blindspot

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4)
  • medya (0)

4. bir greg berlanti dizisidir. times meydanı'ın ortasında bir valizin içinde, bütün vücudu dövmelerle kaplı olan jane doe bulunur. nedenini araştıran fbi ekibiyle artık bir yola girmişlerdir.

dizide bazı eksiklikler var mutlaka ama izlettiriyor kedini.

12 ocak 14:56

3. 2.sezonuna basladigima gore artik yorum yapabilirim.

dizi resmen kokteyl cerez gibi arkadaslar. fringe,csi,person of interest,prison break gibi dizileri guzelce harmanlayip onumuze sunmuslar. kesinlikle ve kesinlikle soylendigi gibi klise doludur. iste bir tane fbi ajani boyle ayibogan gibi,bir tane parlak zeka hacker kiz,dikkafali bir yonetici gibi detaylari var. ancak ben begendim,2.sezonuna da basladim,yakalamak uzereyim diziyi. en sevdigi dizisi (person of interest :')) bitenler,arayista olanlar,oylesine izleyeyim diyenler vakit gecirebilirler.

10 kasım 2016 01:40

2. demin ilk bölümünü izlediğim dizi. İlk bölüm itibariyle beğendim, sonradan bozakcamış gibi geliyor ama benim için sorun değil (gizlinot: ingilizcemi geliştirmek için izliyorum ingilizce altyazılı olarak o yüzden içerik pek önemli değil-di). Eğer bozmaz da aynı çizgide ilerlerse efsane diziler listeme girmeye aday. Umarım çok klişeye girmezler. Ayrıca başroldeki kadına bayıldım, o nasıl bir güzelliktir ya. Başroldeki abiyle ne zaman beraber olacaklarını merakla beklemekteyim.

edit: evet tahmin ettiğim gibi konuyu güzel işleyemediler, dizi resmen klişeden ölüyor. Olaylar 5sn içinde çat diye çözülüyor. Beni diziye bağlayan tek şey başroldeki kadının mükemmel gözleriydi ama dayanamadım ve 5.bölümde bıraktım.

11 temmuz 2016 19:22 14 temmuz 2016 19:38

1. Nbc kanalının yeni dizisi. Tüm bedeni dövmelerle kaplı bir kadının hafızasının silinmiş şekilde bulunmasıyla başlıyor. Gizemli bir dizi merak ettiriyor. İlk gösterim tarihi 21 eylül yazsada şu an izlenebilir. Ben sevdim. Biraz blacklist tadı var ama az.

14 ağustos 2015 15:58