bobbi brown eye opening maskara

0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (12)
  • oylar (0)
  • medya (1)

12. Kendisiyle aşk nefret ilişkisi yaşadığım maskara.

İlk kullanmaya başladığım zamanlar kocaman fırçası yüzünden her yere bulaştırıyordum. Bütün göz makyajım mahvoluyordu. Sonradan deneye deneye şunu keşfettim maskarayı sabit tutup gözünüzü kırptığınızda her yere eşit dağılıyor ve etrafa bulaşmıyor.

Ancak şöyle bir problemim var kendisiyle bazen kirpiklerimi tek tek ayırırken bazen de hepsini birbirine yapıştırıyor. Hatta bugün kullandığımda sol gözümde mucizeler yaratırken sağ gözümde yine bütün kirpiklerimi birbirine yapıştırdı, düzeltmek için çok uğraşmam gerekti.

Bunun dışında hacim verişi gerçekten mükemmel, uzatması orta düzeyde diyebilirim bana yetiyor. Çok çabuk kuruyup sabitleniyor ve gün içinde akma dökülme yapmıyor.

Yoğun göz makyajı yaptığım günlerde bunu tercih ediyorum o görüntüyü elimdeki diğer maskaralardan daha iyi tamamlıyor bence. (gizlinot: Elimdeki diğer maskaralar da şunlar Yves rocher 360 length mascara- göz makyajı yapmadığım zamanlarda kullanıyorum / the balm body builder maskara- Hafif göz makyajı yaptığım zaman kullanıyorum)

12 şubat 21:04

11. Sevmeye çalışıyorum ama sevemiyorum be seni. O ıslaklığın, kocaman fırçan, kirpiklerimi birbirine yapıştırman....

Neden böyle yapıyorsun bebeğim neden neden????

12 şubat 20:13

10. ilk kez alıp kullanalı iki sene olmuş. yakın zamanda özlediğimi farkedip yeniden sipariş ettim, yanında da hem kendi deluxe boyu hem de smokey eye maskaranın mini boyu geldi. öncesinde de smokey eye kullanıyordum ikisinden de memnunum. fırçası büyük ama bir süre sonra el alışıyor ve gerçekten de güzel volume verip uzatıyor. özenli sürünce yapışma da yapmıyor ama dikkat etmek lazım. kalıcılığını ve verdiği etkiyi seviyorum. devasa gramajı da fiyatının yüksekliğini gözardı ettiriyor o yüzden aynı fiyata gramajı daha az olan smokey eye yerine mantıklı bir seçim oluyor benim için.

12 şubat 13:33


9. En iyi maskaralardan, benim kısa,düz,hacimsiz kirpiklerimi sahiden şahane gösterdi. İlk etapta göz kapaklarıma bulaştı,birkaç denemeden sonra sürümü ve duruşuyla beğenimi kazandı,saatlerce düşmeden kalıyor kirpikler o şekilde,bence övgüleri hakediyor.

6 haziran 2017 13:59

8. abartmıyorum hayatımda kullandığım en güzel maskara. kirpiklerime verdiği hacmi, uzunluğu anlatamam. uygun fiyatlı muadilini bulana kadar yoluma devam edeceğim tek maskaradır.

18 nisan 2017 13:47

7. Çanta boyunu bobbi brown online sitesinden 25 liraya edindiğim maskara. Arkadaşımın tavsiyesi üzerine denemek istiyordum, bir anda 100 lira veresim de gelmemişti derken bobbi to go'sunu yakaladım.

Öncelikle fırçası hakikaten çok büyük, sürerken göz kapağına bulaşma yapmaya çok meyilli. İlk sürdüğümde göz kapağımı batırıp, kirpiklerimi yapıştırmıştım. Ancak elim alışınca sahiden ismi gibi "eye opening" olduğunu gördüm. Kirpiklerde asla sertlik, ağırlık yapmıyor ve temizlenmesi rahat. Oldukça uzun saatler gözümde kaldığında da göz altına akma yapmadı. Bitince almayı düşüneceğim bir ürün oldu. Ama yine de gönlümün efendisi (link: https://www.suslusozluk.net/b/mac-haute-and-naughty-lash-maskara mac haute&naughty lash maskara). Seviyorum merkez <3

5 mart 2017 10:09

6. elimde o kadar maskaranın durmasına neden olan maskaradır. o kadar memnunum ki kullandıkça övgüler alıyorum. akma dökülme olayı olmad hiç bende. temmuz 2016'dan bu yana tek kullandığım maskara odur. geçen haftalarda ikincisini aldım. zaten mantıken bir maskara alıp 9-10 ay kullanmak mümkün ve kuruma durumunu da görmedim açıkçası çünkü çok sık kullanıyorum. kirpiklere hem hacim, hem uzunluk vermesi fiyatını hakettirecek bir üründür. normalde bir maskara için bu kadar net konuşmam ama doğruya doğru bir olay. chanel, lancome, ysl, dior falan hikaye geldi gözümde bunu kullandığım süre zarfında. arkadaşım beni gördüğünde abartmıyorum kirpiklerinde ne var dedi. o hatta kirpiklerimin arasına serpme kirpik taktığımı düşünmüştü. bence bir deneyin pişman olmazsınız. fiyatı pahalı evet ama ben o markadan uzatsın, o marka hacim versin diye her yerden maskara almak daha pahalıya geliyor bir süre sonra emin olun. indirimsiz loreal almak bile artık 52 tl iken ki ben loreal vs. gibi markalardan vazgeçtim. neyse uzatmayayım sonuç olarak çok çok çok çok memnunum! hayatımda nadir memnun kaldığım ürünlerden birisidir.

11 şubat 2017 14:37


5. Yedeğimde duruyordu, bugün ilk defa kullandım. Büyük konuşmayayım ama ben hayatımda bu kadar takma kirpiğe yaklaştıran maskara görmedim. 2 katta alttaki eyelinera rağmen sipsiyah ve güpgür kirpiklerim oldu. Çok güzel görünüyor. Ne hypnose dramalar, ne le volume de chaneller bu etkiyi vermemişti. 2 saat kadar oldu süreli, şu an için akma dökülme yok. Akşama kadar bu performansı korursa hayatımın maskarası olur.

11 şubat 2017 14:13

4. merve özkaynak ve aslı özdel çok övdüğü için parama kıyıp merak ettim. internetten sitesinden baya indirimli almıştım. benim kirpiklerim kısa olduğu için hacim değil uzunluk arıyordum. açıkcası hacim oranı daha yüksek. ama ne topaklanma yaptı,ne dökülme yaptı. çok hafif yapıştırıyor ama ben kirpik tarağımla düzeltiyorum. ama benim şanslı olduğum konu yanında tatil boyu olarak hediye bobbi brown smokey eye mascara gönderdiler. gerçekten süper uzatıyor. ikisini bir kullandığımda sonuç muazzam oluyor. benim diceğim o ki bir daha olsa bir daha alırım daha iyisi çıkana kadar bunu kullanırım.

29 eylül 2016 00:45

3. 8 senelik maskara kullanma hayatimda aldigim en dogru kararlardan biri kendisi :) kirpik konusunda sanssiz insanlardan biriyim (kisa, duz, hacim desen eh iste). Iki kat suruyorum ama tek kat sursem bile cok guzel hacim veriyor. Goz kapaklarimda hafif dusukluk var bakislarimi olu balik bakisi olmaktan kurtardi. En guzelini sona sakladim akma yapmiyor ve kirpikleri cok sertlestirmiyor, kolayca cikiyor <3

15 ağustos 2016 19:20