yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  2.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (10)
  • oylar (4)
  • medya (1)
  2

  10. Kokusu gerçekten çok kötü olan bir yüz bazı. Nemlendirme adına herhangi bir fayda sağlamıyor. Yüzde bıraktığı bir his var, o his zaman geçtikçe rahatsız ediyor. Herhangi bir kusma ya da yağlanma yapmadı ancak kokusuna gerçekten tahammül etmek imkansız. Ben renksiz olanını edinmiştim. Aceleyle sadece elimde deneyerek aldığım için pişmanım. Bir de oyuncu mu ne öyle bir kadınla işbirliği yapmışlar da onun favori ürünüymüş de öyle lanse etmişler. Bakınız koku hassasiyetim asla yok ama bu gerçekten çok kötü kokuyor. Mac strobe creamden devam ederim. Yüzümdeki tuhaf his de bu ürünü her gün kullanmamam gerektiğini bana söylüyor. bittikten sonra da kendisiyle el bile sıkışmadan kutusunu kozmosun gözüme bir daha çarpmayacak, kokusunu asla almayacağım bir köşesine yolluyor olacağım. Kışın sürüp bitirmekte fayda var zira o koku yazın asla çekilmez. 

  12 mart 17:15

  9. kokusu bozuk madecassol ü andıran bazımsı ürün.

  benim kullandığım pink glow idi ama ne glow verdi ne de pink.

  neyse ki deneme boy bir üründü.

  20 eylül 2018 19:55 21 eylül 2018 19:11

  3

  8. öncelikle kesinlikle nemlendirici tarzında bir ürün değil, mac strobe cream tarzında bir ürün, ister makyajın altına ışıltı versin diye tüm yüze sürersiniz, ister makyajın üstüne aydınlatılması gereken yerlere sürersiniz.

  morhipo'dan indirimle almıştım, indirimsiz bir daha almam ama indirimde yakalarsam bitince tekrar alabileceğim bir ürün. bana simli gelmedi. mac strobe cream'in yapısını ağır buluyorum ve bende sivilce yapmıştı, bu üründe bu tarz sıkıntı yaşamadım. kokusu güzel denemez ama koku hassasiyetim olmadığı için rahatsız da etmedi beni. güzel bir ürün bence. cool'a yakın nötr cilt alt tonuma bare glow rengi yakıştı.

  30 ağustos 2018 21:14

  2

  7. Tester olarak verilmişti iyi ki tam boyunu almadım dedirten ürün. Piyasadaki bütün ışıltılı bazları denemeyi incelemeyi çok seven biri olarak en beğenmediğim kesinlikle bu oldu diyebilirim ilk olarak kokusu gerçekten hoş değil naneli bir koku ancak bana kötü bir merhem kokusunu andırıyor antipatik geldi ondan. Tüm yüze uygulamak için ben ürünü gerçekten simli buldum bir de. Dirty works bazı gibi içinde bariz simler bulunduran bir ürün çünkü, tüm yüzüme bir kere kalın bir fondotenin altına kullanabildim sadece. Highlighter olarak kullandığımda duruşunu sevdim ancak hiçbir şekilde kalıcı bulmadım. Peki bu üründen nasıl verim almayı başardın derseniz elmacık kemiklerime burnumun üstüne sürüp üzerinden kalıcı olmayan toz aydınlatıcılarımı geçtim ve sonuca gerçekten bayıldım. Tutuculuğunu çok beğendiğim bir ürün oldu o yüzden.Özetle tutuculuğu yüksek ışıltılı bir baz arıyorsanız ürün de size simli gelmezse bence düşünülebilir

  14 ağustos 2018 01:40

  6. kokusu çok çok ağır burnuma götürmeme gerek kalmadan acar açmaz hissettim koku hassasiyetim olduğundan kullanmayacağım ürün

  13 nisan 2018 20:12

  5. kokusu o kadar ağır ki ilk kokladığımda bozulduğunu filan düşünmüştüm. insanın yüzüne süresi gelmiyor. ziyadesiyle manasız bir ürün.

  13 nisan 2018 09:19

  4. bir alışverişim sırasında tester olarak verilmişti. nemlendirici olarak değil ama baz olarak iş görebilir ama olmasada olur.

  12 nisan 2018 19:15

  2

  3. kokusu çok yoğun ve berbat olan ürün. nemlendirici değil, primer olarak görmek lazım. cildi gayet güzel parlak gösteriyor ama o kokuya (ve o fiyata) değmez kesinlikle.

  edit: bu ürünün 'bare glow' renginde olanının renginde ve kıvamında, böyle iğrenç kokmayan bir ürün bilen varsa ve mesajla paylaşırsa çok sevinirim. aramaktayım.

  12 nisan 2018 18:17 30 nisan 2018 16:15

  2. Nemlendirici olarak kullanmak için kesinlikle uygun bir krem değil. Baz olarak hem aydınlatması hem tutuculuğu muhteşem olsa da kendisi bir nemlendirici değil. Neden nemlendirici kategorisinde, o isim altında satıldığını bilmiyorum ama nemlendirici kullanmadan uygulandığında pek de iyi sonuç vermiyor

  23 kasım 2017 22:05 19 aralık 2017 22:01

  1. geçen sene aldığım kokusu muhteşem olan, mac strobe kreme benzeyen (gizlinot: ama onun kadar abartı bir ışıltısı olmayan doğal duran) nemlendirici-aydınlatıcı krem. en büyük eksisi fiyatı, aklıma geldikçe hala içim acıyor. tamam memnunum falan, makyajın üstünde aydınlatıcı olarak da çok güzel duruyor ama ben neyin gazına gelip de buna 180tl verdim ?!?

  15 kasım 2015 22:31