yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (34)
  • medya (20)

  34. Sanırım gg de oynaması sebebiyle asla antipati duyamıyorum kendisine. Benim için her zaman serena van der woodsen olarak kalacak. Ayrıca evet leighton ile araları kötü olmasına rağmen onu etiketleyip altına ah güzel zamanlardı falan yazması beni de buga sokmuştu. Ryan ile de yakışıyorlar bence.

  9 ekim 2019 20:47

  33. gossip girl'deki karakterinden midir nedir asla sevemiyorum ben bu kadını. dizideki serena'nın sürekli mağdur olup erkeklerde daldan dala atlaması gibi gerçek hayatta da ryan reynolds'ı öyle kafeslemiş gibi geliyor.

  GG zamanlarında blair karakterini oynayan leighton'la o kadar kötülerdi ki 3.sezondu sanırım sahneleri çekmekte zorlanıyorlardı. gossip girl ekibinin konuk olduğu bir programda leighton'a her soru geldiğinde blake atlayıp serena'ya ya da kendine bağlayarak cevap veriyordu alttaki youtube yorumlarını da net hatırlıyorum 'biri blake'i sustursun da leighton cevap verebilsin' tarzındaydı.şimdi leighton bu kadar sessiz kendi halindeyken bu kadının alıp yürümesi abes geliyor.

  sene olmuş 2019 leighton'la asla görüşmüyorlar, takipleşmiyorlar bile ama blake leighton'la birlikte de olduğu fotoğrafı koyup ne güzel yıllardı tarzı bir şey yazıyor (gizlinot: ee ne alaka şimdi?)

  oynadığı hiçbir filmde karakterini sevmedim, kendisini de sevemiyorum daha önce hiç bu kadar şımarık gelen bir oyuncu olmamıştı bana.

  (gizlinot: team queen b. xoxo )

  9 ekim 2019 20:30

  32. Gossip girl'ün serena'sı. Gerçek hayatta çok eğlenceli, neşeli, sıcak biri gibi duruyor. Ama en çok eşiyle ilişkileri hoşuma gidiyor, sanki birlikte çok mutlu, çok eğleniyor gibi duruyorlar. Hani hem aşık hem de çok iyi arkadaş gibiler. Bayılıyorum öyle ilişkilere.

  8 ekim 2019 11:07


  31. Ya bu kadın bana dünyanın en muhteşem kadını gibi geliyor. Yüzü hem çok güzel hem çok zarif. Fiziği zaten harika. Bir de baya akıllı, eğlenceli ve olgun bir karakteri var gibi. Her gördüğümde kendisine tekrar tekrar hayran oluyorum.

  26 ağustos 2019 15:14 26 ağustos 2019 15:24

  30. Kelly blatz hariç hayatına giren tüm erkekler akrep burcu ( kocası da dahil ) . Kendisi de başak burcu. Enteresan.

  Edit : ikizler burcu olan kelly blatz mış ben karıştırmışım uyarılar için teşekürler.

  25 ağustos 2019 20:34 26 ağustos 2019 15:01

  29. anlamsızca sevdiğim ve takip etmekten mutlu olduğum aktris.

  yalnız filmleri pek öyle öne çıkmıyor, neden çok başarılı yapımlarda, senaryolarda yer alamadığını pek anlamadım. (gizlinot: gossip girl müstesna) kötü bir oyuncu da değil üstelik. buna rağmen ünlü ve seviliyor. gerçek samimiyetten olsa gerek :)

  ekleme: ayrıca son filmi a simple favor'ı da merakla bekliyorum.

  23 ağustos 2018 00:34 23 ağustos 2018 00:35

  28. Son giydiği o zevksiz takımları film tanıtım amacıymış hep, instagramındaki bütün postları silmesi de bir parçasıymış hatta ilgim arttı valla başardılar, fragmanı da izledim film güzel duruyor şimdilik

  tanım; keşke kocişi gibi kendisini de dev sinema yapımlarında görsek diye düşündürten oyuncu.

  22 ağustos 2018 12:25


  27. bu kadının içeriden gelen bir güzelliği olduğunu düşünüyorum.

  yani onun gibi uzun bacaklı sarışın vs olan yok mu hollywood gibi herkesin birbirinin kopyası olduğu bir yerde, tabi ki var.

  ama vouge röportajları gibi senaryosu belli olan çekimlerde bile ne kadar doğal ne kadar içten olduğu görülebilir.

  pedofili ile olan mücadeledeki desteğini saymıyorum bile...

  <3

  9 mayıs 2018 14:38

  26. komik, eğlenceli bir karakter. özellikle ryan reynolds ile olan ilişkileri çok tatlı. dün gece met'teki (link: https://www.instagram.com/p/Bif2Em3BxXD/ tarzıyla) ise gecenin yıldızlarından olmuş bence. 

  9 mayıs 2018 00:33

  25. Allah özene bezene yaratmış. İsterse bir milyon estetik olsun yüzünde umrumda değil. Sadece fiziksel olarak bahsetmiyorum  aurası, tarzı, zarafeti... her şeyiyle. Gossip girl döneminde blair tarafındaydım lakin diziden sonra ayrı bir hayran oldum kendisine, tarzına. bugün met galadaki kıyafetiyle daha ne kadar gözümde yükselebilirdi bilmiyorum ama baya bir yükseldi. Her şeyi mi güzel taşır insan.az psikopat olsam gidip bir estetisyene doktor abi beni buna çevir diye kafasının etini yerim kesin de o aura bende yok işte,olduramam. Kocasıyla ilişkisini, şakalaşmalarını da çok seviyorum. 

  9 mayıs 2018 00:07 9 mayıs 2018 00:16