4.1
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (72)
  • oylar (16)
  • medya (3)

72. bim indirimine girdiğimde almıştım, sanırım yaklaşık bir aydır geceleri kullanıyorum. gündüz kullanamıyorum çünkü nemlendirici bir etkisi olduğunu düşünmüyorum, daha çok düz krem sürmüşüm gibi geliyor.

gece sürdüğümde dudağımda tabaka gibi kalıyor ve sabaha emilmiş olmuyor. sabah çatlakları dolmuş bir dudakla uyanıyorum.

bitirene kadar kullanırım ama bittikten sonra en sevdiğim olan medplusla devam ederim.

26 ekim 00:20

3

71. bi med plus değil ama bana göre med plustan sonra en iyi blistex ürünü. kokusu yapısı cok guzel sadece biraz beyaz kalinti birakiyor dudaklarda o da kayboluyor hemencecik, problem degil yani. yalniz cok cabuk bitiyor, minicik. hele sivilce tedavisi gören biri icin gramajı cok az.

21 ekim 23:09 21 ekim 23:10

70. Kış aylarının sultanı,dudaklarımın dostu.

ilk tanışmam çok stresli olduğum bir dönem istemsiz dudaklarımı yolduğum,pişman olduğum ama yine de kendimi alamadığımda oldu.diğer aromalı lip balmları da yerken,bunun hafif mentol,hafif ilaç kokusu yememe engel oldu bi kere iyileştirici gücünün yanında :d kullandığımın ikinci günü falan çoğu geçmişti dudaklarımdaki enkazın.

Velhasıl seviyor,öneriyorum.

21 ekim 21:31


5

69. sivilce ilacı kullandığım dönemde bağımlısıydım kendisinin. evdeyken kalın tabaka halinde sürüp emilmesini beklerdim, çok soğuklarda hala kullanıyorum

10 ekim 17:17

68. Dudaklarım yaz kış kuru ve çatlaktır. Kimi zaman daha beter olur kimi zaman kötünün iyisi denebilecek halde. ama hiç geçmez. 3. alışım . Çok memnunum beyaz tabaka bırakıyor evet ama çok yoğun uyguluyorum bir de iyice yedirince o tabaka da kalmıyor. Sürüp o beyaz haliyle bırakmayı seviyorum iyi ce kendi kendine emilmiş oluyor ve gerçekten o çatlakları, kuruluğu alıp yumuşacık yapıyor. Bu da benim beklentimi fazlasıyla karşılıyor. Şu ana kadar çok ürün kullandım dudağıma çoğu da iyileştirsin diye eczane ürünleriydi. Ama en iyi gelen bu oldu. O naneli hissiyatı da çok seviyorum ben. Ferahlatıyor.

10 ekim 16:15

67. bim indiriminde görünce aldığım, kokusunu fazlasıyla ağır ve yoğun bulduğum sürdükten sonra dudaklarda hafif bir yanma hissi bırakan kremdir kendisi.

benim dudaklarımda çok fazla çatlama ya da kuruluk olmuyor ama ben besleyici dudak bakım ürünleri kullanmayı fazlasıyla seviyorum. ya da sık kullandığım için de belki olmasına fırsat vermiyor da olabilirim bilemiyorum. boyutu zaten küçük ve süslü gibi çabuk biteceğinden yanayım lakin sürdükten sonraki o yanma hissi beni çok rahatsız etti. yoğun da bir kokusu var ilk defa blistex kullanıyorum ve o kadar güzel şeyler duymuştum ki hakkında benim için hayal kırıklığı oldu. diğer varyasyonları da böyle mi bilemiyorum bir de mangolu aldım ama onu açmadım henüz deneyince onu da editlerim buraya.

ama kesinlikle dudaklarınız için bir öneri isterseniz aşırı çatlama ya da kuruluk probleminiz yoksa sebamed Lip Defense SPF30 önerebilirim ben Çilek kullanıyorum kirazlı ve sade seçenekleri de var. ama eğer hem içeriği iyi olsun hem de dudaklarım çok çatlıyor, kuruyor ve sürdükten sonra nemi uzun süre kalıcı olsun derseniz kesinlikle ve kesinlikle Avene Cold Cream Stick Levres Dudak Kremi öneririm. dua edersiniz bana ondan o kadar çok memnunum.

birde daha elime ulaşmadı henüz ama nuxe markasının meşhur küçük kavanozdaki balmından ve stick şeklinde olanından aldım henüz kargom gelmedi. onları da deneyimleyince buradan paylaşırım ama şimdiye kadar ki en iyisi kesinlikle avene derim.

10 ekim 16:01

66. Bugün ledli makyaj aynası aramaya gittiğim bimden (bulamadım) 9.90a aldığım dudak kremi. kime niyet kime kısmet işte. kokusu vicks ve ilaç karışımı gibi. medikal kokuyor. Rengi beyaz, bence biraz yoğun bir krem. İlk sürüldüğünde dudağı hafif yakıyor. Gramajı çok küçük geldi, maksimum 2 haftaya biter gibi duruyor ama umarım şaşırtır. Gece sürüp uyuyacağım sabah tekrar editlemeyi düşünüyorum girdiyi.

9 ekim 22:40


65. Gayet güzel nemlendiriyor. Evde olduğumda hep sürüyorum ve dudaklarım bayadır hiç olmadığı kadar yumuşak. İlaç, dermokozmetik vs. haricinde kullanılabilecek en iyi dudak nemlendiricisi olduğunu düşünüyorum.

7 ağustos 17:12

64. Herkesin öve öve bitiremediği ama bende işe yaramayan ürünlerden biri. Şimdi hakkını yemeyeyim evet dudağı nemlendiriyor ki benim dudaklarım su tüketimime dikkat etmeme rağmen yaz kış çölde kalmış gibi oluyor hep ama iyileştirme özelliğini gözlemleyemedim açıkçası. Ve etkisi kısa süreli oluyor başta ben mi az sürüyorum diye kendimden bile şüphelendim ama bilemiyorum altan 

19 temmuz 18:53

2

63. blistex medplus dudak kremine göre oldukça kötü. nemlendirdiğini düşünmüyorum. eğer illa blistex almak istiyorsanız medplus öneririm.

16 temmuz 14:10