bazı çaylak grupların BP'ten daha fazla şarkıları var resmen.

  Ekstra bir konu, yaklaşık 1.5 seneden sonra gelen pre-single "How You Like That"in tam olarak beklentileri karşılayamamış olması. Makyajlar, görüntüler, arkaplanlar harika ama çekim açıları, bütün olarak klip öncekilere oranla amatörce neredeyse. Klibin neredeyse KTL ile aynı başladığına ve devam ettiğine değinmiyorum bile. Şarkıyı yine beğendim, pre-single bu hadi bir ana parçayı ve albümü bekleyelim diye avutmaya çalışıyorum kendimi şu an.

  Zaten bir türlü tamamlanamayan solo projeleri de var... Devam edersem roman olacak burası...

  26 haziran 20:53

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar