bobbi brown crushed lip color ruj

0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4)
  • oylar (0)
  • medya (1)

4. ruby, babe, chery renklerine sahip olduğum seri. yapılarını çok beğeniyorum. ben pek nemlendiricili bulmadım. ama mat ve kuru da değiller. tek katta duduağı hafif renklendirip "no makeup" makyajlarına uygun oluyor. 2 katta rengini veriyor.

ruby kahve alt tonlu, chery ise mavi alt tonlu daha belirgin bir kırmızı. benim favorim ruby.

bittiğnde tekrar alırım. çok beğeniyorum. hem ruj sürmüş hem de likit matlardaki gibi "dudak yapıştırmışsın" görüntüsü olmuyor. (likit mak/mat rujları pek sevmem de..)

babe deluxe boy, alışverişim yanında gelmişti. o da orta halli güzel bir pembe.

seri olarak çok beğeniyorum. diğer renklerini de denemek isterim.

14 şubat 10:35

3. modelde kullanılan rengin hangisi olduğunu oldukça merak ettiğim ruj. aşağıdaki girdide modeldekinin cranberry olduğu söylenmiş fakat bobbi brownun türkiye sitesinde öyle bir renk görünmüyor.

13 şubat 15:45

2. Markanın da paylaştığı gibi; zahmetsizce, kolay, aynaya gerek duymayan uygulama...Çıplak haliyle de koyu renk dudaklara sahip olduğumdan ve yoğun göz makyajı yapmadığımdan Ruby rengi benim için Mac Hot Tahiti benzeri tam bir günlük ruj oldu. Kalıcılığın Hot Tahiti'den daha iyi, pigmentasyonunun daha yüksek olduğunu söyleyebilirim. Ruby; tek sürüşte doğal, 2-3 kat uygulamada ise daha belirgin bir renk yakalayıp gündüzden geceye de geçişi olabilir bordo bir ton. Ürün yapısı kaygan, bol nem içerikli, ıslak ama yapışkan olmayan pürüzsüz bir bitiş sunuyor ki çok sevdim.

12 şubat 15:44 12 şubat 15:48


1. modeldeki "cranberry" isimli rengi acayip beğenip, neredeyse istanbuldaki bütün mağazalarında sold out olduğunu görünce gözümü karartıp netten siparişledim. ve yine tongaya düştüm dostlarım. görseli ekliyorum aldığım rujun görselle hiç alakası yok. bir kere bu ruj bildiğin içinde kiremitlik barındıran bir renk, ışıktan ya da dudak kalemi kullanımından sanırım böyle durmakta... ha kullanacak mısın derseniz kullanacağım çünkü ruj dudakta çok doğal duruyor, hem kiremit tonlarında rujum da yoktu artık olmuş oldu(gizlinot: pollyanna mode on). bir de belirtmek isterim içeriği çok güzel, e vitaminli, yağlı, ballı tavsiye ediyorum bu sebepten!

24 ekim 2017 00:13