girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (49)
  • medya (2)

49. Med plus’ı büyük bir aşkla kullanıyorum. Dudaklarım çoğunlukla kuru sürekli yara olabiliyor bu yüzden kış mevsimlerinde iki katı oluyor bu durum. Bir sürü nemlendirici denedim evet hepsi nemlendiriyor ama med plus aynı zamanda tedavi de ediyor. Dudaklarım yumuşacık oluyor ve düzenli sürdüğümde kuruluk problemi neredeyse hiç yaşamıyorum. Aynı zamanda ferahlatan bir yapısı var. Bittikçe alırım diye düşünüyorum. Dudaklarınız çok kuruyorsa ve iyileştirici etkisi de olsun diyorsanız tavsiye ederim. Ruj altında da iyi oluyor. 

22 ekim 08:26

48. Bende uzun süreli koruma gösteren lip balmina sahip olduğum markadır.bilhassa soğuk kış günlerinde kendisi vazgeçilmezim olmuştur.ozelllikle med plus harikadır.

22 ekim 06:27

47. Yıllardır medplus kullanıyorum. Çok memnunum. Niveanın hiç bir işe yaramayan balmlarımdan sonra çatlak dudaklarıma çok iyi geliyor.

22 ekim 01:54


46. Happy Lips olanı var bende, kokusu mükemmel çilekli şeker gibi kokuyor. Nemlendirmesi ilk 10 dakika için çok iyi sürekli çıkarıp sürebilecekseniz alın çünkü ilk sürdüğünüzde dudaklarınız harika oluyor ama kalıcılığa 10 üzeri den 5 veririm. 2-3 saat sonra eski haline dönüyor.

21 ekim 16:58

45. medplus olanına sahibim. lakin çok bir etkisini göremedim sadece dudaklarım biraz parlasın ve o an nemlensin diye sürüyorum çünkü sürekli kullanımda kuruttuğunu farkettim ve bir daha alacağımı sanmıyorum.

21 ekim 14:56

44. abdde 1 buçuk 2 dolar olan, türkiyede fiyatları 20-27 lira arasında değişen lip balm.

sensetive olanını yıllardır kullanırım.

ilgili medya:
1
20 ekim 11:26

43. yeni çıkan bliss flip’in yaban mersini ve şeftali aromalı olan çeşidini gratis’in %50 indirimi sayesinde edindim bugün. 

bir saat önce ilk defa denedim. yapısı biraz sert olduğu için ilk sürüşte dudağıma çok az ürün geldi (yani medplus kadar yoğun bir yapısı yok) bu yüzden birçok kez üstünden geçmek zorunda kaldım. şimdi dudaklarımı birbirine değdirince sadece hafif bi yapışkanlık var ve hala yumuşaklar. ayrıca, medplus kadar yağlı olmadığı için de rujların altında daha güzel duracağını düşünüyorum. bu arada benim dudaklarım kuru ve her fırsatta çatlayan cinsten.

ürün şu anlık hoşuma gitti ama indirimsiz fiyatını hakedecek kadar güzel ve tedavi edici olduğunu düşünmüyorum malesef. 

(gizlinot: eğer fikirlerim değişirse burayı editleyeceğiiim.)

edit: evet süslüler fikrim değişti. bugün rujumun altına sürdüm ve evden çıktım.  ikisini de yanıma almayı unuttuğum için tazeleyemedim. beş saat sonra eve döndüğümde dudaklarım hala yumuşaktı. medplus’ta bu süreç dudaklarımın tekrar kabuklanmasıyla sonuçlanıyordu malesef. aradığımı bulmuş oldum sonunda, çok mutluyumm.

20 ekim 01:19 21 ekim 00:50


42. Son çıkanlardan Blistex Bliss Flip yumuşak&ipeksi mor-lila kutulu olan balmın kutusu ve tadı dışında hiçbir şeyini sevemedim. Ne nemlendirmesi yeterli geldi, ne de yapısı güzel. Tavsiye edemeyeceğim.

6 eylül 16:20

41. Şu ana kadar kullandığım en iyi lip balm markası diyebilirim. Blistex medplus kullanıyorum. Roaccutanedan dolayı kurumaya başlayan dudaklarıma çok iyi geldi ayrıca içerisindeki mentol de dudaklara ferahlık ve doğal bir dolgunluk katıyor. uyumadan önce kalın bir tabaka şeklinde sürüyorum ve uyanınca pürüzsüz ve hafif şişmiş duaklarla uyanıyorum. Yapısı biraz kalın evet ama gün içinde kullanmak zorunda değilsiniz veya rujunuzu uygulamadan yarım saat önce sürerseniz daha tatmin edici bir sonuç alabilirsiniz :)

21 kasım 2017 22:55

40. BIK TIM! Kullandığım en iyi lip balm olabilir ama mekanizmasını yapan ve o mekanizmayı görüp de değiştirmeyen her kimse atın onları ya. Bu lanet şeyin öyle saçma bir mekanizması var ki eğer olur da tamamı yukarı gelecek şekilde açarsanız, 16 liranız anında boşa gidiyor. Alttaki kısmı tamamen çevirdiğiniz anda (bakın zorlamaktan falan bahsetmiyorum)  boşa düşüyor ve bir daha da ne kadar döndürürseniz döndürün balm kısmı hareket etmiyor. Çıldırıyorum ya bu kadar sevilen bir şirket nasıl böyle basit  bir mekanizmayı beceremez? Hayır bir de ucuz değiller ki alalım her bozulduğunda? 

edit: bu sefer de kaybettim ve iki aylık roaccutane dönemimde 4 tane blistex almak zorunda kaldığımdan dolayı, başka bir şeyle idare edeyim diye alterra'nın papatyalı balmını aldım ve oldukça memnunum. Sürdükten sonra neredeyse bir saat dudaklarım çatlamadı, veya acımadı. Blistexte de aynı durumu yaşadığım ve bunun içindeki ürün bir hayli daha fazla olduğu için, oyumu bu konuda kesinlikle Alterra'ya veriyorum (gizlinot: Rossmanlarda satılıyor) (gizlinot: İndirimsiz fiyatı 7₺ idi)

yalnız eklemem gerekir ki blistex med plusın o müthiş kokusundan sonra bunu hiç sevmedim, kokusu da tadı da bayağı kötü

19 kasım 2017 15:12 1 aralık 2017 16:09