girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (38)
  • medya (0)

38. tamamen şahsi fikrim; bir boğa burcu kadınının uzun süreli ilişki yaşamasında büyük sakınca olan erkektir.

hayatımdaki en uzun soluklu ilişki nişan aşamasına geldiğinde bitmiş olan 4,5 sene ile boğa-boğa ilişkisidir. içerisinde muhakkak çok güzel ve heyecanlı günleri de barındıran bu ilişki; temel olarak iki insan da son derece inatçı, sabit fikirli, otorite kurmak isteyen ve sahiplenici insanlar olduğundan sürekli felaket çatışmalara ve tartışmalara sahne olmuştur.

Her ne kadar iki insan evcimen de olsa; yemek yemeyi, kendini geliştirmeyi ve hayattan keyif almayı, kendisine ve partnerine haz veren her şeyi sonuna kadar yaşamayı seviyor olsa dahi; bu yukarıda bahsettiğim tipik özellikler iki insanda birden olunca ilişki çekilmez olabiliyor. Düşünün siz inatsınız karşınızdaki sizden daha inat... siz kıskançsınız, karşınızdaki kişi sizden daha kıskanç... siz yeniliklere açık değilsiniz, karşınızdaki mevcut alışkanlıklarını değiştirmeye asla niyetli değil... böyle olunca hayat "biz" çatısı altında çok zor geçiyor, emin olun.

Ayrıca belirtmek isterim ki ilişki iki buçuk yılda ikimizin de kafasında bitmesine rağmen fiilen bitmesi yani kesin olarak ayrılmamız iki yıl aldı. bu süre içerisinde tartışmaların, kavgaların ardı arkası kesilmedi ama hep bir şekilde barıştık. (gizlinot: ya da barıştık, hallettik sandık, bilemiyorum, bir ara olay nişan aşamasına kadar geldi çünkü) Bunda her iki insanın da inadı ve anlamsızca bitmiş bir şeyleri sürdürme çabası etkili olmuştur. Boğa insanının kendine has bir gururu var ya işte o böyle "ben terk edilemem" egosunu ve "bu kadar süre emek verdim, bırakıp gidemem" inadını körüklüyor ve ortaya uzun vadede sağlıksız bir sürünceme-ilişki modeli çıkıyor.

boğa kadını olan arkadaşlarıma sesleniyorum, uzun süreli ilişki için; mümkünse su grubundan, hatta akrep erkeği olursa tadından yenmez, daha değişkenlik kaldırabilen kişiliklerdeki burç erkeklerini tercih ediniz, mümkün olursa tabii diye de yanlış anlaşılmamak için bir kez daha ekliyorum. <3

düzeltme: tecrübeye dayalı öznel bir görüş belirttiğim için, "tamamen şahsi fikrim" ibaresi eklendi.

16 nisan 15:09 16 nisan 15:25

37. Bu ara kendisiyle bir arkadaşlık - fuckbuddylik durumundayız. Adamın halini tavrını pek kestiremiyorum, 180 derece değişebiliyor. Ama şeytan tüyü olduğu kesin.

Gelişmelerle karşınızda olacağım... llskdjal

16 nisan 10:51

36. Hayatımın erkeğiiii çok seviyoruummm! En sevdiğim burç zaten, bu kadar yerilmesine çok şaşırdımm. Sadık, evcimen, hafif inatçı, yemeğe ve güzel olan her şeye ayrıca cinselliğe düşkün.. benim boğam böyle, inşallah öküze evrilmez

15 nisan 23:12


35. E herkes eskilerini gömmüş burda, ben de sevdiceğimi öveyim n'olcak:)

5 yıldır hayatımı güzelleştiren, beni dünyanın en mükemmel insanıymışım gibi hissettiren, aşık olduğu insan için herşeyi yapan, asla bırakmayan ve bıraktırmayan, koruyucu, olgun, sorumluluk sahibi, sadakatli ve her konuda sonsuz güvenilir, karşısındakine çok değer veren, kibar, saygılı, libidosu yüksek ve tabiki yemek yemeyi seven sevdiceğimin içinde bulunduğu burç.

Ayrıca ben de boğa burcu kadınıyım (gizlinot: Birlikte yemek yemek en büyük hobimiz:)) aynı burçlar anlaşamaz gibi laflar vardı ama bize hiç uğramadı öyle şeyler :d

Bu arada yorumlarım sadece sevgilimi kapsamıyor aslında. En yakın arkadaşımın sevgilisi ve kuzenim de boğa erkeği ikisi de çok düzgün insanlar, boğa erkeği iyidir aslında ya size kötüleri denk gelmiş, kısmet:)

15 nisan 01:37

34. 5 yıl boğa burcu erkeği ile birlikteydim. her konuda bencil, inatçı, boğazına ve zevkine düşkün, ana kuzusu, hatayı asla unutmayan, üşengeç, sevgilisine karşı kıskanç ama gözü dışardadırlar. aslan burcuyum. şimdiki aklımla yitip gitmiş bir 5 yıl diyorum..

25 mart 01:03

33. O kadar güzel şeyler okudum kafamda epey çekici erkek olarak dusunuyordum ki kurs hocasinin burcunu ogreninceya kadar çok konuşan ,konuşan ,durmadan konuşan bir adam .Umarim fragman beni yanıltır .

24 mart 21:16

32. bir aslan burcu olarak yaziyorum. uzak durun, boga burcu erkegi gordugunuz anda siginaklara saklanin. ben hayatimda bu kadar eli oynasta gozu disarda erkek gormedim. akil sagligim icin kendisinden uzak durmaya calisiyorum fakat bir sey var kopamiyorum da. tez zamanda bana akil bunlara da biraz dayak lazim.

24 mart 18:14


31. abimdir. dedikleri kadar inatçılar ve kötülüğü de iyiliği de asla unutmamakla birlikte geriye bakmayı pek sevmezler. afları da yoktur Ona göre :)

3 mart 21:02

30. her daim libidosu yüksek, şeytan tüylü, genellikle zeki, akıllı ve inatçı bireyler. 

bir süslü yazmıştı, “bulunmaz hint kumaşı” diye. resmen öyle. etkisine kapılan kendini kolay çekemiyor. inanılmaz bir çekimleri var. 

bir boğa burcu erkeği ile karşılaşırsanız, ne dediğinizi asla unutmayın. çünkü o unutmayacak. ve sizi gözlemleyip kısa bir süre içinde de tanıyacak. zamanınız varken uzaklaşın, yoksa daha uzaklaşamayacaksınız.

3 mart 00:00

29. boğa burcu eski sevgilim benimle ayrıldıktan sonra ve sarhosken evlenmek üzerine kurduğu hayalleri (öğk) anlatırken ‘çoraplarımı salonun ortasına atarım asla almam ama sen hamileyken bakarız’ demişti.

gerçekten bu erkeği evlenme hayali kurmak ve çoraplarını salona atacak kadar miskin olmak kadar iyi tanımlayacak başka bir şey yok 

24 ocak 01:21 30 mart 10:52