4.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (381)
  • oylar ()
  • medya (7)

381. Blistex medplus her gece sürerim, sabaha pürüzsüz dudaklar, mentollü kokusu yapısı çok güzel.

Ambalajı küçük görünüyor ama, uzun zaman bitmiyor.

Dudakları kuruyan, çatlayan tanıdıklarıma da hediye ediyorum.

Ama gündüz kullanmıyorum, 1-2kez gündüz sürdüğümde, dudaklarımda soyulma olmustu, ihtiyaç duyarsam neutrogena lips spf20 kullanıyorum.

6 eylül 10:30

380. Birkaç gün önce kaybettiğim efso lip balm. Bendeki etkisi kuruyan dudağımı soymasıydı ki etkisinin bir açıdan bu olduğunu dudağı tamamen iyileştirmeye odaklı olduklarını okumuştum üretici firmanın yazısında. İndirimli hali bayağı uygun bi fiyata geliyor. Stoklayın derim ben

4 eylül 15:12

379. Çok güzel nemlendiriyor, mentollü olması dudakları rahatlatıyor ama ben de şöyle bir etkisi oldu. Ne zaman bu kremi kullanmaya başlasam 2-3 gün sonra dudaklarım soyulmaya başlıyor. Benim gibi bu kremi kullandıktan sonra dudakları soyulan varsa mesajını beklerim.

4 eylül 14:59 4 eylül 19:53


378. blistex i hep çok yapışkan buluyorum,sanki uhu suruyorum dudaklarıma gibi.onun yerine nivea lipstickler favorim.

4 eylül 12:02

377. Dudakların kuru olması bi yana ruh hastası gibi yoluyorsanız kesinlikle dogru yerdesiniz. Asansörlü olanının bozulmadıgını görmedim. Kavonozda olan tırnagınızı bıçak niyetine saplamıyosanız kullanışlı.(yapanı gördüm) bide bagımlılık yapıyor diye duymuştum ne alakası var alt tarafı 2003den beri kullanıyorum (?)

4 eylül 04:54

5

376. Kullandığım en iyi dudak nemlendiricisi, net. Tadı kokusu falan da benim çok hoşuma gidiyor ama sevmeyenleriyle de karşılaştım.

Ben ilk aldığımda indirimsiz 11-12 lira gibi bir fiyatı vardı. Daha sonra indirimde 15 e yakın bir fiyata almaya başladım. Uzun zamandır indirime girmeyince babama eczaneden aldırdım, bir de baktım ki 21 lira olmuş. Yok artık dedim, ama vazgeçilmez bir dudak balmı. Alıyorum ve sanırım alacağım.

4 eylül 00:43

375. Bir ara dudak büyütüyor vaadiyle aldığım dudak büyütme etkisini görmediğim ama kışın nemlendirmesi ve korumasına bayıldığım bir ürün. çok da bereketli, çabuk bitmiyor.

3 eylül 22:49 4 eylül 09:20


374. Kendisiyle roaccutane tedavi sürecindeyken tanıştım ve o dönemde ne kadar lipbalm var ise denedim en etkilisi en işe yarayanı buydu herhalde şuana kadar rahat 10 tane falan bitirmişimdir. (Not: kavanozdaki versiyonunu hiç sevmiyorum devamlı tırnaklarıma kaçıyor ruj gibi olan ambalajı en hijyenik olanı) 

3 eylül 21:58

373. fiyatı tavan yapmış fakat vazgeçemiyorum kendisinden :( kuruyup yarılan dudaklarıma çok çok iyi gelmişti. hatta dudağımdaki yaraları 1 günde geçirdiğini bizzat gözlemledim. çevreme de tavsiye ettim. bu arada dudakları dolgunlaştırıyor cidden.

3 eylül 16:17 4 eylül 12:00

5

372. Şu parmakla dalinan minik kovasindan sonra lipstick çıkması harika oldu.öteki hiç hijyen olmuyordu.bu kadar güzel nemlendiren bir dudak ürünü daha bilmiyorum. Ayrıca inanılmaz onarma gücü de var bu yüzden kışın harika.yoğun olduğundan sabaha kadar ben onu farketmeden görevini yapsın diye gece yatarken sürüyorum.

3 eylül 14:56