4.5
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (304)
  • oylar (30)
  • medya (6)

304. bugün itibariyle bitirip hatta dibini kazıdığım mükemmel ürün. ne yazık ki çalışırken dudaklarımı yolduğum ve yara yaptığım için çok sayıda lip balm denedim. en memnun kaldığım ürün budur. 

yapısı yumuşacık yağ gibi kayıyor, sürerken bir an için mentol hissi veriyor ama çabuk geçiyor. nemlendirmesi oldukça uzun, kolay kolay gitmiyor benim dudağımda 30 dakika kadar dayanıyordu. dudağımı da yumuşacık yapıyor sık kullandığım zamanlarda belirgin olarak dudaklarımın kabuklaşması azaldı.

çok çok memnun kaldım 18 tl gibi bir fiyatı var, indirimlerde pek indirime girmiyor yine de fiyat performans oranı çok yüksek. sık kullanıyorum günde 3-4 kez belki bazen daha çok. yaklaşık 2 ay dayandı bana. bazen mat rujlarımın üstüne de sürerek kullandım o kullanımı da sevdim.

22 mart 13:53

303. Blistex med plus benim aşkım. Özellikle ders çalışırken ya da iş yerinde çalışırken yoğun olduğum zamanlarda dudaklarımı parçalıyorum resmen. Bir gün alışveriş yaparken lip balm tavsiyesi olarak bana blistex med plus önerdiler. Geceleri dişlerimi fırçaladıktan sonra sürüp yatıyorum. Sabaha çatlaklarımdan eser yok. Hatta dudağımın kenarında çıkacak uçuğa bile iyi geldiğini söyleyebilirim.

21 mart 22:16

302. Yanımdan asla ayırmadığım ve sürekli stok yaptığım yegane ürünüm. Mentollü oluşu da ayrı bir güzellik. 

21 mart 16:16


301. sürekli kuruyan dudaklarını yiyip neredeyse parçalayan bana çok çok iyi gelmiş lip balm.kaç tane lip balm kullandım şu kuru parça parça dudaklarım için bilmiyorum en son watsons indiriminde bunu da deneyeyim bari diyerek aldım,gece yatmadan sürdüm ve sabah kalktığımda dudaklarım yumuş yumuştu.tadı ve verdiği his de çok güzel.sanki hafif de dolgunlaştırıyor gibi... bence denemeye değer ^^

21 mart 14:59

300. Kuru dudakları "anlık" olarak iyileştiren bir ürün. Ben de eskiden çok severdim, o kupkuru dudaklarımı anında ferahlatırdı ama son zamanlarda fark ettim ki, ne zaman sürsem, etkisi geçtikten sonra dudaklarım eskisinden daha kuru oluyor. Kısır döngü yasıyorsunuz yani. Dudaklarınız kuruyor, sürüyorsunuz, sonra daha fazla kuruyor, yine sürüyorsunuz... Elimde bir sürü var hala zamanında alıp durmuşum. Bittikten sonra farklı lip balmlar denemek istiyorum, bakalım.

21 mart 14:51

299. Sonunda ilk defa indirimdeyken alabildiğim bir blistex ürünü oldu.Resmen bu da bir karaborsa ürünü oldu benim için.Kendimi truman show'da gibi hissediyordum,hangi mağaza indirim yapsa aniden med plus yok oluyordu sadece etiketine bakıp gitme... diyordum ki bugün bahçeli eve shop'ta bir raf dolusu blistex med plus vardı indirimden 12 liraya alabildim.Yapısı çok güzel tavsiye ederim,onarılıcığını zamanla hissedersem editlerim.

21 mart 14:40

298. Roaccutane kullanmışcasına çöle dönen dudaklarımı 1-2 saatliğine de olsa adam eden tek lip balm.

20 mart 00:02


297. dudaktaki çatlakları, yaraları, kuruluğu harika bir şekilde geçiriyor. yalnız üstüne likit mat ruj sürmeyin bence, parçalanıyor. bir de lip balmı sonuna kadar açarsanız tekrar içine girmeyebilir ve benim gibi 18 tl'nizi çöpe atmak durumunda kalabilirsiniz...

18 mart 22:53

296. şu sıralar migrosta %50 indirimle bulabileceğiniz şimdiye kadar kullandığım en iyi nemlendirici. bunun silindir kutulu olanının gramını daha ucuza alabilirsiniz ama bu daha hijyeniktir. sonuçta elinizi değdirmeden sürebiliyorsunuz.

içeriğindeki asitlerden dolayı dudağınızdaki ölü derileri bir güzel temizliyor. çok ciddi yaralı dudaklarda bile tek sürüşte farkı hissedebilirsiniz.

mentol sevenler için kokusu muhteşem. bir daha başka bir lipstick kullanacağımı düşünmüyorum.

3 mart 15:29

4

295. geceden dudaklarıma sürüyorum, sabaha hafif dolgun ve yoğun nemli bi dudakla uyanıyorum. canım her sıkıldığında dudaklarımda oynadığımdan ötürü çok fazla çatlak, kuruluk ya da ölü deri oluşuyor. -ısırıyorum falan- o yüzden bu ürün beni çok mutlu ediyor. çok fazla yağlı değil, yemek yemiş ve ağzımı silmemişim gibi durmuyor yaslfmodf. kendinsinden çok memnun kaldım. 

3 mart 14:53