5.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (13)
  • oylar ()
  • medya (4)

13. Bende golden light rengi mevcut. Beyaz tenli olup, turunculuk içermeyen ve çamur gibi durmayan bir bronzer arıyorsanız bu ürün sizin için harika bir seçenek. Elimdeki tek bronzer olduğu için sadece sephorada denediğim hoola ile karşılaştırabilirim. Gördüğüm kadarıyla hoola tozutan ama bobbi’ye göre daha pigmentli bir ürün. Fakat ten ürünlerinde pigmentasyonun çok olması benim açımdan bir avantaj değil. Bobbi’de elinizin ayarı kaçsa bile çamur bir görüntüye ulaşmıyorsunuz ve rengi kat kat uygulayarak arttırabiliyorsunuz. Kısacası bi şans verebilirsiniz. 

17 ağustos 00:12

12. Aruba renginden 3 adet bitirdiğim bronzerdır kendisi. Ben muadilini görmedim. Duruş, doğallık, hafif ışıltı ve yağ kontrolü bir arada. Ama sağolsun çok pahalı o yüzden bu aşka ikinci bir vakte kadar ara veriyorum ve physicians formula murumuru butter bronzera bir şans tanıyorum :)

13 temmuz 12:04

11. tek bir bronzerım olsun ve mükemmel olsun derseniz tek geçeceğim üründür. bende bir alışverişte gelen mini boyu var, iki senedir çıkurlaşmadı bile. aynı kampanya bu aralar da olduğundan hatırlatma ihtiyacı hissettim. far boyutunda ama aynası da var, tam yanında taşımalık çok şirin. tabi bb daki fiyatlar uzaya gittiği için alışveriş yapmak zor ama belki değerlendiren olur.

30 mayıs 16:11


10. Elimde nars laguna var ve sürüyorum sürüyorum, yok! "Ama o laguna, hiç öyle şey olaar?" diyordum ve bunu görünce anladım arkadaşlar ben bronzer ne bilmiyormuşum.

Bobbi brown'a girdim, muaya bu ürünü sorunca sende stonestreeti denemek istiyorum dedi ve bingo! Kendimi amerikayı keşfetmiş gibi hissediyorum akflslfk şimdik tenimden uçana kadar onlarca çektiğim fotoğraftan birini koyuyorum görsellere.

ilgili medya:
1
5 şubat 16:25

9. medium rengini kullanıyorum. diğer bronzerler gibi turuncu kesinlikle değil o yüzden bayıldım. ama soğuk bir ton da değil. kalıcılığını beğeniyorum hemen uçup gitmiyor. kullanırken biraz dikkatli olmak gerekiyor çünkü rengini harika bir şekilde veriyor ve çok kullanırsanız yüzünüz çamura dönüyor. bulursanız denemenizi tavsiye ederim. aynalı olması da avantaj bence.

10 haziran 2017 11:05

8. medium rengini bayılarak kullandığım ürün. far fırçasıyla alıp crease bölgesinde iki kez gezdiriyorum ve günlük göz makyanın far kısmı benim için bitmiş oluyor (eyeliner ve maskara da diğer olmazsa olmazları). burun kenarlarına kontür amaçlı kullandığım da oluyor ve kesinlikle sırıtmıyor rengi. oldukça pigmentli bu yüzden hafif dokunuşlar yeterli, fazlası yapay durabilir. çok bereketli, başına bişey gelmezse elimdekini uzun yıllar kullanırım gibi geliyor :)

1 haziran 2017 17:31

7. tek kelimeyle bayıldığım bir ürün. sonunda yüzümde çamur gibi durmayan bir bronzer'ım olduğu için çok mutluyum.

medium rengini kullanıyorum. ürünün pigmentasyonu çok iyi, ister doğal ister belirgin bir görüntü yakalayabiliyorsunuz. önceden bronzer fanı değildim fakat artık bu ürün olmadan makyajım eksikmiş gibi geliyor, o derece bayıldım.

ruh gibi yüzüme verdiği sağlıklı görünümü seviyorum. burnumun ucuna da hafifçe sürüyorum, makyajıma hoş bir hava kattığını düşünüyorum. kıvamı çok güzel, fırçaya kolayca geliyor ve yüzünüzde çok güzel dağılıyor.

ürünün ambalajı oldukça kullanışlı, içinde aynası var. çantaya attığım bir ürün, dışarıda aynasını kullandığım da oluyor.

ürünü bazen göz kapaklarımda da kullanıyorum ben. crease bölgesinde ha-ri-ka durduğunu düşünüyorum. makyaja fazla para saçmayı seven biri değilim fakat fiyatını hak ediyor bence bu ürün. performansı oldukça başarılı.

24 mayıs 2017 19:54


6. Nasıl olmuş da hakkında yazmamışım bilmiyorum ama enfesss bir ürün! Medium rengini kullanıyorum ve özellikle crease bölgesinde herkesin aradığı o sıcaklığı veriyor, bayılıyorum bu ürüne. Çok pahalı olmasa bir de golden light'ını alırım zira normalde bronzer olarak o tonu bana daha uygun ama medium olanı da çok güzel crease bölgesi farı ve burnunuzun üstüne de o güneşte yanmışım efektini çok güzel veriyor.

Son olarak, elinizde varsa lütfen ama lütfen katlanma bölgenizde deneyin, zira hiçbir far bu kadar güzel ısıtamazdı.

Stonestreet tonunu da edindim, bu da çok iyi, sanırım böyle böyle hepsini alacağım kampanya kollayıp... o kadar ince yapılı o kadar kullanılır o kadar elimin gittiği bir ürün, varın sizin düşünün gerisini.

18 mayıs 2017 15:58 4 ağustos 2017 16:05

5. Açık tenliler golden light rengine mutlaka bakmalı. Kış için iyice açılmış tenimde hawaiden yeni geldim şekerimden çok, yazdan hafif bir bronzluğum kaldı sağlıklı görünümü oluşturuyor. İnternetten %30 indirimle aldım, 1 haftadır elim başka hiç bir şeye gitmiyor. Ürün içinde yoğun turunculuk bulundurmuyor, daha soğuk bir tonlu ve bu yüzden ben kışa çok yakıştırdım. Tozutmuyor, yüzümde yama yama durmuyor. Ben hediye olarak seçtiğim kendi fırçasıyla sürüyorum ve ikisinin uyumuna da bayıldım. Bence tam fiyatını bile halledebilir. Chanel soleil tan de chanel ile Eş seviyede sevdim sanırım.

5 aralık 2016 17:23

4. Natural rengini kullandığım ve çok sevdiğim bronzer. Bobbi brown bronzer fırçası ile uyguluyorum. Ilk ve tek bronzer'ım olduğundan karşılaştırmalı yorum yapamayacağım ancak pigmentasyonu, fırçaya çarçabuk gelen güzel kıvamı ve kocaman aynasıyla en azından fiyatını hak eden bir ürün olduğunu söyleyebilirim.

22 haziran 2016 15:20