yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  2.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (31)
  • oylar (18)
  • medya (2)
  1

  31. Ne tadını ne dudaktaki duruşunu asla beğenmediğim dudak nemlendiricisidir. Tadı gerçekten bulaşık deterjanı gibi, simli görüntüsü ve rengi ise çok kötü. Ortalama derecede nemlendirmeye sahip. Aynı markanın Medplus gibi muhteşem bir nemlendiricisi varken, bunu satın almaya hiç gerek yok.

  21 kasım 17:58

  30. Bunu çıkracagınıza lip tone u geri getirin allahsızlar. Lip tone un uzagindan yakinindan bile gecemeyecek lip balm. Ayrica 2020 yılındayız hala sim nedir ya.

  Bu nivea da mat olan kirazlı lip balmı (gizlinot: Fosiller bilir) kaldırdıktan sonra yeni çıkardıklarının hiç biri tutmadi. Blistexin bu ürünü de tutmayacak. Yves rocher nin lip balmlari bi tık daha mattı niveaya benziyordu. Onlar da bozdu şimdi.

  Buradan tüm dudak balmı üreticilerine sesleniyorum. Şunlara ışıltı glossy effect katmaya çalışmayın!

  11 kasım 02:37

  29. Renkli dudak balmı. Medplustan sonra şans vermek istedim ve rujdan daha çok kullanır oldum, çok güzel ve doğal bir renk veriyor dudağa, oldukça memnunum.

  13 ekim 05:16


  28. Normalde medplusını kullanan biri olarak aynısının renk vereni güzel olabilir düşüncesi ile aldım. Kesinlikle aynı etkiyi vermiyor. Bitmesini beklemeden eskiye dönüş yapıldı

  29 ağustos 17:56

  2

  27. bu kadar parlak ve simli olmasına anlam veremediğim, sırf markaya güvenip spf içeriyor diyerek satın aldığım dudak bakım kremi. rengi gerçekten çok güzel. yani benim gibi dudak ürünlerinde böylesine pembe renk veren lip balmlardan hoşlanmayan biri için bile gerçekten yaza yakışan tatlı bir rengi var. yapısı falan da kötü değil öyle, en azından yaz aylarında benim işimi gördü. hani denize giderken ya da evden çıkarken canınız ruj falan sürmek istemediğind idare edecek kadar nemli bir görüntü veriyor, nemlendirme amaçlı bir dudak bakım ürünü zaten değil. hani çok kuru dudaklar için asla yeterli değil kesinlikle.

  yalnız tat ve koku olarak beğendim, böyle tatlı çilekli gibi hoş bir kokusu var. bunun en iyi yanı da yapay bir koku değil bu. rahatsız edecek boyutta, ağır ve yapay bir tat bırakacak şekilde kötü gelen dudak ürünü değil. her şey iyi hoş da, blistex buna neden bu simleri koymuş anlamak cidden mümkün değil. ışıltı falan değil, bayağı bildiğiniz yaldır yaldır belli olan simler var bunda. ve en önemlisini de sona sakladım nasıl olduysa resmen bitmeyen ürün yapmış blistex. bitireyim diye epey uğraştım, epey de kullandım ama başaramadım. bitirip, adeta hakkını vererek bir şeyler kullanayım diyorsanız önermem. bitiremeyince de insan sinir oluyor çünkü (gizlinot: swh).

  26 temmuz 23:05

  4

  26. şekerli bir tada ve kokuya sahip olan, dudakları renkli lip balmlara göre (genelde pek iyi nemlendirmezler çünkü) iyi nemlendiren, içinde ışıltılar olan ve dudağa pembemsi renk veren bir lip balm. Renkli lip balm bağımlısı olduğum için birçok lip balm denedim ve bu içlerinde beğendiklerimden bir tanesi aslında ama pembemsi rengini pek sevmiyorum, keşke daha şeftalimsi bir rengi olsaydı. 

  25 temmuz 22:49

  25. blistex'in renkli dudak balmı. aynı markanın renksiz nemlendiricisini düzenli olarak kullanırım. renklisini görünce de fazla beklentim olmadan denemek için aldım ve benim için tam bir kurtarıcı oldu. dudaklarım renksiztir, ruj sürmediğim zamanlarda aşırı derecede solgun görünürüm. bu balmı sürdüğümde sanki dudaklarım kendinden pembe ve parlakmış gibi oluyor. nemlendirmesi de gayet yerinde.

  30 mayıs 23:28


  24. dudaklarım sürekli, durmaksızın, çılgınlarca kuruduğu için bir senedir bu arkadaşı kullanıyorum. çok esmer değilseniz dudaklarınızı olduğundan pembe gösterecektir, ışıltıları sayesinde sanıyorum ki dolgun gösteriyor. kalıcılığı çok az, onu bir lipbalm olarak değerlendirin çünkü rujun verebileceklerini tam karşılamıyor. her gün sürekli sürüyorum, aynaya bakmadan, hatta yolda yürürken sürüyorum. herşeyde pul pul ölü dudağı gibi duran dudaklarımı bebekler gibi yapan canım lipbalmım.

  21 şubat 18:19

  23. geçen kış aldım halen bitiremedim. bitse keşke artık. çok gereksiz bir parlaklık veriyor. renk veriyor biraz, pembe ama sevemedim bir türlü pembesini. sürünce yağlı gibi hissediyorum dudaklarımı. övgüler üzerine almıştım ancak hiç mutlu edemedi beni. soğukta da çatlıyor gayet dudaklarım, koruyamıyor bence. verilen 21 tl ye yazık

  5 ocak 01:22

  22. Medplus mavi olanından başkası yalan olan lipbalm.

  16 aralık 2019 15:36 24 aralık 2019 17:00