sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.2
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (32)
  • oylar (12)
  • medya (1)
  5

  32. Sürdüğünüz an “Anlatmaya gerek yok, görüyorsunuz” diye bas bas bağıran maskara. Makyaj, güzel olan, beğendiğimiz yerlerimizi ön plana çıkarma sanatıysa Bobbi Brown Eye Opening Mascara benim en önemli enstrümanım. Kirpiklerimi kaşıma kadar kaldırıyor, birbirlerine yapıştırmadan tek tek ayırıyor ve kıvırıp hacim veriyor. Şimdiye kadar kullandığım en iyi maskara. Çoktan vazgeçilmezim oldu bile.

  17 ağustos 19:01 17 ağustos 20:35

  31. Kıl fırça için yazıyorum.Daha önce 3 mini boyunu kullanıp bayılıp tam boyunu bi trendyol indiriminden almıştım fakat 2016 üretimi çıkmıştı ve yapısı bi garipti kullanamadim pek. Neyse sevdiğim haliyle yorumlamam gerekirse kullandığım en iyi hacim veren ve kirpikleri daha çok gibi gösteren maskara.  Evet uygulaması zor ama 2 hareketle kirpikler havada ve kalın, simsiyah. Ama tam boyu sıkıntılı çıkınca tekrar almaya korkuyordum ta ki etkisini birebir veren hatta daha iyisini bulana kadar. Pastel multidimensional volume&curl maskara. Bu arada ben böyle tek tek ayrılmış ve uzun kirpiklerden ziyade biraz kümeleşmiş efekti seviyorum iki rimel de tam olarak bunu yapıyor ama artık pastelle devam.

  4 ağustos 16:22 4 ağustos 16:23

  30. Görmeyeli fırçası silikon olmuş kullanmıyorsanız yorum yapmasanız mı acaba. Ben uzun zamandır kullanıyorum gayet güzel bir hacim veriyor kullandığım birçok maskaradan daha başarılı çift katta oldukça yoğun ve siyah bir görüntü elde ediyorum. Fiyatına göre ise oldukça büyük bir ürün. 

  10 şubat 18:20 10 şubat 18:23

  29. Fırçası çok güzel. Kirpikleri hacimlendiriyor. Kıvırması da güzel. Dökülme yapmıyor.

  10 şubat 15:15

  28. Kirpiklerini düz ve seyrek ise çok hoşunuza gitmeyecek bir maskara. Siyahlığı veriyor ve tek tek ayırıyor. Fakat kısıtlıyor kirpilerinizi.

  9 şubat 22:40

  27. Silikon fırçasına bayıldım. Kirpikleri tek tek ayırıyor. Çok hoş bir hacim veriyor. Keskin bir siyahlık veriyor. Dökülme yapmadı.

  9 şubat 21:23

  26. fiyatı 140 lira olmuş maskara.

  şişko fırçasını çok seviyorum. kirpikleri yukarı kıvırmada başarılı ve hiç ağırlık yapmıyor. şu fiyat artışları dursun artık!

  edit: kullandım bitti çok da sevdim tekrar alayım dedim o da ne! fiyatı 175 lira olmuş. yetti enflasyonunuz ya! alamıyorum tabi... 175 lira bir maskaraya nedir yahu?

  fiyatı makul, mantıklı, akıl kârı olan, alerji yapmayan, akmayan, dökülmeyen, topaklanmayan maskara önerilerine açığım :( elveda bobbi...

  9 şubat 18:29 14 temmuz 02:19

  25. Alıp beğenmediğim maskaradır.

  Öncelikle akıyor hacim süper veriyır ancak uzatmıyor. Ayrıca çok siyah değil. Zaten fiyatlar almış başını gidiyor bence almaya değmez.

  15 aralık 2018 13:19

  24. Benim için ideal olan maskara buymuş meğersem.

  Geçemn sene sözlüğü kasıp kavuran camel rengi farı denemeye gittiğimde makyöz artisti bu rimeli uygulamıştı. Camel bana uymadı ama rimel aklıma yattı. Resmen gözlerim açıldı.

  Koku hassasiyetim var rimelde, çok övülen maskaraları kullanamıyorum. Eskiden kullandıklarım bile kokuyor. O çok sevdiğim loreal/maybeline rimellere veda ettim.

  (Sadece push up angel kullanabiliyorum. Kokusu aşırı rahatsız etmiyor. Max factor ve kikonun bazı rimelleri de az kokuyor)

  Kirpiklerimi yoğunlaştırıyor, uzatıp kıvırıp tutuyor. Benzer etkiyi essencein bir rimelinde de bulmuştum ama bobbie brown gibi performans sergilemedi. Bobbie brownda son damlasına kadar aynı etkiyi aldım ve 1 yıla yakın kullandım.

  Şu an elimde başka rimeller var. Fakat heycan aramaya hiç gerek yokmuş. Aynı performansı yakalayamıyorum. Onlar bitince gidip bundan alacağım.

  Rimel arayışı olanlara en azından bir denemelerini tavsiye ederim. Fırça büyük duruyor ama rahat kullanılıyor.

  14 aralık 2018 22:34

  23. Eye opening ile tanışana kadar hayatımın maskarası bobbi brown smokey eye maskara idi. Geçenlerde eye opening maskaradan edindim ve hemen denedim.

  -fırçası ciddi anlamda büyük.

  -benim maskaram çok sıvı çıkmadı hatta alıştığım maskaralara göre daha katı bir yapısı var.

  -oldukça siyah.

  -verdiği volume çok iyi kirpikler düşmüyor, tek tek ayırıyor.

  -fırça büyüklüğü nedeniyle sürmesi biraz zor ama daha küçük fırçalı maskaraları bile göz kapağıma bulaştırmama rağmen bu maskarada asla bulaştırmadım.

  -kalıcı akma dökülme yapmadı, kolay çıktı.

  Sonuç olarak çok beğendim kirpiklerimdeki etkisi gayet güzel. Yakın bir zamanda kirpiklerimdeki duruşunu ekleyeceğim girdiye. Bobbi brown ürünlerinin hepsinden çok memnunum ben maskara kapatıcı ve aydınlatıcı konusunda high-end markalara bakma taraftarıyım. Diğer ürün kategorilerinde zaten çok fazla muadil bulunabiliyor.

  8 aralık 2018 18:22