4.1
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (65)
  • oylar (14)
  • medya (3)

65. Gayet güzel nemlendiriyor. Evde olduğumda hep sürüyorum ve dudaklarım bayadır hiç olmadığı kadar yumuşak. İlaç, dermokozmetik vs. haricinde kullanılabilecek en iyi dudak nemlendiricisi olduğunu düşünüyorum.

7 ağustos 17:12

64. Herkesin öve öve bitiremediği ama bende işe yaramayan ürünlerden biri. Şimdi hakkını yemeyeyim evet dudağı nemlendiriyor ki benim dudaklarım su tüketimime dikkat etmeme rağmen yaz kış çölde kalmış gibi oluyor hep ama iyileştirme özelliğini gözlemleyemedim açıkçası. Ve etkisi kısa süreli oluyor başta ben mi az sürüyorum diye kendimden bile şüphelendim ama bilemiyorum altan 

19 temmuz 18:53

2

63. blistex medplus dudak kremine göre oldukça kötü. nemlendirdiğini düşünmüyorum. eğer illa blistex almak istiyorsanız medplus öneririm.

16 temmuz 14:10


62. nivea, neutrogena, le petit marseillais, eos vb. birçok dudak balmlarına nazaran gerçekten etki eden dudak kremi.

özellikle final zamanı gecelerken stres içinde farkında olmadan dudaklarımı kanattığım için buradaki yorumlara bakarak indirimsiz de olsa almak istedim. ve gerçekten çok memnun kaldım. dudaklarım artık kuru ve renksiz değil ayrıca mentollü olması ayrı bir hoşuma gitti. ✨

26 mayıs 00:05 26 mayıs 00:06

5

61. uzun arayışlarım sonunda bulduğum dudaklarımın kahramanı olan lip balm. bazı sabah kuruluktan kanayan dudaklarımı pamuk gibi yapan kahramanım.

1 mayıs 22:02

5

60. Gerçekten kurumuş, çatlamış dudaklarda oldukça etkili. Lipbalmlardan fayda göremeyenlere denemelerini öneririm.

Yapısı beyaz yağlı bir krem gibi. İyice yedirilmezse dalga dalga duruyor. Ben gece yatarken kullandığım için sorun etmiyorum. Mat ruj altına kullanılırsa rujun matlığı bozulacaktır bence.

Bir de benim en çok beğendiğim yönü tırnak etlerini yumuşatmasındaki başarısı. Benim etlerim çok kurur ve tırnak etrafında beyaz bir çerçeve oluşturur. Bir damlasını tüm tırnak etlerine paylaştırıp masaj yaparak yediriyorum. Etkisi iki-üç gün sürüyor. Ellerim Yeni el kremi sürmüşüm gibi bakımlı görünüyor.

27 nisan 18:52

4

59. Beyaz renkli ve hafif yoğun yapıda dudak kremi. Kışın aşırı çatlayan dudaklarım için almıştım ama sürdükten sonra oluşan beyaz rengi sevmiyorum. Yine de dudağa sürülüp fazlası alındıktan sonra ruj altına kullanılabilir diye düşünüyorum.

27 nisan 16:53 27 nisan 16:54


58. Bir kaç sene önce (buz gibi kış günlerinde) tüm tüpü yaklaşık 2-3haftada bitirdim. 

Anımsadığım kadarıyla sürekli tazelenme ihtiyacı duyan ve yalnızca dudakta olduğu sürece işlevi olan bir kremdi. Ondan sebep bir daha almadım.

27 nisan 13:25

57. hafif ilaç gibi kokusu olan, beyaz renkli, tedavi edici dudak ürünü. mentollü ve serinletici bir etkisi var. hafif beyazlık bırakıyor. ama oldukça etkili. ben unutmazsam akşamları yatmadan ve sabah makyaj öncesinde dudaklarıma uyguluyorum. akşam uyguladığımda sabah yumuşacık dudaklarla uyanıyorum. makyaj öncesinde ise dudakları ruj uygulaması için hazırlıyor. eğer mat bir ruj sürmediyseniz, dudaklarınızın kuruduğunu hissettiğiniz an ruj üzerine de uygulayabilirsiniz. makyaj çantamın hiç değişmeyen öğelerinden biri. yanımdan hiç ayırmıyorum.

ilgili medya:
2
27 nisan 12:48

56. Güzeldir, dudakları hafif beyaz bırakabilir dikkat edilmesi gerekir. Tadı hafif nanelidir ve çok hafif dudak dolgunlaştırı. İndirim zamanı yedeklerim genelde

24 şubat 17:59