yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (24)
  • medya (7)

  24. uzun zamandır kullandığım ve yüzüme en çok yakıştırdığım model saçlarım ince telli ve gür fakat iyi bir kuaförde kestirmek lazım kötü kesimi hemen belli ediyor.

  13 haziran 19:27

  23. küt halini hacimli olan düz ve dalgalı saçlara çok yakıştırdığım saç modeli.

  12 haziran 20:04

  22. 15-19 yas aralıgımda 4 yıl kullandığım saç modeliydi.Ben zamansız ve çok güzel bir model olduğunu düşünüyorum.Sıradan küt bir kesime göre kesinlikle daha şık.Saçım dümdüz ve kabarmayan bir saç olduğu için ben bakımında zorluk yasamıyordum ama kabaran ve kalın telli saçlarda sık sık fön istiyor düzgün durması için.Bak yine canım çekti

  12 haziran 14:45

  21. Yakışıyorsa muhtemel nedeni sizin çok güzel olmanızdır

  12 haziran 14:40

  20. tam yazlık saç modeli. cesaret edebilirsem bir gün ben de bu model bir saç kesimi istiyorum. çok rahat ve ferah bence. hem çok da çekici duruyor.

  12 haziran 14:24

  19. Son 5 yıldır kullandığım saç kesimi. Bu kısa saç cidden bağımlılık mı nedir bilmiyorum, bu sefer saçımı uzatıcam diye kararlar alırken kendimi ensem açılmış vaziyette buluyorum.

  Yazın enseyi açacak kisalikta kesilmişse epey rahat ve ferah oluyor.

  Bol katlı kesimiyse (şahsen tavsiye etmiyorum) ve maşa vs kullanmayı seviyorsanız insanı çok yoruyor. Arkadaki minicik saçlara tam bir maşa formu verilmiyor zaten, üstler de kısa olduğu için bu görüntüyü gizleyemiyor haliyle.

  Bir de enseden kulak altına kadar dümdüz sonra bir anda öne doğru uzun bir tutam yapan kuaförler olabiliyor. Anlatıyorum öyle çat diye uzamasın, arkadan öne doğru belli bir oranda uzayarak gelsin diye.

  Son iki kesimdir de yüzümün beğendiğim tarafını (gizlinot: Sol ) diğer taraftan bir tık kısa kestiriyorum. Kulak arkası yapınca biraz daha kısa görünüyor bu asimetrik kesim. Daha modern göründüğüne inanıyorum kendimce :) bir süre sonra o asimetri kayboluyor zaten.

  12 haziran 13:14 12 haziran 13:15

  18. Bugün sokakta bir kadın gördüm ensesi (bkz: Pixie saç kesimi) kadar inceltilmiş oyulmuş fakat yanlar omuzlara değiyor.Af buyrun spainel kulakları gibi olmuş kadıncağızın saçları. Başını sağa sola çevirirken arkası sabit yanlar havada sallanıyor.Çok eminim ki kuaförden çıkarken havalı bir fön ve bolca spreyle yollanmıştır.Kendi yıkayıp kendi şekillendirince acı gerçek ortada.

  12 haziran 12:15

  17. bayıldığım model. yazın en rahat kullanım şekillerinden biri, üstelik nemli saça deni tuzu spreyi sıkınca da harika oluyor, anında messy hair görüntüsü elde edebiliyorsunuz. ya da kulak hizasında kestirdiğimde gece balık sırtı örtü yapıp yatıyorum, sabah açıyorum, sonuç harika. eğer yüzünüz uzunsa kısa bob modellerini katlı da kullanabilirsiniz.

  (link: http://www.marieclaire.com.tr/ilk-kez-deneyecekler-icin-en-iyi-20-bob-kesim-modeli/ link 1)(link: http://eleganceist.com/unlulerden-bob-kesim-ornekleri/ link 2)(link: http://www.instyle.com.tr/fotohaber/bob-kesim-hakkina-her-sey-11105 link 3)

  24 temmuz 2018 16:27

  16. Geçen sene belime kadar gelen saçlarımı önce omzuma kadar düz kesim ardından da gidip bu şekilde kestirdim. O zaman yakıştığını düşünürdüm ama şu an fotoğraflara bakınca yakışmadığını anlıyorum çünkü fazla kilom vardı ve onun yanında suratım da o kadar patates olmuştu ki gözlerim görünmüyordu bile.

  Bunun yanı sıra saçlarım düzdür fakat düzleştirici ya da fön ile içeriye doğru şekil vermek gerekiyor o bombeliği yakalayabilmek için. Ayrıca eğer saçlarınız hızlı üzüyorsa kesim kendini en fazla 1-2 ay koruyor.

  Saçlarını kısa kullanmayı seven küçük suratlı kadınların mutlaka denemesi gerektiğini düşündüğüm bir model. Elbette isteyen herkes yapabilir fakat bu modelin ense, çene, boyun derken yüzü tamamen ortaya çıkardığını unutmayalım, pişman olmayalım.

  ilgili medya:
  1
  25 şubat 2018 14:14

  15. omuzdan kısa, hatta kulak altı sayılabilecek boyda olanını kullandığım saç kesimi. pixie kesim başlığını görüp oradaki eski girdime bakınca bob saçlarımı da çok sevdiğimi ve kullanımının pixie kadar olmasa da rahat olduğunu düşündüm. doğumdan sonra neredeyse kalçalarıma kadar uzamış olan saçımı bakımı çok zor oluyor diye önce omuz altlarımda daha sonra da bob kestirdim. bir an düşününce nasıl kıymışım desem de pişman mıyım? hayır. uzun saç görsel şölen gibi dursa da kısa ve güzel kesilmiş saç her zaman daha rahat ve daha tarz duruyor bana göre. hatta gidip pixie kestireyim filan desem de abartmayıp bu sularda devam etmek istiyorum ama kızım saçlarımı yolmaya devam ederse sıfıra bile vurdururum. benim için rahatlık çok önemli.

  4 aralık 2017 12:25