sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (41)
 • medya (0)

41. tanıdığım bütün üyeleri güzel giyinmeye özen gösteriyordu. ayrıca hepsi takıntılı ve aşırı düşünen tiplerdi. çoğu zaman kendilerinin de sebebini pek anlamadıkları saplantılı bir eski aşkları olur, uzun süre ona takılıp acı çekerler. sonraki ilişkilerinde eski travmasının izlerini hep yansıtırlar. hayırdan anlamayan ve kronik olarak friendzonelanan erkekler bu gruptan çıkar. sekse ve yemeğe düşkün diye adları çıkmış, ama ben diğer erkeklerden bir farklarını göremedim (gizlinot: swh). aşağı yukarı tüm erkeklerin sekse ve yemeğe karşı zaafı oluyor (gizlinot: kocaman bir genelleme oldu bu da). özgüveni yüksek ve özgür ruhlu duran kadınlara çekilirler. ama ilişkiyi başlatma konusunda inanılmaz uyuz ve ağırkanlılar. bin kez düşünüp yine de emin olamazlar. bir boğa erkeğini aniden birine sarılıp öpüşürken göremezsiniz. şayet gördüyseniz de onun yükseleni ikizlerdir (gizlinot: swh)

3 ocak 01:55

40. Keyf tüccarıdır. 

güven ve sadakat için ayinler

estetik güzellik obsesifliği

uzun ilişki

flört etmiyorum sadece sevgili

sessiz görünüp içte kopan fırtınalar

ketumluk adı altında sinsilik

mantık ve kalp dengesinin üstünde yemek yeme

venüsün lütfu.

bir Tweeter hesabından alıntı. 

Edit, Boğa burcu erkeği. 

30 ekim 2018 22:14 30 ekim 2018 22:16

39. Starter pack:

Seks

Uyku

Yemek

Para

Bazı 'ay ne kadan güzel' özellikleri: sabırlı, güvenilir, mantıklı ve sadık olması

Bazı 'evlerden ırak' özellikleri: tembel,aşırı inatçı, fazlasıyla kıskanç, sabit ve dar görüşlü, rahatına çok düşkün, paraya ve maddeye değer vermesi

Bana sorarsanız klasik Türk erkeği burcu :d

12 temmuz 2018 23:46

38. boğa burcu erkeği başlığını otomatik olarak inatçılık diye okudum. 

12 temmuz 2018 23:36

37. Çok sinir annecim çook. Kıskanç, dediğim dedik, en akıllı en zeki o, hödük.

Yani sahiplenici tavrı, babacan görüntüsü yengeç burcu kadınını çekiyor ama ben hayatımda böyle sinirli bir adam tanımadım. Düşünün ki sinirlenince caps lock açıp bağırıyor mesajda, hakaret falan da cabası.

Ama daha az odununu bulan varsa değerlendirsin derim. Sinir harici diğer şeylerine he deyip geçebiliyordum. Cinsel istekleri performansları da baya iyi, oldukça ateşliler (işbu entry 1 (bir) boğa erkeği esas alınarak yazıldı)

Sonraki yorumum yengeç kadını aslan erkeği olacak, bilkent ten taş gibi bir aslan erkeği radarımda beklemeden kalın.d

(gizlinot: Şaka maka tüm burçları her hafta sırayla denemem hahahssj)

31 mayıs 2018 00:19

36. Sadık görünümlü çapkın. Bu kadar ev erkeği olup bu kadar gözün dışarda oluşu çok kötü bir reklam oluyor, hedef kitleyi yanıltıyor. Update gelirse alırım ama

22 mayıs 2018 19:08

35. (link: https://www.suslusozluk.com/boğa-burcu-erkeği?i=775352 burada) bahsetmiştim, güncelleme yapayım dedim.

şu girdiyi yazdığım günden beri fuckbuddylik namına bir görüşmemiz olmadı asljdlajf

bir gün ofise uğradığında gördüm, ki o gün de ben çok soğumuş hissediyordum ve pek sıcak davranmadım. aslında genel olarak bi davranışım olmadı da diyebiliriz yani sallamadım ama tripli bir şekilde değil, gerçekten içimden gelmedi.

sonra ofistekilerle birlikte bizi doğumgününe davet etti, kimse gitmeyince ben de gitmedim tek başıma hevesli hevesli gitmiş olmayayım diye.

sanırım bu defter de bu şekilde kapanıyor.

dengesiz hareketlerinin burcuyla ilgisi var mı bilemedim.

22 mayıs 2018 10:54

34. tamamen şahsi fikrim; bir boğa burcu kadınının uzun süreli ilişki yaşamasında büyük sakınca olan erkektir.

hayatımdaki en uzun soluklu ilişki nişan aşamasına geldiğinde bitmiş olan 4,5 sene ile boğa-boğa ilişkisidir. içerisinde muhakkak çok güzel ve heyecanlı günleri de barındıran bu ilişki; temel olarak iki insan da son derece inatçı, sabit fikirli, otorite kurmak isteyen ve sahiplenici insanlar olduğundan sürekli felaket çatışmalara ve tartışmalara sahne olmuştur.

Her ne kadar iki insan evcimen de olsa; yemek yemeyi, kendini geliştirmeyi ve hayattan keyif almayı, kendisine ve partnerine haz veren her şeyi sonuna kadar yaşamayı seviyor olsa dahi; bu yukarıda bahsettiğim tipik özellikler iki insanda birden olunca ilişki çekilmez olabiliyor. Düşünün siz inatsınız karşınızdaki sizden daha inat... siz kıskançsınız, karşınızdaki kişi sizden daha kıskanç... siz yeniliklere açık değilsiniz, karşınızdaki mevcut alışkanlıklarını değiştirmeye asla niyetli değil... böyle olunca hayat "biz" çatısı altında çok zor geçiyor, emin olun.

Ayrıca belirtmek isterim ki ilişki iki buçuk yılda ikimizin de kafasında bitmesine rağmen fiilen bitmesi yani kesin olarak ayrılmamız iki yıl aldı. bu süre içerisinde tartışmaların, kavgaların ardı arkası kesilmedi ama hep bir şekilde barıştık. (gizlinot: ya da barıştık, hallettik sandık, bilemiyorum, bir ara olay nişan aşamasına kadar geldi çünkü) Bunda her iki insanın da inadı ve anlamsızca bitmiş bir şeyleri sürdürme çabası etkili olmuştur. Boğa insanının kendine has bir gururu var ya işte o böyle "ben terk edilemem" egosunu ve "bu kadar süre emek verdim, bırakıp gidemem" inadını körüklüyor ve ortaya uzun vadede sağlıksız bir sürünceme-ilişki modeli çıkıyor.

boğa kadını olan arkadaşlarıma sesleniyorum, uzun süreli ilişki için; mümkünse su grubundan, hatta akrep erkeği olursa tadından yenmez, daha değişkenlik kaldırabilen kişiliklerdeki burç erkeklerini tercih ediniz, mümkün olursa tabii diye de yanlış anlaşılmamak için bir kez daha ekliyorum. <3

düzeltme: tecrübeye dayalı öznel bir görüş belirttiğim için, "tamamen şahsi fikrim" ibaresi eklendi.

16 nisan 2018 15:09 16 nisan 2018 15:25

33. Bu ara kendisiyle bir arkadaşlık - fuckbuddylik durumundayız. Adamın halini tavrını pek kestiremiyorum, 180 derece değişebiliyor. Ama şeytan tüyü olduğu kesin.

Gelişmelerle karşınızda olacağım... llskdjal

16 nisan 2018 10:51

32. Hayatımın erkeğiiii çok seviyoruummm! En sevdiğim burç zaten, bu kadar yerilmesine çok şaşırdımm. Sadık, evcimen, hafif inatçı, yemeğe ve güzel olan her şeye ayrıca cinselliğe düşkün.. benim boğam böyle, inşallah öküze evrilmez

15 nisan 2018 23:12