3.9
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (25)
  • oylar (7)
  • medya (1)

25. tam bir blistex canavarı olarak yazıyorum süslüler. normalde medplus kavanoz kullanıyordum, bazen de medplus asansör. medplusun bıraktığı o soğuk ve ıslak his yerine sensitive daha hafif bir his bırakıyor. bence nemlendirme açısından medplus ile hemen hemen eşit. medplus'un ağır mentol kokusu sensitive de yok. ben çok beğendim. galiba elimdeki medplus kavanoz bittikten sonra düzenli olarak sensitive kullanacağım.

23 ekim 20:54

24. Yapısı çok güzel ama nemlendirmesi çok da yeterli olmayan üründür kendileri.

22 ekim 22:53 ed.23 ekim 08:59

2

23. aknetrent tedavimde çatlayan, kuruyan dudaklarima yetersiz gelen lip balm. su gibi resmen sürdüğümü bile anlamıyorum. yapisi med plustan daha ince. tedavi sirasinda degil de normal zamanlarda kullansam belki sevebilirdim. yine de gönlümün efendisi med plus olani:( ikinci olarak da lip relief diyebilirim.

21 ekim 23:44


22. kokusuz ve med + kadar yoğun olmayan bir lip balm. içeriğinde kakao ve shea yağı var ve yapısı nispeten ince olduğu için ruj öncesi sürülebilir. eğer dudaklarınızda çatlaklar varsa çok çabuk etki etmeyebilir ama orta derecede kuruluk için bence gayet güzel, hatta blistex’ın en güzel ürünü.

21 ekim 23:25

21. Dudaklarım için bi bepanthen kullanıyorum bi de blistex sensitive. Dudaklarım çok kolay kuruyup çatladığı için mentollü ürünler çok yakıyor bu ürünün de kokusuz ve aromasız olması çok hoşuma gitti. Etkisi 1 saati geçkin sürüyor ama sonrasında tazelemek gerekiyor. Yapısını vazeline çok benzettim. Ama ürünü indirimsizken almam fiyatı gereksiz geldi açıkçası. Bu ürün bittikten sonra bi vazelini denicem bakalım aralarında ne fark var. Eğer fark göremezsem yoluma vazelinle devam ederim hem gramajı daha fazla hem de fiyatı daha uygun

16 ağustos 12:12

3

20. sürekli çatlayan dudaklarım için kullandığım kokusuz, aromasız dudak nemlendiricisi. vadettiklerini veriyor vermesine ama yanında bir de aşırı yağlanma hissi veriyor. zaten halihazırda yağlı bir cildim varken beni biraz rahatsız ediyor ama daha önceki süslülerin dediği gibi ben de bu sorunu, sadece yatmadan önce sürerek minimuma indirdim. bir de bu ürünün mekanizması alır almaz bozuldu, gerçi daha önce kimse böyle bir şeyden bahsetmediğine göre sorun bende sanırım(gizlinot: swh).

1 ağustos 23:27

19. Sevgilinin çantasından çarpıp düzenli kullandığım ilk dudak kremidir. Kokusuz, tatsız, çok zor emilmeyen ama yoğun bir dudak kremi. Dudaklarını yiyip yara yapan beni adam etmiştir. Alınır.

20 mayıs 14:55


18. dudakta yağlı durduğu için rujun altına süremiyorum, geceleri sürüyorum. ama kokusu bi garip. benimki mi bozuk anlamadım. yine de nemlendirmesi güzel.

22 şubat 22:41

17. Ruj altına sürmelik lip balm. Kalın yapılı lipbalm kullanamayanları nemlendiriciliği memnun edecektir ince olmasına rağmen iyi nemlendiriyor. İlk sürünce söylendiği gibi biraz yağlı beni rahatsız etmiyor.Tavsiye ederim.

16 şubat 19:40

16. Son bir aydır kullandığım ve şu ana kadar beni en çok tatmin eden lip balm. Gece yatarken süruyorum daha çok, sabahları yumuşacık dudaklarla uyanıyorum.

28 ocak 21:34