yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  5.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (14)
  • oylar (2)
  • medya (4)

  14. Cranberry renginin hastası olduğum ruj. O ne güzel bir renktir. Sanki yeni çilek, kiraz yemişsin gibi. Birkaç aydır bu renge kafayı takmış bulunmaktayım ancak fiyatı dolayısıyla kedinin ciğere baktığı gibi melül melül bakıyorum.(gizlinot: :() (link: https://www.suslusozluk.com/flormar-hd-weightless-matte-ruj?i=1052967 Şuradaki) girdimde de bahsettiğim gibi dupe olarak flormarın hd weightless serisinden 005 instense blush rengini buldum. Ancak bunun kadar doğal ve transparan değil. Rujun yarısını kesip renksiz bir lip balmla erittim ve rengi biraz seyrelttim. İstediğim renge bayağı yakın oldu. Tek kat lip balmlı versiyonunu geçip, dudağımın iç kısmına ilk halini sürüyorum ve degrade görüntüyü elde ediyorum. Şu an lip balmla hazırladığım rujun dibini görmüş bulunmaktayım. Dudağıma lip balm sürüp üzerine hafif rujdan geçince de aynı rengi elde ediyorum. Yine de bir gün zengin olursam seni alacağım cranberry. (gizlinot: Swh)

  13 ağustos 2019 13:12

  13. Bende “sazan nude” rengi mevcut. Çok renk vermeyen, kat kat sürmeye müsait ve aşırı kuru dudaklarınız yoksa altına lip balm sürmenin gerekmediği güzel bir kahve-somon tonu. Günlük kullanıma ve ağır göz makyajına uygun tatlı bir rengi var. Biraz mac velvet teddy’nin daha ıslak hali gibi duruyor benim dudaklarımda. 

  ilgili medya:
  1
  13 haziran 2019 22:00

  12. Elimde cranberry ve ruby renkleri bulunuyor. Cranberry dudağımda kiremit rengine dönük iken, ruby kırmızı pembe arası duruyor. Kullanımı çok kolay incecik bir dokusu var. Ürün bakildigi zaman koyu dursa da sürüldüğü zaman koyu renkler elde edilmiyor. Hatta transparan bir yapıda diyebilirim. Ayna gerektirmeden bu ürünü rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. Renkli lip balmın üstü, glaze yapıda rujun bir altında konumlandırabiliriz bu ürünü. Dudakta Ruj sürdüğünüz hissedilmiyor kesinlikle. Bu sebeple ilk katta hafifçe dudağı renklendirirken 3 katta çok güzel rengini veriyor. Arttırıbilir ve dudakta ağırlık yapmayan cinsten bir ruj. Günlük olarak tek kat kullanırken, daha kalıcı olmasını istiyorsam İkinci kat sürerken hafif silindiği için 3. Katı sürüyorum ben. Gerçekten renklerini ve dokularını beğeniyorum. Kalıcılığı orta karar diyelim. Bu dudaktan hemen silindiği anlamına da gelmesin. Ince yapıda olduğu için siz bastırarak silmeden silinmiyor. Dudaktan azalıyor. Dudakları da kurutmuyor.

  Güncel fiyatı 130 ₺ imiş.

  Imla ve düzenleme

  ilgili medya:
  1
  31 mayıs 2019 23:58 2 haziran 2019 02:00


  11. pasparlak değil, mat da değil. kurutmuyor, zahmetsiz. kesinlikle şu zamana kadar kullandığım en iyi ruj formülasyonu. ben de buğday tenimde bare rengine bayılıyorum. onun dışında cranberry de günlük hayatta hafif kırmızı kullanmayı kolaylaştırdı. bir dahakine kafamda regal rengi var. bu arada bunun likit versiyonu da çıkmış, bir sonraki maaş gününe saklıyorum mıncıklamayı. 

  4 şubat 2019 02:58

  10. Favorim “plum” rengi. Dudaklarıma tek kat sürdüğüm zaman  açık tonlu kırmızı erik rengi gibi duruyor. Web sitesindeki görsellere aldanmamak lazım. Yapı olarak renkli lip balm sınıfına daha yakın. Sürümü kolay. İlk kat hafif bir renk verirken üzerinden geçtikçe güçlü ve baskın tonlara ulaşmak mümkün. Dayanamayıp çok övüldüğü için “ruby” rengini de almıştım ama elim ona çok gitmiyor. Fiyatları da ciddi arttı. “Bare” rengini de denemek istiyorum ancak indirimi bekleyeceğim.

  4 ocak 2019 15:22

  9. Dudaklari kurutmadan mat renk veren cok tatlis bir ruj. Rujdan cok lip balm gibi bir hissi var hatta. Regal (canli kirmizi), watermelon (pembemsi canli kirmizi) ve sunset (turuncumsu kirmizi, tam bir yaz rengi) aldım ben, yanına da bir suru de tester verdiler. Hepsi de güzel.

  24 mayıs 2018 18:25 5 ağustos 2018 08:38

  8. Cranberry, Cherry, Plum gibi koyu tonları popüler olsa da en sevdiğim nude olan "Bare"i özellikle buğday tenlilere tavsiye ediyorum. Çok doğal görünen, kremsi yapıda bir ruj.

  21 mayıs 2018 21:19


  7. Fiyatını fahiş buluyorum. Değmez. Yapısı güzel ama pigmentasyonu sıfır. Rengini tam vermesi için bi üst dudağa, bir alt dudağa sürmek yetmiyor. Pigmentsiz buldum. 

  24 şubat 2018 01:12

  6. ruj bağımlısı olduğum için cranberry rengini de aldım bunun. ne kahvesi ne kırmızısı ağır basan, her makyaja giden, yoğunlaştırınca gece makyajına bile giden enfes ruj. dudağa pıt pıt yapılarak no make up make up için bile kulanılabilir. kremsi yapıda olduğu için tazelemek gerekiyor çok kalıcı değil ama o renge değer. yeni günlük rujum.

  24 şubat 2018 00:33

  5. ruby, babe, chery renklerine sahip olduğum seri. yapılarını çok beğeniyorum. ben pek nemlendiricili bulmadım. ama mat ve kuru da değiller. tek katta duduağı hafif renklendirip "no makeup" makyajlarına uygun oluyor. 2 katta rengini veriyor.

  ruby kahve alt tonlu, chery ise mavi alt tonlu daha belirgin bir kırmızı. benim favorim ruby.

  bittiğnde tekrar alırım. çok beğeniyorum. hem ruj sürmüş hem de likit matlardaki gibi "dudak yapıştırmışsın" görüntüsü olmuyor. (likit mak/mat rujları pek sevmem de..)

  babe deluxe boy, alışverişim yanında gelmişti. o da orta halli güzel bir pembe.

  seri olarak çok beğeniyorum. diğer renklerini de denemek isterim.

  14 şubat 2018 10:35