yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.4
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (250)
  • oylar (106)
  • medya (1)
  5

  250. senelerdir dolabımdan ayırmadığım tek şey. özellikle kışın çatlayan ve kurayan dudakların kurtarıcısı bence. blistexin çoğu ürününü kullandım ama en memnun kaldığım medplus oldu.

  23 şubat 14:50

  249. roaccutane kullandığım zor süreç boyunca en iyi yardımcılarımdan biri oldu. Soyulan, kuruyan dudaklarıma gün içinde hep bu ürünü kullandım. Geceleri de hametan. Hala alışkanlık olarak kullandığım bir ürün. Nemlendirmesi ve verdiği o ferah his muhteşem.

  22 şubat 14:06

  248. Hava değişiminden midir egzamadan mı yoksa başka bir şeyden mi bilmiyorum ama dudaklarım sürekli kurumaya ve yara olmaya başlamıştı ve bu yanaklarıma da sıçradı. Geçsin diye neler neler uyguladım, piyasadaki tüm lipbalmları denedim desem yeridir bir türlü düzelmedi, hiçbir şey iyi gelmedi dudaklarıma. En son bepantenin dudak kremini aldım, bayağı umutluyken o da hiçbir etki göstermedi. Gratiste dolaşırken blistexi gördüm ve hiçbir beklenti olmadan aldım. Ürünün naneli bir kokusu var ben kokusunu sevdim, rahatsız edici bir tadı yok. ilk sürdüğünüzde dudaklarınız hafif karıncalanıyor ama geçiyor bu his sonra. Nemlendirmesi başarılı, dudaklarımdaki o yaraları kuruluğu aldı götürdü. Dudaklarımı düzelten ürün bu oldu, gerçekten çok memnun kaldım bir daha alırım. Eksisi var mı derseniz ambalajı bence, sürmeli değil de kutu şeklinde. Sürekli elimi batırıp öyle sürüyorum dudaklarıma ama sanırım lipbalm şeklinde olan versiyonu da var. Ben alırken kalmadığı için bunu aldım. Benim gibi şikayetleri olanlara kesinlikle tavsiye ederim ürünü.

  8 şubat 19:34


  4

  247. çok kuru dudaklarım yoktur normalde ama stresli olduğum dönemlerde dudaklarımı yara yapıyorum.bu ürünü dudağım yarayken kullandım.gerçekten hızlı iyileştirdi,bu konuda başarılı.normal zamanlarda nemlendirme olarak da fena değil.sonradan kurutuyormuş gibi geldi hafiften ama çok emin olamadım daha iyi gözlemlemem lazım.kokusu çok güzel.yakma hissi bana hafif geldi.ancak ferahlığını çok sevdim.biterse muhtemelen tekrar almam.yoğun nem veren başka ürünler arayacağım

  26 aralık 2020 23:11

  246. Birçok insan gibi ben de kendisiyle roaccutane tedavisi esnasında tanıştım. Bunca yıldır yerini alacak başka bir lip balma rastlamadım doğrusu. Verdiği ferahlık hissi, anında yumuşatması, ferah korkusuyla vazgeçilmezim olmuştur. İlk zamanlarda dudaklara dolgunluk verdiği söylentisi vardı ama ben bunun doğruluğu konusunda emin değilim.

  Blistex'in lip Relief kremini de kullandım ama kesinlikle bunun daha etkili olduğu kanaatindeyim.

  3 kasım 2020 00:00

  245. dudaklarım gerek sürekli yememden, gerekse soğuktan ötürü patlamaya çok meyilli, o yüzden bu balmı sürekli kullanıyorum. yeni sürmüşseniz veya çok sürmüşseniz bir şey içerken cam bardaklarda iz bırakır, ancak dudaklarınız paramparça haldeyse sürün düzeltsin. en güzeli de, dudaklarınızı çok parlak göstermez, ki bu benim için önemli bir faktör.

  30 eylül 2020 15:19 14 ekim 2020 18:29

  244. Anlık verdiği nemlilik ve ferahlık hissinin 2 saat içinde kaybedip dudağı kurutmaya başlayan lip balm. Muhtemelen mentollü olduğu için kurutuyor ayrıca dudağı büyütme etkisini de görmedim. Uygun fiyatlı lip balm arayanlara niveanın vanilyalı sarı ambalajdaki ürününü öneririm

  29 eylül 2020 16:26


  243. Kesinlikle ama kesinlikle dudaklarımı çölde kalmış gibi kurutan ürün. İlk başlarda çok hoşuma gitti yumuşacık dudaklarım oldu sandım ve kurumaya başladıkça sürekli sürekli sürdüm böylece bu döngüden asla çıkamadım. Ta ki ürünü bitirene kadar. Bırakınca dudaklarım düzeldi.

  13 ağustos 2020 21:51

  242. Liseye giderken sivilce tedavim sırasında tanıştığım ürün. Sürecin başından sonuna kadar bu ürünü kullandım. Dudaklarım yine kurudu, yine yarıldı, kanadı. Ama blistexten başka bir ürün kullansaydım eminim katbekat fazla yaşayacaktım bu yan etkileri. Ona burdan buhranlı zamanlarımda bana sürüldüğüne serinlemiş ve yatışmış dudak hissini yaşattığı için teşekkür ederimasfgfsdhsdjk duygusal bağ kurmuşum ürünle..

  25 mayıs 2020 03:04

  4

  241. Düzenli olarak kullandığım ve 1 tanesinin yaklaşık 8-9 ay gittiği ürün. Ben her aldığımda fazladan 1 tane daha alıyorum ayrıca indirimde iyi bir fiyata yakalıyorum. Gratis yılda 1-2 kere bütün ürünlerde %50 indirim yapıyor. O indirimde düzenli kullandığım ürünleri stokluyorum. Yıl içerisinde blistex hiçbir zaman %50 gibi bir indirime girmiyor. O yüzden denk getirdiğinizde stoklamanız mantıklı.

  Ürün gerçekten cok başarılı ki piyasadaki en iyisi fakat fark ettiğim bir şey var. Düzenli kullandığımdan bir taraftan iyilestirirken diğer bir taraftan da bir süre sonra kuruyor ve buga giriyor bu olay :d bilmiyorum belki benim dudaklarımın yapısındandır yaz kış hep kuruyor. O şekilde olsa da piyasadaki en iyi ürün olduğundan daha uzun bir süre kullanmaya devam ederim herhalde.

  11 mayıs 2020 08:16